Jump to content
Dogomania

Skatowany,uratowany. Nie ma na hotel - wraca do schronu. To będzie wyrok.POMOCY


monika55

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Gonia13']Czyli na razie nie wpłacać na konto TOZu? Jutro będę w banku i mogłabym wpłacić przy okazji. Jak coś będzie wiadomo to prosze o PW (może odbiorę w pracy).[/QUOTE]
konto OTOZU udostepnilysmy tylko do jednorazowych wplat z poza dogo gdzie potrzebne jest konto fundacyjne....ja nie podejmuje sie zbierac na hotelik - na hotelik moze byc zbierane jak wszedzie na konto prywatne i przelewane za hotel- tym bardziej, ze wiekszosc hotelikow niestety nie ma mozliwosci wystrawoania faktur lub rachunkow....musicie poszukac skarbnika

Link to comment
Share on other sites

Kurczę..... martwie sie bo.... nasz zaprzyjaźniony hotelik u Lilki ma tylko możliwości boksowe. Czy to biedactwo nadaję się do boksu? Jezu.... jaki On biedny. Długo rozmawiałam z dr. Fabiszem.....i zrobimy wszystko aby zachować nóżkę. Biedactwo.... jest taki wyniszczony.

Link to comment
Share on other sites

Ja mieszkam od ponad 20 lat za granica.(Wieden) Bardzo chcialabym pomoc tej biednej psince o imieniu "Puszek" ale dla mnie najlepsza forma wplaty byloby konto PayPal. Zalozcie takie konto a napewno wiecej pomocy naplywaloby z zagranicy... to tylko klikniecie i pieniazki w minute bylyby na koncie:))) pomyslcie o tym prosze!

Link to comment
Share on other sites

Puszek pojechał. To ustalmy:
kto kontaktuje sie z lekarzem - głupio żeby kazdy wydzwaniał
Alinko - prowadzisz rachunki?
O PAYPalu nie mam zielonego pojęcia.
Zrobiłam nowe wydarzenie na FB.
Dominika albo aktualizujesz 1 post albo przekazujesz wątek.
Co jeszcze Cioteczki?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='monika55']Puszek pojechał. To ustalmy:
kto kontaktuje sie z lekarzem - głupio żeby kazdy wydzwaniał
Alinko - prowadzisz rachunki?
O PAYPalu nie mam zielonego pojęcia.
Zrobiłam nowe wydarzenie na FB.
Dominika albo aktualizujesz 1 post albo przekazujesz wątek.
Co jeszcze Cioteczki?[/QUOTE]


Lubię takie konkrety!

Link to comment
Share on other sites

Proszę o szybkie ustalenie kto ma sie kontaktować z lekarzem.
Osoba która zawiozła psa do Chorzowa podpisała zgodę na operację, ale pamietajcie że nie ma na razie na to wystarczającej kwoty, jeśli taka operacja będzie droga. Schronisko nie zapłaci, bo nie ma z czego. Może być tak, że będzie potrzebna szybka i natychmiastowa decyzja.

Link to comment
Share on other sites

Sytuacja jest taka. Puszek będzie miał gips. Dokładnie napisze Lu Gosiak co i jak. Jutro go można odebrać. Tylko gdzie go zawieżć? Do schroniska? nie mamy na hotel deklaracji. Już zapłaciłyśmy transport do Chorzowa, jutrzejszy transport i rachunek w klinice -nie wiemy jeszcze ile. Co robić?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Teresa2209']Czy to znaczy, ze to jest dobre konto Paypal, na ktore mozna wplacac pieniazki dla Puszka??[/QUOTE]
tak dobre konto - to paypal nescii:)
[quote name='BERKANO']kolejna tragedia... KUR......MAĆ!!!!!
[url]http://www.tvn24.pl/-1,1691187,0,1,zabil-bernardyna-siekiera-chcial-mu-ulzyc,wiadomosc.html[/url]
mikroskopijną nadzieją jest informacja pod zdjęciem.. "Policja apeluje o zgłaszanie wszelkich spraw, w których krzywdzone są zwierzęta"
TO nie chce się skończyć...[/QUOTE]
niestety to u Nas:( nadzieja napawa fakt, ze sporo telewizji sie odezwalo - dzis bedzie w TVP KAtowice dokladniej...w koncu moze zacznie sie naglasnianie i surowe wyroki dla zwyrodnialcow!

a u Puszka dobre wiesci:)
znaczy tak: dzwoniłam do dr Fabisza mówi, ze Puszek ma pęknięty staw krzyżowo-biodrowy, pękniecie spojenia miednicy? - nie wiem czy dobrze zapamiętałam bo dziś po tym bernardynie nie mam głowy do niczego i ma jeszcze złamane kosci w 3 paliczkach w tej łapie co na nia nie stawal...z tymi pęknięciami nic się nie robi, lekarz sugerowal gips na ta lape na 3 tygodnie i tyle
mówi, ze nie wygląda to jakoś szczególnie poważnie - wiec super:)
jutro moznaby Go odebrac....ja bym wolala, zeby jeszcze jeden dzien tam posiedzial i Go poobserwowali, a potem mozna Go odebrac

Link to comment
Share on other sites

[quote name='shanti']Czekam z przerażeniem na rachunek za Puszka.
Jeśli chłopak nie ma tyle deklaracji to boks w schronie mu zawsze znajdę.
Decydujcie, jutro może wrócić jakby co.[/QUOTE]
deklaracje zawsze mozna dozbierac - trzeba porozsylac watek
jaki rachunek jeszcze niepytalam, ale jak nie ma operacji to moze nie bedzie tak zle

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...