Jump to content
Dogomania
Olena84

zapomniany Aramis znalazł cudowny dom

Recommended Posts

Wielkie szczęście fotki cudne!Aramisiu wszystkiego najlepszego od cioci i psiaków z "lasku"P.S.jak sobie przypomnę skąd zabrałam Aramiska i Portoska jaka była jego droga do wolności to nie mogę w to wszystko uwierzyć!Dziękuję nowemu domku z całego Serca za Aramiska.

[quote name='LILUtosi']Na Szarika, na Szarika. Trzeba mu kupić znowu artroflex.

Bezczelnie dodam że domek był mój to mam prawo no nie?[/QUOTE]

Zgadzam się, znowu nam ludki odchodzą z deklaracji tam, jestem załamana:(

[quote name='LILUtosi']Na Szarika, na Szarika. Trzeba mu kupić znowu artroflex.

Bezczelnie dodam że domek był mój to mam prawo no nie?[/QUOTE]

ale kasa nasza, ha! Szarikowi na zdrowie. ja moim daje ArthroFlos, tańszy jest, na flex mnie nie stać :-(

[quote name='sylwiaso']Wielkie szczęście fotki cudne!Aramisiu wszystkiego najlepszego od cioci i psiaków z "lasku"P.S.jak sobie przypomnę skąd zabrałam Aramiska i Portoska jaka była jego droga do wolności to nie mogę w to wszystko uwierzyć!Dziękuję nowemu domku z całego Serca za Aramiska.[/QUOTE]

cała to epopeja była! pamiętam, jak drani łapalismy i skubani nie chcieli się dać!

[quote name='gosia.marta']A my bardzo, bardzo wszystkim dziękujemy, że dzięki Wam Aramisek z nami zamieszkał! :) Obejrzyjcie ostatni filmik - nie mogę uwierzyć, że mu się udało tak rozkręcić Łajkę!!
[URL]https://www.flickr.com/photos/[email protected]/sets/72157644431905112/[/URL][/QUOTE]

Dawno nic, nie pisałam, ale cały czas kibicowałam Aramiskowi:lol:

Gosia.marta, to My dziękujemy za szansę dla Aramiska, cudowny dom i serce!!!

Aramisek nie lubi sie moczyc, ale znalazl sposob na zdobycie lupu, wychodzac z tego sucha lapa...
Work smart, not hard!
Za to Lajka uwielbia plywac, wiec chyba wszyscy zadowoleni :)
[url]https://www.flickr.com/photos/[email protected]/14229681905/in/set-72157644431905112[/url]

Słuchajcie, strasznie się cieszę, że Aramis znalazł dom. Niestety najpierw przelałam kasę a później weszłam na wątek. :)
Przekażcie proszę moje 90 zł na Szarika.
Powodzenia psie!!!! :D

U Aramiska cudnie. Muszę się zorganizować i wrzucić nowe zdjęcia! Jest absolutnie fantastycznym chłopakiem, którego wszystko interesuje, niczego się nie boi (a nawet jeśli się trochę boi, to szybko to ogarnia). Z Łajcią lubią się bardzo, bawią się razem, śpią koło siebie etc. Tylko musze go pilnować, żeby nie odpędzał Łajki od jej miski, po tym jak błyskawicznie wsunie swoja porcję ;) No nie moglibyśmy sobie wymarzyc lepszego towarzysza. Dziękujemy :)

p.s. Jeśli chcecie, dodajcie mnie do znajomych na facebooku, jestem jako Gosia Marta - newsy Aramisowe mogą być bardziej na bieżąco :)

[quote name='gosia.marta']U Aramiska cudnie. Muszę się zorganizować i wrzucić nowe zdjęcia! Jest absolutnie fantastycznym chłopakiem, którego wszystko interesuje, niczego się nie boi (a nawet jeśli się trochę boi, to szybko to ogarnia). Z Łajcią lubią się bardzo, bawią się razem, śpią koło siebie etc. Tylko musze go pilnować, żeby nie odpędzał Łajki od jej miski, po tym jak błyskawicznie wsunie swoja porcję ;) No nie moglibyśmy sobie wymarzyc lepszego towarzysza. Dziękujemy :)

p.s. Jeśli chcecie, dodajcie mnie do znajomych na facebooku, jestem jako Gosia Marta - newsy Aramisowe mogą być bardziej na bieżąco :)[/QUOTE]

Ale wspaniałe wieści, miód na serce:loveu: