Jump to content
Dogomania

zapomniany Aramis znalazł cudowny dom


Olena84

Recommended Posts

gosia.marta, hej!

ja tam jestem w szoczku, że aramis w koncu bedzie miał dom. świetnie! i trafił na prawdziwych zwierzolubów, drugi fart :-).


jeździłam kiedys wyprowadzać psy do psiego anioła, dość krótko i kilka lat temu, ale może nawet rozmawiałyśmy? kto wie, hehe....

moja sucza tez jest z tych takich zazdrosnych, tymczasy dość długo uczy sie tolerować. ale że jest w sumie tchórzem (taka histeryczna alfa ;-) ), to tak naprawdę nic im nie robią ciężkiego. najwyżej się do niej zrażały te moje tymczasy. aramis moze mieć z twoją suni trochę pod górke, ale że jest spolegliwy, a i nie trafiło na początkujących psiarzy, to moim zdaniem dogadaja się, nawet jesli to dłużej potrwa.

strasznie się cieszę, że aramis w końcu kogoś zauroczył!

Link to comment
Share on other sites

A w ogóle to mi się przypomniało, że jak byłam dzieckiem to myślałam, że jeśli będę mieć psa płci męskiej, to się będzie nazywał Aramis :) (Ale zawsze były suczki). Może to znak??
I jeszcze to, że 10 kwietnia cztery lata temu zamieszkała z nami nasza najcudowniejsza Winnie
[*] (tak, tak, dla mnie to nie jest rocznica Smoleńska). A teraz Aramisek też przyjedzie w kwietniu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gosia.marta']A w ogóle to mi się przypomniało, że jak byłam dzieckiem to myślałam, że jeśli będę mieć psa płci męskiej, to się będzie nazywał Aramis :) (Ale zawsze były suczki). Może to znak??
I jeszcze to, że 10 kwietnia cztery lata temu zamieszkała z nami nasza najcudowniejsza Winnie
[*] (tak, tak, dla mnie to nie jest rocznica Smoleńska). A teraz Aramisek też przyjedzie w kwietniu.[/QUOTE]


dałam na dt psa mega pogryzionego, z zakładów optycznych na pradze. tata koleżanki, która go wzięła na dt, troszku się zabujał, i jak było coraz bliżej do terminu odebrania psa (był dt czasowy, na leczenie ran), to tak troszke myślał o przygarnięciu i w efekcie pies u nich został na stałe. ma bosssko! w zakłądach nazwali go Atos własnie, a Atos to był ukochany pies tego pana. i też mówił, ze to znak ;-).

tak to już widac jest z muszkieterami :-)

Link to comment
Share on other sites

:Cool!::Cool!::Cool!:Cudne wiadomości !
Aramis - vel latająca kulka :eviltong: wreszcie będzie miał swoich ludzi :loveu:.

Mam tylko jedno pytanie :roll: : Gdzie szukać więcej takich wspaniałych ludzi z tak dobrymi referencjami ? :cool3: :loveu: .Bardzo by nam się przydał adresik do "hurtowni z psimi aniołkami ";)

Link to comment
Share on other sites

Ivette, dzieki za komplement :)
Ciotka LILU zorganizowala Aramiskowi paszport i szczepienia, a ja sie rozgladam, jak tu zorganizowac przejazd. Najprawdopodobniej moj Tata mnie odwiezie z Aramiskiem do Anglii po Wielkanocy!

Zaczelam czytac watek (miejscami czyta sie z napieciem niczym kryminal!), ale na razie nie mam czasu dobrnac do konca. Mozecie mi napisac, czy Atosa sie w koncu udalo zlapac??

Link to comment
Share on other sites

No dlugo :( Ale nie jestem w stanie przyjechac wczesniej i zorganizowac na wczesniej Taty, ktory z nami pojedzie samochodem. (Moj samochod padl pare tygodni temu i poszedl na zlom niestety).
A absolutnie bym go nie puscila samego transportem komercyjnym...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gosia.marta']No dlugo :( Ale nie jestem w stanie przyjechac wczesniej i zorganizowac na wczesniej Taty, ktory z nami pojedzie samochodem. (Moj samochod padl pare tygodni temu i poszedl na zlom niestety).
A absolutnie bym go nie puscila samego transportem komercyjnym...[/QUOTE]

No dobrze, czekamy;)

Link to comment
Share on other sites

Miesiąc kwiecień to nawet dobry miesiąc na adopcje. Poszła Katia, idzie Aramis i Odi.
Ramzes przeniósł się do innego hotelu a już dwa lata u mnie był.
Ale są psy co już długo szukają domu tak jak Twój tymczasowicz. Teraz Szarik ma najdłuższy staż.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...