Jump to content
Dogomania

Żegnaj Raptusku


Kati

Recommended Posts

  • Replies 444
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[I][B]Kasiu :-(...on odszedł ciałem ....:-(ale duszą pozostał , wspomnieniami , fotami ........zostawił smutek , ale cudowne wspomnienia których nikt nigdy nie odbierze:shake: .......trzymaj się Kasiu

Raptusku..:-(...[/B][/I][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images3.fotosik.pl/135/ae2f9712e9081220.gif[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

Czytalam i wierzylam, ze moze On, ze moze Jemu sie uda, trzymalam kciuki - mysmy przegrali!
Wiem, co czujesz! Znam ten bol, ta rozpacz! Dzis mija 22 miesiac od odejscia mojego Atosa. Wszystko jest swieze i tak mocno boli. Pamietaj - nie jestes sama!!!! My jestesmy i bedziemy tu - na Teczowym Moscie, niestety...

Link to comment
Share on other sites

Tak bardzo chcialabym go znowu zobaczyc. Od dawna odliczalam dni, kiedy wroce do domu i bede mogla sie przytulic do niego. Tak bardzo wierzylam, ze zdaze.
Niestety, za pozno...
Jest mi bardzo ciezko, ale jak wroce do domu bede tosamo od mowa przezywac, nie wyobrazam sobie wrocic do postego domu.
Moja mama caly czas ma wrazenie, ze Raptus jest w domu, ze zaraz wroci z innego pokoju, ale juz nie wroci...

Raptusku, wiedz ze bardzo cie kocham...

Link to comment
Share on other sites

nigdy nie zapomne ostatniego dnia, gdy bylismy razem. Nawet nie moglam sie do niego przytulic, bo akurad jadl sniadanie - tak sie cieszylam, ze chce jesc i nie chcialam mu przeszkadzac. :cry:

Czy wam sie tez tak wydaje, ze ten rok jest okropny? Tyle psow odeszlo na zawsze.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...