Jump to content
Dogomania

zapomniany Aramis znalazł cudowny dom


Olena84

Recommended Posts

Witam, pozdrawiam Olenę, z którą dziś rozmawiałam o Aramisie, i innych kibicujących psiakowi. On potrzebuje czasu, żeby się zmienić w kanapowca....Póki co, na 100% ma jego gabaryty :) A nad resztą zachowań obecny DT pewnie będzie wytrwale pracować :) Przy okazji- podnoszę Aramiskowe wieści do góry :)
Sayumi

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sayumi']Witam, pozdrawiam Olenę, z którą dziś rozmawiałam o Aramisie, i innych kibicujących psiakowi. On potrzebuje czasu, żeby się zmienić w kanapowca....Póki co, na 100% ma jego gabaryty :) A nad resztą zachowań obecny DT pewnie będzie wytrwale pracować :) Przy okazji- podnoszę Aramiskowe wieści do góry :)
Sayumi[/QUOTE]

Potwierdzam i może trzeba albo zmienić ogłoszenie albo troche wstrzymać sie z szukaniem domu. Może po prostu napiszemy, że jest jeszcze nie kanapowy i nieśmiały?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='winter7']Hej, zrobiłam przelew ale nie wiem czy nie na stare konto - do Łowicza. Mam w deklaracjach dwa psy o imieniu Aramis i mi się pomyliły konta nowe ze starymi. Czy możecie odzyskać te pieniądze. Wpłaciłam 120zł (do grudnia).
Moja skrzynka na dogo nie działa więc jak coś to piszcie na: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/QUOTE]

To wychodzi, że panu Gabrysiowi zapąłciłaś, bo Sylwia chyba nigdy nie zbierała?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...