Jump to content
Dogomania

Skatowany,uratowany. Nie ma na hotel - wraca do schronu. To będzie wyrok.POMOCY


monika55

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Stan zdrowia Puszka nadal jest poważny i z tego powodu została podjęta decyzja o umieszczeniu Puszka w Przystani w warunkach domowych. Daszka dzielnie opiekuje się Puszkiem, a ponieważ nie mogliśmy rozłączyć naszych kochanych staruszków, razem opuściły hotelik, w którym dotychczas przebywały.

Puszek został już wszechstronnie przebadany i zostało podjęte kierunkowe leczenie [Karsivan, TORTHYRON, CARDISURE, PRILENAL, SENIOR FLAWONIDY]; jest nadal słabiutki i często nie utrzymuje równowagi, nogi odmawiają mu posłuszeństwa. Badania wykazały znaczne powiększenie serca, zrosty oraz śrut tkwiący blisko kręgosłupa, Puszkowi odnowiły się problemy z przetoką.

Na szczęcie apetyt mu dopisuje, gotowane jedzenie dostaje dwa razy dziennie. Nawet Mikołaj o nim nie zapomniał i dostarczył paczkę z karma Bozita oraz preparatami na stawy ;). Od osób poruszonych Jego losem dostał także trzy piękne legowiska.

Nieustająco prosimy o wsparcie finansowe - chcielibyśmy zapewnić naszym staruszkom maksymalnego komfortu życiowego w ostatnim etapie ich ziemskiej wędrówki…

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kawon5']Nieustająco prosimy o wsparcie finansowe - chcielibyśmy zapewnić naszym staruszkom maksymalnego komfortu życiowego w ostatnim etapie ich ziemskiej wędrówki…[/QUOTE]

na OTOZ przyszla deklarcja jak co miesiac odp.Katzrzyny ze Świnoujścia -150zl na Puszka - podaj konto przeleje

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lu_Gosiak']na OTOZ przyszla deklarcja jak co miesiac odp.Katzrzyny ze Świnoujścia -150zl na Puszka - podaj konto przeleje[/QUOTE]

Proszę bardzo.

Konto do przelewu dla Puszka:

[B]91 1050 1399 1000 0022 0998 2426 z dopiskiem dla Puszka[/B]

Adres:
Komitet Pomocy dla Zwierząt
Ul. Bałuckiego 7/37
43-100 Tychy

Dziękujemy!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='moca35']dziś wysyłam swoją deklarację
i trochę zdrówka dla Puszka /wirtualnie/[/QUOTE]
Co to jest ta deklaracja i gdzie ją się wysyła? Mam ustawiony automatyczny przelew co miesiąc na podane konto (od grudnia nowe) z dopiskiem "dla Puszka". Czy mam jeszcze coś wypełnić, żeby mieć pewność, że trafi dla staruszków?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zadora']Co to jest ta deklaracja i gdzie ją się wysyła? Mam ustawiony automatyczny przelew co miesiąc na podane konto (od grudnia nowe) z dopiskiem "dla Puszka". Czy mam jeszcze coś wypełnić, żeby mieć pewność, że trafi dla staruszków?[/QUOTE]

ups, to jest jakieś nowe konto?

Link to comment
Share on other sites

Dzięki leczeniu stan Puszka jest już stabilny i nasz staruszek czuje się lepiej. Dużo odpoczywa w swoim ulubionym legowisku, grzeje kości i z apetytem zjada przygotowywane dla niego ciepłe posiłki.


Dziękujemy wszystkim za zainteresowanie się dalszym losem Puszka oraz za dotychczasowe wpłaty - znaczną część wydatków stanowią teraz lekarstwa, które niestety nie są tanie. Więc nadal zbieramy datki na lekarstwa dla Puszka i polecamy Puszka jeszcze Waszym znajomym ;).

Jego los się teraz diametralnie odmienił, więc chcemy, aby był szczęśliwy z nami jak najdłużej.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kawon5']Dzięki leczeniu stan Puszka jest już stabilny i nasz staruszek czuje się lepiej. Dużo odpoczywa w swoim ulubionym legowisku, grzeje kości i z apetytem zjada przygotowywane dla niego ciepłe posiłki.

Jego los się teraz diametralnie odmienił, więc chcemy, aby był szczęśliwy z nami jak najdłużej.[/QUOTE]
Bardzo się cieszę! A jak się miewa Daszka? Skoro Puszek i Daszka nie mieli szczęścia do ludzkiego stada, mam nadzieję, że nie pozbawiono ich psiej rodziny? Trzymam kciuki za obu staruszków.
Wielkie dzięki za Wasze starania! Wesołych Świąt dla Was i Waszych podopiecznych.

PS. Shanti, czy możesz przekazać Lilce moją wpłatę z listopada (RomanaP. 50 zl) ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zadora']Bardzo się cieszę! A jak się miewa Daszka? Skoro Puszek i Daszka nie mieli szczęścia do ludzkiego stada, mam nadzieję, że nie pozbawiono ich psiej rodziny? Trzymam kciuki za obu staruszków.
Wielkie dzięki za Wasze starania! Wesołych Świąt dla Was i Waszych podopiecznych. [/QUOTE]

Daszka, przy Puszku to okaz zdrowia. Jeszcze tego samego dnia po przyjeździe pobiegła zapoznać się z otoczeniem, obwąchała teren i od razu poczuła się jak u siebie w domu. To nasza nierozłączna para, więc cały czas przebywają razem ;) Mają do towarzystwa również inne zwierzęta przebywające w Przystani Ocalenie.


Dziękujemy za życzenia :tree1:

Edited by Kawon5
.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...