Jump to content
Dogomania

Prawko na Psa


-Martyna-

Recommended Posts

tak sobie mysle , ze powinno istniec cos na podobienstwo Prawa Jazdy.
Moze bez egzaminu , ale z zaswiadczeniem o nie znecaniu sie nad psami, takie [I][B]Prawko na Psa[/B][/I].
Kazdy kto zostanie przylapany na zlym traktowaniu zwierzat ,
powinien sie znalezc w rejestrze z zastrzezeniem , ze on nie moze nabyc psa, a kazdy posiadacz psa powinien byc zobligowany do wylegitymowania sie takim dokumentem.
Trzeba znalezc jakis sposob na ograniczenie wlasnosci [B]zlym opiekunom psow[/B].
Tylko , mam wrazenie , ze tak na prawde malo komu na tym zalezy czy to w Polsce czy poza nia...

Link to comment
Share on other sites

Jak najbardziej się z Tobą zgadzam. Myślę, że każdy kto chce zostać właścicielem czworonoga powinien przejść test psychologiczny. Nie byłoby później przypadków zakatowanych zwierząt. No i z pewnością skończyłaby się moda na kupowanie psa dla szpanu a osiedlowi blokersi znaleźli by sobie inne zajęcie poza kupowaniem psów i szczuciem nimi ludzi. jestem jak najbardziej za takim pomysłem, chociaż wydaje mi się, że w naszym kraju nie przejdzie...:placz:

Link to comment
Share on other sites

Coś w tym jest
nie każdy powinien mieć psa/ kota czy inne zwierze

może każdy pies powinien zostać w jakiś sposób zaznaczony (tatuaż /chip),
jedno centralne biuro, które miałoby rejestr gdzie psiaki przebywają i każda informacja o niedopilnowaniu szczepienia lub zgłoszenie przez weterynarza o podejrzeniu złego traktowania powinna być sprawdzana

Ale niestety aby psiaki czy inne zwierzęta mogły doczekać się swoich praw i aby były one przestrzegane musi się zmienić nasza mentalność

Historia z mojego osiedla
młody chłopak (12- 13 lat) siedzi ze szczeniakiem w parku, pytam skąd ma to małe cudo
a mama mi kupiła, bo się nudziłem w wakacje, ale później go oddajemy, no bo szkoła się zaczyna:shake:
takich przypadków głupoty jest wiele i jakoś nie widze, aby miało się to zmienić:placz:

Link to comment
Share on other sites

  • 7 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...