Jump to content
Dogomania

Owczarki podhalańskie szukają domu-prosimy o pomoc! Fundacja BONO i jej podopieczni.


mc_mother

Recommended Posts

  • Replies 225
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='mc_mother']Dzięki:)
Dziewczyny dziś obdzwaniały różne miejsca- niestety wszędzie kolejka:( Najwcześniej w lipcu. Spróbujemy w Konstancinie:)
Dziękuję.[/QUOTE]

U Beatki w Konstancinie powinny być miejsca, kilka dni temu wyjechał od niej nasz Rudolf, mam nadzieje, że ma miejsce...

Link to comment
Share on other sites

Gdyby Ramzes ten zagłodzony oneczek z mojego wątku poszedł szybko do domku to , jego obecny Dt powiedział,że przyjął by podhalana. Mamy też zgodę na przyjęcie tej małej rudej sunieczki. Myślałyśmy ,że może uda się ją zabrać razem z podhalanem. Dziś będziemy dzwonić do schronu co z psiakiem i zobaczymy co nam powiedzą. Z tymi ludźmi nigdy nic nie wiadomo. To tykająca bomba a czas to życie w tym przypadku nawet dosłownie :(
W tym DT są już cztery psiaki i koty ale Ci ludzie tak bardzo zaangażowali się w tę sprawę ,że powiedzieli trudno przywieźcie. Wszystko pięknie ale dopóki jest onek nie da rady .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mc_mother']Już jest miejsce:)
Akrim i cromikowa dogrywają szczegóły.
Jak tylko będzie transport (zdaje się, że jutro) to chłopak będzie bezpieczny.[/QUOTE]

Cioteczki a rozmawiałyście ze schronem ? Mam nadzieje, że podhalan tam nadal jest...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mc_mother']Już jest miejsce:)
Akrim i cromikowa dogrywają szczegóły.
Jak tylko będzie transport (zdaje się, że jutro) to chłopak będzie bezpieczny.[/QUOTE]
Czy już coś wiadomo?.................

Link to comment
Share on other sites

Bidul ma babeszjozę, dostał kroplówki, ale jego stan nie jest tragiczny. Ma apetyt, więc mam nadzieję, że dojdzie do siebie. Baaardzo chudy- 31 kg, osłabiony, zapchlony, pogryziony i zaniedbany, w uszach nieciekawie...
Oczy ma, ale ma zaniedbany przerost trzeciej powieki w obu oczach i spowodowany tym silny stan zapalny. Na razie dostaje krople, za ok tydzień, gdy trochę dojdzie do siebie planowany jest zabieg. Będzie dobrze:) Musi być!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...