Jump to content
Dogomania

Wątek zbiorczy Fundacji Pomocy Zwierzętom Bezdomnym "Szara Przystań" !!!


marra

Recommended Posts

przepraszam za offa ale naprawdę pilne sunia nie zna wcale miasta:-( Łaziło za nią mnóstwo osób cały dzień, rano ktoś ją widział, od tej pory żadnego sygnału

W Dąbrowie Górniczej w sobotę w okolicach ulicy Chopina zaginęła goldenka, ma na imię Tina, może się też przemieszczać w kierunku Będzina, proszę porozglądajcie się
[URL="http://zlotypies.com.pl/viewtopic.php?t=1003&postdays=0&postorder=asc&start=0"]http://zlotypies.com.pl/viewtopic.ph...er=asc&start=0[/URL]
kontakt
el: 667 996 799 Małgorzata lub mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
tel: 691 437 771 Jolanta lub mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Przywiozłyśmy dziś trzy nowe kociaki z Kokotka :)

Dwa cudne czarnulki z wielkimi oczami i ślicznego buraska.
Nie wiadomo jeszcze jaka płeć, wiek tak na oko 4-6 miesięcy. Krótkowłose.

[B]Szukamy DT , na razie siedzą w lecznicy, czekam na jakąś wiadomość po przeglądzie.[/B] Formica obiecała zrobić jakies zdjęcia :cool3:

Link to comment
Share on other sites

A ja dostałam wczoraj telefon w sprawie Ciapka...jak już niektórzy wiedzą telefon był z Niemiec i jestem w kropce :( wczoraj był dzień na płacz a dzisiaj należy już logicznie myśleć. Państwo dość zdeterminowani i zdecydowani. Na pytanie dlaczego nie chcą psiaka z Niemieckiego schroniska odpowiedzieli że tam psiaki mają luksus a ona chce pomóc naprawdę skrzywdzonej istocie. Chcą psiaka do całowania i przytulania (skąd wiedzieli ze to akurat on). Mieszkają w jakimś domu wielorodzinnym, obok las, dzieci dorosłe, z domu już zwiali. Mają tylko kota strachulca i chcieliby żeby Ciapka sprawdzić na kocie towarzystwo. Czy ktoś może mi powiedzieć co ja mam robić ? czy znamy kogoś kto przeprowadza wizyty w Niemczech ??? szukam jakiegoś punktu zaczepienia :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marra']Przy okazji wizyty w klinice z moją psicą, dziewczyny pokazały mi szczeniaczka który czeka na dom. Wiec przedstawiam Wam Marysię :)

[IMG]http://i40.tinypic.com/no8vgw.jpg[/IMG]

[IMG]http://i41.tinypic.com/2liyb7o.jpg[/IMG]

Marysi tu niewiele widać jednak zapewniam że jest bardzo sympatyczna ;) Maluch trafił do schroniska wraz z rodzeństwem, zostali wszyscy znalezieni na śmietniku. Rodzeństwo znalazło domki a Marysia już 3 tydzień siedzi w klinice bo nikt nie ma serca dać ją spowrotem do schronu, mała przeszła parvowirozę ale teraz jest już w pełni zdrowa ;)[/QUOTE]



Mała od 20.00 lata jak nakręcona po moim domu...

Link to comment
Share on other sites

U mnie od dziś Denzel - psiak 4-miesięczny któremu obiecałam DT już jakiś czas temu, wtedy był jeszcze maluchem... teraz sięga do kolana, jest kompletnie nieprzystosowany, prosto z kojca.
Moje psy mnie zadziwiły pozytywnie, bo byłam pewna że mu złoją skórę. Tym bardziej ż eon na nie warczał i się szczerzył dość poważnie.

ale już jest lepiej, wyluzował, byliśmy dwa razy na spacerku (za drugim razem już nie musiałam go wlec po chodniku :D )

Dziś był bogaty dzień:
Dwie kotki Dalię i Fuksję wydałam do wspólnego domku, bardzo fajnego
Byli tacy młodzi ludzie poznać kocurka Paco jednego z braci Ksero
Dzwoniła dziewczyna, chcąca adoptować jedną z naszych czarnych ko-kotek dla mamy
Przyszedł mail z ankieta w sprawie braci Ksero, więc mam nadzieję że jednak pojda mieszkac razem
i domek znalazł Messer :)
Oprócz tego przyjechała Koko na wakacje, która zakodowała sobie w swoim pustym łebku, ze w domu u ciotki można sikać na podłogę :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ma-ja']U mnie od dziś Denzel - psiak 4-miesięczny któremu obiecałam DT już jakiś czas temu, wtedy był jeszcze maluchem... teraz sięga do kolana, jest kompletnie nieprzystosowany, prosto z kojca.
Moje psy mnie zadziwiły pozytywnie, bo byłam pewna że mu złoją skórę. Tym bardziej ż eon na nie warczał i się szczerzył dość poważnie.

ale już jest lepiej, wyluzował, byliśmy dwa razy na spacerku (za drugim razem już nie musiałam go wlec po chodniku :D )

Dziś był bogaty dzień:
Dwie kotki Dalię i Fuksję wydałam do wspólnego domku, bardzo fajnego
Byli tacy młodzi ludzie poznać kocurka Paco jednego z braci Ksero
Dzwoniła dziewczyna, chcąca adoptować jedną z naszych czarnych ko-kotek dla mamy
Przyszedł mail z ankieta w sprawie braci Ksero, więc mam nadzieję że jednak pojda mieszkac razem
i domek znalazł Messer :)
Oprócz tego przyjechała Koko na wakacje, która zakodowała sobie w swoim pustym łebku, ze w domu u ciotki można sikać na podłogę :D[/QUOTE]

Monika Ty to nigdy nie próżnujesz ;) u Ciebie zawsze coś się dzieje. Cieszę się że adopcje ruszyły w pozytywnym kierunku a Denzel to fajny chłopak ;)

Link to comment
Share on other sites

Nagana Prezesa? Oj brzmi poważnie :D
Myślę że została udzielona osobiście wczoraj ;)

Denzel się rozruszał, dziś po porannym spacerku ganiał po mieszkaniu, zaczepiał wszystkie psy i szczekał cienkim głosikiem, nie wiedział co ze soba zrobić :D
Niestety jest niewybiegany i przez jakiś czas jeszcze będzie - nie ma szans go puścić ze smyczy. Chociaż patrząc na jego postępy, może stanie się to szybciej niż myślę ;)

Za to Koko zalazła mi tak za skórę, że to chyba jej ostatnio pobyt u mnie. Mega ADHD plus totalny brak wychowania. Na smyczy praktycznie nie umie chodzić, spacer to jest masakra, zwłaszcza ze zabieram ją z innym psem, dwa razy prawie leżałam na ziemi tak nas oplątała smyczą.
No i oczywiście leje wszędzie, łącznie ze swoim legowiskiem - w związku z tym dużą część dnia spędza przywiązana. Mam dość :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...