Jump to content
Dogomania

Wątek zbiorczy Fundacji Pomocy Zwierzętom Bezdomnym "Szara Przystań" !!!


marra

Recommended Posts

[quote name='ma-ja']Nagana Prezesa? Oj brzmi poważnie :D
Myślę że została udzielona osobiście wczoraj ;)[/QUOTE]

Nie :) Pani Prezes przyjechała, kota zabrała, persice zaszczepiła i na nic się nie skarżyła :)
Jak pięknie rymuję.
A odnośnie Koko, ona taka fajna, że można jej chyba wszystko wybaczyć:razz:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Moja Maryśka też potrafi... pierwszej nocy kupę zrobiła na nasze legowisko... widać - za dużo na nim miejsca zostaje... za to w klatce się ładnie powstrzymuje, dopiero, jak pańcia wróci i wypuści, to się załatwia... heh... tyranizuje swą miłością Pomponię i Platona, najchętniej by na nich spała... skoro się nie da, to śpi na mnie... fajna!!!

Link to comment
Share on other sites

Żeby nie było, że ja mam sielankowo, dla odmiany jestem cała w sierści Fari... Kicia ma troszkę dłuższy włos, dodatkowo się leni, wyczesałam ją, ale nie za wiele to dało... Przynajmniej Fari zaliczyła kuwetę, ale pić nie umie... trzeba ją dopajać, bo wodą to się bawi a nie pije... Robi też strajk głodowy....

Link to comment
Share on other sites

Jak tu pięknie wszyscy narzekają to i ja dołożę swoje trzy grosze :) taż mam sikowy problem i to nawet podwójny ! Nie dość że moja starucha czasami popuści to jeszcze Ciapek doszedł na dokładkę. Czasami w nocy też mu się zdarzy pare kropelek, nie wiem czy jeszcze szwy go uciskają czy jakieś zapalonko się przyplątało. Narazie jesteśmy w fazie obserwacji :)

A MImi pojechała już do domku :)

Link to comment
Share on other sites

To ja dodam że moi tymczasowicze są super grzeczni, nie licząc tego że Skubi podlewa wszystko co się da...ale w sobote jajeczka pójda papa i może powoli zacznie zanikac ten jego brzydki nawyk.
( Oleńko:)) Bella jest już całkiem oswojona, przychodzi co chwilę na głaski, bawi się, zwiedza cały dom a w sobotę też jedzie na sterylkę. Był jeden chętny domek ale ankiety nie przysłał i w ogóle już sie nie odzywa więc szukamy innego.
A słodka Mimi od wczoraj jest już w swoim domu:) W super domku, jest pierwszym i jak na razie jedynym kotem pani Kasi która zakochała się w niej od pierwszego wejrzenia:D Mimi na poczatku była w szoku ale szybko zaczęła sie przymilać do pani Kasi, dziś pewnie dostanę pierwsze wiadomości.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='majka12741']
( Oleńko:)) Bella jest już całkiem oswojona, przychodzi co chwilę na głaski, bawi się, zwiedza cały dom a w sobotę też jedzie na sterylkę. Był jeden chętny domek ale ankiety nie przysłał i w ogóle już sie nie odzywa więc szukamy innego. [/QUOTE]
Cieszę się bardzo, że kicia się oswoiła i dostała szansę dzięki Tobie :calus: Ona taka śliczna, aż dziwne, że tak mało chętnych...

[quote name='marra']REASUMUJĄC...większość z nas ma problem z MOCZEM :D[/QUOTE]

ja dla odmiany miałam dziś problem z kupą, Fari zaczęła sobie wyciągać kupy z kuwety i się nimi bawić...:roll: zmusiło mnie to szybszego niż zwykle sprzątania kuwet... no i dałam jej zabawkę:oops:

Link to comment
Share on other sites

Ja bym ją chętnie "porwała" na chwilę, ale mama na bank się nie zgodzi... A koty to by chyba zawału dostały gdybym im jeszcze psa przyprowadziła do domu...

I przy okazji, szukam kogoś z Jaworzna, kto przeprowadziłby wizytę przed adopcyjną dla persicy. :)

Edited by OlaLola
Link to comment
Share on other sites

Tak szybko nie pójdzie, jest dopiero po pierwszym szczepieniu, jeszcze ją trzeba przebadać czy jest po czy przed sterylizacją i ewentualnie wysterylizować.
Państwo z Jaworzna są nią zainteresowani, ankieta w sumie fajna, odnośnie żywienia twierdzą, że się dostosują, na wizytę się zgadzają, a ja jej nie chce puścić bez wizyty.. Jeszcze jedni Państwo mają jutro przesłać ankietę, zobaczymy może coś z tego będzie :)

Link to comment
Share on other sites

To fajnie że jednak są chętni na brzydala :)))

Może mama by się zgodziła wiedząc, ze to tylko na tydzień? ;) a kotom socjalizacja też się przyda, Krawacik biedny wyleciał z nowego domu przez psa :D

W kazdym razie Koko dziś wróciła do siebie i świat jest piękniejszy ;)
Musze Wam jeszcze pokazać jaki Denzel jest mądry!
[url]http://www.youtube.com/watch?v=7QZ8ViziRq8[/url]

Link to comment
Share on other sites

Messer ma dom :-) Pani jest młoda i przejęta, ale i doświadczona, bo w domu rodziców miała dwa koty.

No i fotki zamówione: [URL]http://psitulmnie.pl/galeria.php?pid=2906&statusid=1&animaltype=0&virtual=0&senior=0[/URL]

[URL]https://picasaweb.google.com/117151998760523020654/Maryska#[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Też pomyślałam ze "fajnie że tego brzydala ktoś chce:D:D:D" mam na myśli oczywiście piękną persice ;) a Maryśka vel Pralinka jest super :) Też urodą nie grzeszy i sprawia wrażenie jakby miała ciągle mokry pysio :D:D:D

Link to comment
Share on other sites

Nie nie wiem czy chce, bo Państwo co się tak zachwycali Gadżet ankiety nie odesłali... Szukam cały czas kogoś z Jaworzna kto mógłby zrobić wizytę dla tych pierwszych Państwa. Mam nadzieję że wizyta będzie owocna.
Fari jedzie dziś na sterylizacje, z kotką z wylęgarnii którą przytachałam też na sterylkę.

Link to comment
Share on other sites

Pisałam do paru dziewczyn czy nie znają kogoś z Jaworzna, ale póki co jeszcze nie dostałam odpowiedzi. Persica i tak musi u mnie siedzieć, bo jest dopiero po pierwszym szczepieniu, a przed nami badania czy jest po sterylizacji czy nie. Otwierać ją nie ma sensu, bo może akurat jest po, a puścić bez badań nie mogę, bo co jeśli nie będzie mieć sterylki... Rui nie miała u mnie...
Jeśli znasz kogoś kto może znać kogoś to będzie z Jaworzna :) to popytaj proszę :) Będę wdzięczna.

Link to comment
Share on other sites

To ja coś napiszę żeby nie było...:) Skubi ma duże szanse na dom w Zabrzu, trzyosobowa rodzina mieszkająca gdzieś w okolicy stadionu. Na początku dzwoniła do mnie tylko ta dziewczyna i to codziennie z dziwnymi pytaniami więc nie byłam zbytnio dobrze nastawiona ale dziś zadzwonił tatuś powiedzieć że już kupili taką karmę jaka im mówiłam i że wszystko czeka na przybycie Skubiego już nie mogą się doczekać. Trzymcie kciuki żeby rodzinka była odpowiednia dla Skubiego.
Natomiast Belcia jest już po strylce, trochę słabo się czuje ale wszystko poszło dobrze więc za pare dni wróci do siebie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...