Jump to content
Dogomania

Ozzy - Pozegnanie


Guest kobikowa

Recommended Posts

  • Replies 319
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pewnie biegasz słonko z moim jamniorkiem tam u góry za teczowym mostem... Szkoda,ze tak szybko musieliscie odejsc.. Ale nie wazne czy tu czy tam.. Kazdy z Nas bedzie was tak samo mocno kochal i nigdy nie zapomnie ..
[*] Ozzzuss
[*] i dla mojego jamniorka aniołka..

Link to comment
Share on other sites

[CENTER][B][SIZE=4]~*~ ~*~ ~*~ ~*~ ~*~ ~*~ ~*~ ~*~ [/SIZE][/B]
[B][SIZE=6][COLOR=darkslategray]Ozzy ['] ['] ['][/COLOR][/SIZE][/B][/CENTER]

[CENTER][B][SIZE=4]~*~ ~*~ ~*~ ~*~ ~*~ ~*~ ~*~ [/SIZE][/B]
[B][SIZE=4]Są ludzie i ''ludzie'' .... dopilnujemy aby osoba która zrobiła Ci taką krzywde zapamiętała na zawsze że zwierzęta są bezbronne, niewinne i że [U]nienależy robić im nawet najmniejszej krzywdy[/U].[/SIZE][/B]
[B][SIZE=4]~*~ ~*~ ~*~ ~*~ ~*~ ~*~ ~*~ ~*~ [/SIZE][/B]
[SIZE=3][B][SIZE=4]['] ['] ['][/SIZE] O[/B][B]zzy na zawsze w naszej pamięci [SIZE=4]['] ['] ['][/SIZE][/B][/SIZE][/CENTER]

[CENTER][B][SIZE=4]['] ['] ['] ['] ['] ['] [/SIZE][/B][/CENTER]

[CENTER][B][SIZE=4]Teraz biegasz za TM ... szkoda że tu nie dali Ci takiej szansy. [/SIZE][/B]
[B][SIZE=4]:-( P[/SIZE][/B][B][SIZE=4]ozdrów od Nas wszystkie psiaki za TM :-( [/SIZE][/B]
[B][SIZE=4]~*~ ~*~ ~*~ ~*~ ~*~ ~*~ ~*~ ~*~ ~*~ ~*~ ~*~ ~*~ ~*~ [/SIZE][/B][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

Ozzulcu - nie mialam szczescia Cie poznac osobiscie, ale wiem jedno - pamietac bede! Stales sie dla nas, dogomaniakow, ktorych Przyjaciele odeszli za Teczowy Most, laczaca iskierka, nadzieja, ze tam , wysoko jest inny lepszy swiat. Bez obludy, nienawisci, wypelniony miloscia i ufnoscia! Pozdrow nasze psy - pozdrow te, o ktorych pamietamy ktore goszcza w naszych serduchach, ale i te zapomniane. Mam nadzieje, ze kiedys sie spotkamy, bo jesli nie - to ja do nieba nie chce isc...

Link to comment
Share on other sites

Znałam Cię tylko ze zdjęć,na których mimo bólu widać iskierkę nadziei na ludzką miłość
Znałam Cię tylko ze zdjęć,na których przyszłość może przyćmić to co przeszedłeś
Znałam Cię tylko ze zdjęć,na których miałeś wolę życia
A teraz znam Cię ze zdjęć,na których ból zniszczył iskierkę nadziei
Teraz znam Cię ze zdjęć,na których przeszłość wróciła ze zdwojoną siłą
Teraz znam Cię ze zdjęć,na których wolę życia zniszczył człowiek.

OZZY- BĘDZIEMY PAMIĘTAĆ (*)

Link to comment
Share on other sites

Ozzy za TM mozesz juz spokojnie zyc bez bolu, cierpienia i tesknoty za kochajacym czlowiekiem, ktorego nie dane bylo ci spotkac na dluzej:-(
Wszyscy dogomaniacy uwaznie sledza dalsze postepy w twojej sparwie. Musisz wiedziec, ze nie zostawimy tej sprawy!!!:angryy:

[SIZE=7][B]
[*][/B][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Już skończyło się cierpienie. Teraz jesteś wolnym psem...
Wszyscy będziemy pamiętać
[SIZE=4][COLOR=blue]([/COLOR][COLOR=sandybrown]*[/COLOR][COLOR=yellow]*[/COLOR][COLOR=sandybrown]*[/COLOR][COLOR=blue])[/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Ozzy psinko,
nie mam takiej wladzy by zmienic swiat, gdybym miala taka moc - chcialabym by ludzie zrozumieli ze zwierze jest czescia srodowiska, tego samego w ktorym my zyjemy, tym samym komponentem jestesmy i my.
Mylnie myslimy ze jestesmy lepszymi, o wiekszych prawach, staramy sie wszystko sobie podporzadkowac.
Latamy coraz wyzej, coraz dalej, krzywdzimy coraz bardziej - i ludzi i zwierzeta.
Zniszczymy srodowisko - to zniszczymy i siebie.
Kiedy czlowiek zrozumie, ze nie jest panem tego swiata i nie ma prawa decydowac o byc albo albo nie byc innego stworzenia.. ?
kiedy to zrozumie wtedy nie bedzie mordow, wtedy nie bedzie koszmarow, jakie musiales przezyc, Ozzy.
Sama swiata nie zmienie...
Ozzy psinko,
mialo byc cieplo, bezpiecznie, mial byc spokojny sen, pelna miska, mial byc czlowiek - dla ciebie a ty dla niego... niestety...
Biegaj swobodnie za TM (szczeknij pozdrowieniem na Murzynka i Sabke...)

Link to comment
Share on other sites

I ja żegnam Cię Ozzy.....................

[I][COLOR=blue]"Zwierzę jest nam bliższe niźli anioł, choć bardziej niepojęte. Aniołowie spełniają wolę Boga świadomie, zwierzęta nieświadomie."[/COLOR][/I]
[I][COLOR=#0000ff][/COLOR][/I]
[SIZE=4][/SIZE]
[SIZE=4][COLOR=blue][B][[COLOR=orange]*[/COLOR]] [[COLOR=orange]*[/COLOR]] [[COLOR=orange]*[/COLOR]][/B][/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

I ja przepraszam Cie Ozzy'rku za zło tego świata, za "ludzi" bez [COLOR=black]uczuć[/COLOR], za [COLOR=red][B]cierpienie[/B][/COLOR] i[COLOR=red][B] ból[/B][/COLOR] jaki przez nich przeszedłes.
Oby "tam" Ci było lepiej, byś zaznał szcześcia i miłości jakiej nie znaznałes tutaj, wsród ludzi.
[B][COLOR=orange][[/COLOR][COLOR=red]'[/COLOR][COLOR=orange]][/COLOR][/B]
Do zobaczenia ...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...