Jump to content
Dogomania

Skatowany,uratowany. Nie ma na hotel - wraca do schronu. To będzie wyrok.POMOCY


monika55

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Skorzystajcie z naszego konta i to prędko bo zainteresowanie pomocą Puszkowi jest spore. My same też od siebie będziemy dokładały sie do leczenia Puszka...(hahaha...imie boskie) Na początek zapłacimy za RTG ale proszę zróbcie to jak najprędzej ,a ja wyslę zdjęcie RTG do dr.Fabisza. To sława ortopedyczna w świecie lekarzy wet.I bardzo nam pomaga. Jeśli dr.Fabisz stwierdzi ,że jest ratunek dla małego ,to działamy dalej. Mały do kliniki (Chorzów) lecznie lub amputacja i dalej do naszego zaprzyjaźnionego hoteliku u Lilki. Chyba ,że ktoś zechce Mu dać DS lub DT.... to my mimo wszystko nadal będziemy wspierały psiaka. A więc..... do dzieła cioteczki. Namiar na mnie...660 737 137.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BERKANO']Dziewczyny jak zrobić allegro charytatywnie?? Bo nigdy tak nie wystawiałam a mam coś, co mogłoby jakieś 150zl dla Puszka przynieść[/QUOTE]
ja wystawiam Zuluskowi cos takiego:
[url]http://allegro.pl/zulus-zbiera-na-hotel-i-czeka-na-dom-i1422021275.html[/url]
jezeli przedmiotem aukcji sa np.cegielki ze zdjeciem psa to moze to wystawiac osoba prywatna...jezeli pisze, ze aukcja jest charytatywna to musi byc juz na fundacje...

Link to comment
Share on other sites

Allegro konieczne. Chłopak będzie potrzebował mnóstwo środków. Dobrze żeby był zabezpieczony. Konta na FB ciągle nie ma.....a szkoda, bo jest zainteresowanie. Oprócz zwyrodnialców w tym kraju są też ludzie wrażliwi na krzywdę zwierząt. Dzięki takim ludziom nie tracimy wiary.... bo inaczej było by ciężko.

Link to comment
Share on other sites

Przywitał mnie dziś merdaniem ogona, a przecież ja na urlopie, więc mnie widywał sporadycznie.
Biedny, apetyt ma ogromny lecz niestety biegunka okropna.
Będzie wet to zdecyduje, co mu jeszcze podać. Oczywiście w tym przypadku nie damy go uśpić, lecz Ciotki pies się naprawdę męczy, czas goni. Narobione w budzie tam gdzie leżał, ale na korytarz też wyszedł i zrobił swoje. Na płytkach się rozjezdża, na dwór go nie wyprowadzam, bo mróz.
Zapytam tez weta o najszybszy termin RTG kręgosłupa. Dziś na pewno odpada, jutro chyba też, bo on w niedziele nie pracuje.
Ja mam wrażenie ze on niewiele widzi, jeśli w ogóle widzi. Ale cóż, ja nie wet, tylko powtarzam diagnozy.

Link to comment
Share on other sites

Ciotki, Didusia która już jest w domku miała swój kapitał na leczenie i sterylkę. Zostanie pewna suma, bo Pani Ewa od Didusi opłaci jej zabieg, więc kaska zostanie niezagospodarowana. Laikinia, która wpłaciła sporą sumkę zgodziła się aby przekazać te pieniądze Puszkowi. W poniedziałek napiszę Wam ile to jest, ale pewnie starczy na rtg i może część transportu.
Dziękujemy Laikinio!:loveu:

Link to comment
Share on other sites

jestem , dzięki za wiadomość/ to oczywiste że każdemu stworzeniu trzeba dać szansę/On wygląda na wycieńczonego a takie już leczyłam, jak podje i odpocznie będzie miał cień szansy na nowe życie z naszą pomocą / pomysł z konkretną diagnozą dobrego specjalisty jest jedyny sensowny do realizacji, Może niekoniecznie amputacja w perspektywie/ Mam szansę pomagać takiej bardzo starej wyniszczonej suni która na tylne wcale nie chodziła a teraz sama wstaje, odkarmiona i wsparta sporymi dawkami glukozaminy ? (szansa dla potrzebujacych psiaków, bo glukozamina w ekstra promocji z 34,40 na 9,90 !!!)Rozwolnienie psiaka jest spowodowane puszkami, za szybka odmiana menu , trzeba dawać z ugotowanym ryżem i dodatkiem zmielonego odtłuszczonego siemienia lnianego/ po dwóch, trzech dniach przemiana nastąpi napewno no może ciut dłużej ale to się zmieni/ Można uporządkować florę bakteryjną jelit aby same pracowały jak należy podając przez parę dni po kapsułce Nutriplantu z żywymi kulturami bakterii , inuliną i witaminą C/ Brzuszek zaogniony potraktować po oczyszczeniu wacikami obłokiem propolisowego ekstraktu przez dwa, trzy dni a jeśli zaognienia są poważne czy wręcz rany można zastosować genialną maść z czyru brzozowego czyli tzw huby z zawartością innych cudownych środkow jak rokitnik czy olejek z drzewa herbacianego w maści Hubowit z zielarskiego sklepu za 19 zł tubka ekonomiczna starczy też na inne psiaki bo jest super na wszelkie rany Nakładam patyczkiem z wacikiem do uszu na obrzeża nawet najgorszych ran z efektem superowym/ Każde schronisko czy opiekun psiaków powinno to koniecznie mieć w apteczce!!!! Polecam
Nie mam kropki w kompie stąd ta dziwna forma / Dołożę się do akcji ratowania psika, bo dość już wycierpiał jak tylko konto się zapełni , przypuszczalnie jutro , ogromnie ubolewam że psiak jest spory a ja w bloku z 8 bdt nie dam rady mu osobiście pomóc!

Link to comment
Share on other sites

nesca dzwoni do dr.Fabisza z prośbą o przyjecie Puszka w poniedziałek, jak tylko się dodzwoni damy znać
w klinice mogłby byc porządnie zdiagnozowany i jak będzie taka potrzeba to operowany

Berkano fajnie ze ruszyla Twoja aukcja:):)
[url]http://allegro.pl/dolcegabbana-na-leczenie-chorego-puszka-1zl-i1436693604.html[/url]

potrzeba bedzie pewnie sporo pieniazkow by Puszka doprowadzic do dobrej formy

Link to comment
Share on other sites

[B][URL="http://www.dogomania.pl/members/115492-Zefirek2"][B]Zefirek2[/B][/URL] ja- my naprawdę rozumiemy Ciebie i Twoją frustrację brakiem reakcji dogomaniaków i rozmachem tej tragedii, ale jak jedna albo dwie mądre osóbki z dogo mi jakiś czas temu wyjaśniły- jednemu, dwóm, trzem- 1- osoba może pomóc ale 100 lub więcej to jest mrzonka, tym bardziej, że Każda (i czasem każdy :-)) ma takich podopiecznych, pracują nad jakimiś projektami mającymi na celu poprawę warunków i praw zwierząt....
NIE URATUJESZ CAŁEGO ŚWIATA ZWIERZĄT, ALE MOŻESZ SPRAWIĆ, ŻE ŚWIAT JEDNEGO STWORZENIA STANIE SIĘ CUDOWNY..

Dziewczynki- na allegro Kupujący naprawdę wzieli sobie apel do serca, bo 1 doby aukcji podbijają sobie na wzajem ceny- już jest 26 hihihi

[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dominika_06'][B]Deklaracje (stałe):[/B]
[B]shanti-20 zł[/B]
[B]BERKANO-35 zł[/B]
[B]moca35-15 zł[/B]
[B]agrabcia-10 zł[/B]
[B]Jednorazowe:[/B]
[B]Gonia13-ok.30 zł[/B]

jak kogos pominęłam to piszcie. [I]Dziękuje w imieniu [B]Puszka[/B]! ;) [/I][/QUOTE]

trzeba znalesc jeszcze skarbnika, ktory podejmie sie zbierania deklaracji stałych - ja niestety tego już nie wezmę na siebie bo mam za dużo psów do rozliczania - czy moze juz jest jakis skarbnik ustalony???
konto OTOZU jest podane tylko do faceboka i na allegro - bo tam trzeba fundacyjne

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...