Jump to content
Dogomania

zapomniany Aramis znalazł cudowny dom


Olena84

Recommended Posts

[COLOR=#008000][B][U][SIZE=3]DEKLARACJE STAŁE - 2013r.:
[/SIZE][/U][/B][/COLOR]
-[COLOR=#0000ff] Sleepingbyday[/COLOR] - [COLOR=#ff0000][B]10zł [/B][/COLOR]- I,II, III, IV, V, , VI
-[COLOR=#0000ff] Sylwiaso[/COLOR] -[B][COLOR=#ff0000] 20zł[/COLOR][/B] - I, II, III, IV, V, VI
- [COLOR=#0000ff]Olena84[/COLOR] -[COLOR=#ff0000][B] 10zł[/B][/COLOR] - I,II, III, IV, V, VI
-[COLOR=#0000ff] Lida[/COLOR] - [COLOR=#ff0000][B]30zł[/B][/COLOR] - I,II, III, IV, V, VI
-[COLOR=#0000ff] Kami_23[/COLOR] - [COLOR=#ff0000][B]15zł [/B][/COLOR]- I , 30zł ?
-[COLOR=#0000ff] cancer47[/COLOR] -[COLOR=#ff0000][B] 10zł [/B][/COLOR]- od II,III ?
- [COLOR=#0000ff]winter7[/COLOR] - [COLOR=#ff0000][B]30zł[/B][/COLOR] - II, III, IV, V
- [COLOR=#0000ff]Agnieszka Jakubowska (fb)[/COLOR] -[B] [COLOR=#ff0000]50zł [/COLOR]-[/B] II, III, IV, [COLOR=#ff0000][B]25zł [/B][/COLOR]- V, [B][COLOR=#ff0000]27zł[/COLOR][/B] - VI
-[COLOR=#0000ff] Matek[/COLOR] -[COLOR=#ff0000][B] 50zł[/B][/COLOR] (karma) - II, III,[COLOR=#000000] IV, V, VI[/COLOR]
- [COLOR=#0000ff]Roland_de[/COLOR] - [COLOR=#ff0000][B]40zł [/B][/COLOR]- II, III, IV, V

[COLOR=#ff0000][SIZE=3][U][B]Razem: [SIZE=3]225[/SIZE]zł

[/B][/U][/SIZE][/COLOR][COLOR=#000000][SIZE=3]Nie wiem co z Kami? Napisze do niej, a tak to ok tyle, pbo pani Agnieszka teraz wyslala mi 5,5 GBP czyli ok 20zł, wiec to taka kwota ruchoma.
[/SIZE][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[B]CIOTKI POMYŚLMY O TYM WSZYSTKIM![/B] Prawdopodobnie zostają nam do wyboru: Lilutosi - domowy ale nie znam nadal kosztow doby, Hotel Amok, w ktorym mam psa od 2 lat, ok 300zł doba - kojec, praca, Hałabajówka - jeszcze chyba jest wolne miejsce, ok tyle deklaracji ile mamy, ale problemem jest transport. Do Krakowa pradowpodobnie jade ok 18 lipca, wiec nie bylo by problemow z transportem, choc do Krakowa jezdzi wiecej osob niz do Koszalina - do Hałabajówki...

Link to comment
Share on other sites

policzyc trzeba te deklaracje, które w miarę regularnie są wpłacane.
ja bym wzięła pod uwagę:
[COLOR=#0000ff] Sleepingbyday[/COLOR][COLOR=#000000] - [/COLOR][COLOR=#ff0000][B]10zł [/B][/COLOR][COLOR=#000000]- I,II, III, IV, V, , VI[/COLOR]
[COLOR=#000000]-[/COLOR][COLOR=#0000ff] Sylwiaso[/COLOR][COLOR=#000000] -[/COLOR][B][COLOR=#ff0000] 20zł[/COLOR] - I, II, III, IV, V, VI
- [COLOR=#0000ff]Olena84[/COLOR] -[COLOR=#ff0000][B] 10zł[/B][/COLOR] - I,II, III, IV, V, VI
-[COLOR=#0000ff] Lida[/COLOR] - [COLOR=#ff0000][B]30zł[/B][/COLOR] - I,II, III, IV, V, VI
- [COLOR=#0000ff]winter7[/COLOR] - [COLOR=#ff0000][B]30zł[/B][/COLOR] - II, III, IV, V
- [COLOR=#0000ff]Agnieszka Jakubowska (fb)[/COLOR] -[B] [COLOR=#ff0000]50zł [/COLOR]- II, III, IV, [COLOR=#ff0000][B]25zł [/B][/COLOR]- V, [B][COLOR=#ff0000]27zł[/COLOR] - VI
-[COLOR=#0000ff] Matek[/COLOR] -[COLOR=#ff0000][B] 50zł[/B][/COLOR] (karma) - II, III,[COLOR=#000000] IV, V, VI[/COLOR]
- [COLOR=#0000ff]Roland_de[/COLOR] - [COLOR=#ff0000][B]40zł [/B][/COLOR]- II, III, IV, V

czyli 190 plus jakaś średnia wyciagnieta Z WPŁAT od Agi z fb. powiedzmy razem 210zł.

[/B][/B][/B][B]domowy lilutosi - gdzie jest? kiedy będzie wiadomo, ile kosztuje i czy jest miejsce? znam lilu, ale bez szczegółów, tzn ktos wie, jak tam u niej z pracą, ile psów ma, kto u niej miał/ma psy?

(jakos mi się pogrubienie wyłączyć nie chce....).

Amok gdzie jest? czy amok pracuje z psem? jak to wygląda? [/B]

Link to comment
Share on other sites

Czekam na odpowiedz od lilu, musze tam zadzwonic, znajde zaraz watek organizacyjny, moze jest tel, psy mam w obu hotelach, ze zdjec rozmow przez tel z Amokiem i opisow na wątku z Lilu widac ze jest ok, Amok pracuje z psami - bo opowiadala mi (są wątki) o psach przerazonych ktore wyciagala z tego, Lilu ma m.in psy starszawe, z ktorymi jedzi do lekarza, podaje leki itp - ja bym tak sie chyba nie umiala poswiecic:( - lilu wrocław

Link to comment
Share on other sites

z karmą czy bez karmy - róznica finansowa i o to mi chodzi, bo muismy wszystko porządnie policzyć.

jeszcze tylko powiem, że wolałabym w domu, bo jego trzeba sprawdzić, czy on w ogóle w domu umie, a to ważne dla adopcji jest. nie musi być w domu ze względu na swoje potrzeby, to jasne, ale mieszkaniowe adopcje są najczęstsze i to musimy wiedzieć, czy on ogarnia ;-).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sleepingbyday']z karmą czy bez karmy - róznica finansowa i o to mi chodzi, bo muismy wszystko porządnie policzyć.

jeszcze tylko powiem, że wolałabym w domu, bo jego trzeba sprawdzić, czy on w ogóle w domu umie, a to ważne dla adopcji jest. nie musi być w domu ze względu na swoje potrzeby, to jasne, ale mieszkaniowe adopcje są najczęstsze i to musimy wiedzieć, czy on ogarnia ;-).[/QUOTE]

no ale to 300 to jest z karmą z tego co zrozumiałam.
Ja też myślę, że on najprędzej do mieszkania pójdzie do adopcji i powinien ogarniać sprawy domowe. I tego musi się nauczyć. I musi się otworzyć na człowieka przede wszystkim. I mieć człowieka, który otwirzy się na niego.

A w tym stanie to on nigdzie nie pójdzie, bo ucieknie przed potencjalnym domem z podkulonym ogonem.
Uwierz mi, że ja tu bardzo enigmatycznie napisałam o tym, co obie z Oleną widziałysmy.

Link to comment
Share on other sites

300zł z karmą w domu, u osoby która na dogo jest od lat, rozlicza sie - paragony itp z lecznic, są opisy i zdjęcia bardzo często, lepiej nie będzie i lepiej Aramis nie trafi! Moze znajdzie sie cos tanszego, ale ja juz nie mam pomysłu! moim zdaniem dobrze jak tam pojedzie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='obiezyswiat75']To ja dam na pierwszy miesiąc zanim deklaracje nie zaczną na nowe konto spływać. Jeżeli Aramis znajdzie się w nowym, dobrym miejscu, gdzie bedą i rozliczenia i info i zdjęcia to dam miesięcznie 50 zł deklaracji stałej.[/QUOTE]

No ja też obiecałam, ze podniosę swoją stała delarację i nie zostawię Aramisa. Na raie 50 zl /miesiąc.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Olena84']Napisze pw do wszystkich deklarowiczow czy podtrzymuja deklaracje i czy sie zgadzaja.[/QUOTE]

Do mnie już nie pisz. Zgadzam się :-) Lilutosi znam z wątków. Wydaje mi się bardzo fajną osobą, dbającą o psy. Tylko czy Aramis odnajdzie się w domu z innymi psami? Wpłacam też a Szarika, który jest u Lilutosi. To taki staruszek, ale charakterny. Czy nie pogoni Aramiska??? Amok nie znam, ale mam masę znajomych z Krakowa. Zawsze mogłabym kogoś poprosić, by go odwiedził.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='obiezyswiat75']no ale to 300 to jest z karmą z tego co zrozumiałam.
Ja też myślę, że on najprędzej do mieszkania pójdzie do adopcji i powinien ogarniać sprawy domowe. I tego musi się nauczyć. I musi się otworzyć na człowieka przede wszystkim. I mieć człowieka, który otwirzy się na niego.

A w tym stanie to on nigdzie nie pójdzie, bo ucieknie przed potencjalnym domem z podkulonym ogonem.
Uwierz mi, że ja tu bardzo enigmatycznie napisałam o tym, co obie z Oleną widziałysmy.[/QUOTE]

ja bardzo dobrze zrozumiałam, powiem, ze mam nawet pretensje do sylwiaso, że nigdy jasno i dobitnie nie powiedziała, czego brakuje u p. gabriela w przypadku aramisa.
tyle czasu w pompkę poszło!


[quote name='Olena84']300zł z karmą w domu, u osoby która na dogo jest od lat, rozlicza sie - paragony itp z lecznic, są opisy i zdjęcia bardzo często, lepiej nie będzie i lepiej Aramis nie trafi! Moze znajdzie sie cos tanszego, ale ja juz nie mam pomysłu! moim zdaniem dobrze jak tam pojedzie.[/QUOTE]

jestem za.
i faktycznie - trzeba do każdego darczyńcy, nie uczestniczącego w tej dyskusji, powiadomić o sytuacji i planach i spytac o deklarację.
a ja jutro będe wiedziałą, ile mój sponsor może dać.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...