Jump to content
Dogomania

Otello- książę w typie shih tzu


Gold

Recommended Posts

Paulina czy mi się tylko tak wydaje, czy u każdego widzisz tylko to, że psy są grubiutkie? bo właśnie takie odniosłam wrażenie :)
Ehh ktoś musi tego przestrzegać :lol:
***
Mnie jakoś pudle nie przekonują :( i nie podoba mi się jak są czesane i golone na wystawę :( ale to tylko moja takie zdanie jest...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kalyna']Paulina czy mi się tylko tak wydaje, czy u każdego widzisz tylko to, że psy są grubiutkie? bo właśnie takie odniosłam wrażenie :)
Ehh ktoś musi tego przestrzegać :lol:
***
Mnie jakoś pudle nie przekonują :( i nie podoba mi się jak są czesane i golone na wystawę :( ale to tylko moja takie zdanie jest...[/QUOTE]

Oooj, nie martw się, dużo osób nie znosi fryzury show u pudli. Dla mnie pudel duży tylko we fryzurze show musi być, te mniejsze natomiast lubię w prostej pudlowej fryzurce.
Ja nie widzę wszędzie grubych psów, ale zauważam, że mnóstwo psów jest utuczonych :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mychaaaaa']Oooj, nie martw się, dużo osób nie znosi fryzury show u pudli. Dla mnie pudel duży tylko we fryzurze show musi być, te mniejsze natomiast lubię w prostej pudlowej fryzurce.
Ja nie widzę wszędzie grubych psów, ale zauważam, że mnóstwo psów jest utuczonych :roll:[/QUOTE]
ja dzisiaj oglądałam na Animal Planet i były pudle i te show i całe zarośnięte. I te zarośnięte są ładniejsze..
a nawet wytłumaczono dlaczego te psy są tak obstrzyżone i zmieniłam do tego stosunek...
By w wodzie: Mają grzywę, aby ocieplała płuca, dwa kłębki na tyle, aby ocieplały nerki, na stopach, aby ochronić stawy i na ogonie, aby było je widać, jak nurkują :)
Mam nadzieję, że nic nie pomyliłam :) i warto oglądać takie programy :) człowiek staję się mądrzejszy :)
***
a co do otyłych psów to fakt, też ich trochę widzę... Ale to przeważnie przez to, że nie mają ruchu, bo spacer w około bloku, czy tylko wypuszczenie na podwórko... chociaż moje to do szczupłych nie należą, ale nie ma jeszcze tragedii :( chyba na zimę pozbierały tłuszczyk :)
**
a gdzie fotki? my tu prosimy i prosimy i ich nie przybywa...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gold']Aparatu ni mam, [żarcik], mam , ale nie chce mi się wgrywać 10 zdjęć na komputer...[/QUOTE]
To ja znam rozwiązanie :)
Zrobić więcej zdjęć :) i ja z jednego dnia jak mam czasami 80 fot to mogę przegrywać na kompa :lol:

Link to comment
Share on other sites

Eee... Alu, zaczynam się powoli Ciebie bać
---
Po za tym ja jestem leniwa, wiesz ile roboty jest z wyciągniąciem aparatu z futerału, włożeniem karty do laptopa i zazwyczaj muszę wkładać z 5 minut, bo co chwila się wysuwa, albo nie odczytuje jej (nie znam się na komputerach, więc...).
---
A ja tam widzę mało psów, a szczególnie otyłych, czasem chciałabym mieszkać w mieście.

Link to comment
Share on other sites

***
mnie się bać? :Lol: dobry żart :)
***
wiesz jak mam fazę to i 200 zrobię zdjęć w jednym dniu :) aż baterie nie padnie :lol: ale wycwaniłam się i kupiłam druga baterię :)
***
ja zawsze przegrywam za pomocą kabelka :)
***
a ja gdzie chodzę z moimi psiakami to chciałabym mało psów widywać, ale niestety teraz moda na psy zapanowała i gdzieś one muszą iść na spacer... tym bardziej, że Sonia nie lubi innych psów :( czego ludzie nie potrafią zrozumieć....

Link to comment
Share on other sites

Z jednej strony jest to wygodne (mała ilość psów), bo Elvis nie najlepiej reaguje na nie, a źle, bo Otek nie przyzwyczaja się do innych psów, a i czasem można by było spotkać jakiegoś grzecznego psa i popracować nad Elvisem.
---
A ja nie mam kabelka :roll: zresztą w lecie się nie odgonicie od zdjęć, więc teraz cierpcie :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

[quote name='Gold']Ale fajnie, że Cię do tego zmusiłam.
Niedługo będzie tu galeria dwóch psów, Elvisa i tego małego wariata. To się w końcu doczekasz fotek.[/QUOTE]
No i przepraszam, ale gdzie ta galeria?
Niedługo? HA dobry żart !!
Oj nie ładnie nas tak zaniedbywać, oj nie ładnie... bo my czekamy i czekamy i czekamy i nic :(:(:(

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...