Jump to content
Dogomania

Skatowany,uratowany. Nie ma na hotel - wraca do schronu. To będzie wyrok.POMOCY


monika55

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Bardzo pięknie dziękuję za możliwość skorzystania ze zdjeć. Rozpoczęłam już zbiórkę kocy i poduszek dla hoteliku oraz środków na zakup witamin i preparatu na stawy dla Puszka.

Formalnym opiekunem Puszka będzie Komitet Pomocy dla Zwierząt w Tychach. Jak tylko umowa adopcyjna zostanie podpisana, apel dla Puszka ukaże się na stronach fundacji: [URL]http://www.przystanocalenie.pl/kpdz_index_pl.html[/URL]

Edited by Kawon5
.
Link to comment
Share on other sites

[B]Pyt:[/B] [I]Jak ma wyglądać wątek Puszka -czy ktoś go przejmie?

[/I][B]Odp:[/B] Na początku mogę spróbować poprowadzić wątek, niestety pod kilkoma warunkami: - nie mam stałego dostępu do netu, informacje więc będą nieregularne (jestem na Dogo w dniach roboczych 8-16); - nie będę na bieżąco relacjonowała pobytu Puszka w hoteliku, ponieważ zbyt rzadko będę tam składała wizyty. Wątek Puszka nie cieszył się dużym zainteresowaniem odbiorców Dogo i zakładam, że z dniem przejęcia opieki nad nim przez fundację, spadnie jeszcze bardziej.

[B]Pyt[/B]: [I]deklaracje - czy będą i na jakie konto. Ktoś musi rozesłać, ewentualnie potwierdzić, a co jeśli ktoś zrezygnuje.

[/I][B]Odp:[/B] Potwierdzenie utrzymania deklaracji dla Puszka wpłynęło jak na razie od shanti, wiec szału nie ma. Z dniem podpisania umowy adopcyjnej i przejęciem Puszka, zostaną umożliwione wpłaty na konto fundacji: dla Puszka. Wtedy taka informacja pojawi się na wątku, jak również potwierdzenia wpłaty od zainteresowanej osoby. Nie mam wpływu na rezygnacje z wpłat.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kawon5'][B]Pyt:[/B] [I]Jak ma wyglądać wątek Puszka -czy ktoś go przejmie?

[/I][B]Odp:[/B] Na początku mogę spróbować poprowadzić wątek, niestety pod kilkoma warunkami: - nie mam stałego dostępu do netu, informacje więc będą nieregularne (jestem na Dogo w dniach roboczych 8-16); - nie będę na bieżąco relacjonowała pobytu Puszka w hoteliku, ponieważ zbyt rzadko będę tam składała wizyty. Wątek Puszka nie cieszył się dużym zainteresowaniem odbiorców Dogo i zakładam, że z dniem przejęcia opieki nad nim przez fundację, spadnie jeszcze bardziej.

[B]Pyt[/B]: [I]deklaracje - czy będą i na jakie konto. Ktoś musi rozesłać, ewentualnie potwierdzić, a co jeśli ktoś zrezygnuje.

[/I][B]Odp:[/B] Potwierdzenie utrzymania deklaracji dla Puszka wpłynęło jak na razie od shanti, wiec szału nie ma. Z dniem podpisania umowy adopcyjnej i przejęciem Puszka, zostaną umożliwione wpłaty na konto fundacji: dla Puszka. Wtedy taka informacja pojawi się na wątku, jak również potwierdzenia wpłaty od zainteresowanej osoby. Nie mam wpływu na rezygnacje z wpłat.[/QUOTE]

nie wydaje mi się, że ludzie którzy do tej pory od początku systematycznie płacili na Puszka teraz zrezygnowali.

Link to comment
Share on other sites

Umowa adopcyjna na Puszka w drodze. Z dniem podpisania umowy wszystkie koszty związane z utrzymaniem i leczeniem Puszka będą ponoszone przez fundację.

Fundacja nie pokryje kosztów poniesionych wstecz, więc rozliczenie ich z hotelikiem Lilki będzie leżało w Waszej gestii.

Link to comment
Share on other sites

Ja podtrzymuję stałą deklarację 20zł - ostatnio wpłacałam po 30 to był spadek po innym psiaku - Bonesie spanielu.
Wracam do poprzedniej kwoty gdyż mamy jeszcze Habala któremu też trzeba niezwłocznie pomóc.
Będę wdzięczna za nr konta na PW- bo juz sie nieco pogubiłam i nie wiem gdzie co wpłacać.

Link to comment
Share on other sites

Otrzymałam od OTOZU 150zł więc dopłaccie resztę. Pusio dzisiaj był u weta, bo kaszel go meczy no i nózki słabe. Dostała zaszczyk na łapki i leki na tchawice ale o szczegółach napisze jutro bo u weta był mój mąż...jutro zadzwonie do wetki i zapytam o koszty i resztę.
Czy umowa z Fundacja juz zrealizowana? kto pokryje koszty leczenia? Rozmawiłam z Fundacja o Puszku i chca oni pokryć leczenie czy wiecie cos o tym? żeby było wszystko jasne...

Link to comment
Share on other sites

Umowę na Puszka odebrałam wczoraj, czyli z dniem 05.11.2012 Puszek oficjalnie jest własnością fundacji. Od tego dnia wszelkie koszty leczenia i utrzymania będą pokryte przez Komitet Pomocy dla Zwierząt.

[B]Pytanie do Hoteliku[/B]: czy jest możliwość zamówienia dla Puszka leku o nazwie Karsivan - WSKAZANIA LECZNICZE Poprawa krążenia krwi w naczyniach włosowatych obwodowych i mózgowych. Preparat przeznaczony jest do zapobiegania i ograniczania zmian patologicznych związanych z procesem starzenia się i spowodowanych zaburzeniami w krążeniu krwi u psów. Zaleca się podawać Karsivan w następujących przypadkach: nużliwość, apatia, trudności we wstawaniu i chodzeniu, sztywny chód, utrata apetytu, wyniszczenie organizmu, wypadanie i matowienie sierści, zapobieganie postępującemu pogorszeniu słuchu i wzroku.

Niebawem na stronach fundacji ([URL]http://www.przystanocalenie.pl/kpdz_index_pl.html[/URL]) ukaże się apel o pomoc dla Puszka: osoby deklarujące utrzymanie wpłat proszę o wpłaty na konto fundacji:[B] 91 1050 1399 1000 0022 0998 2426 z dopiskiem dla Puszka. [/B]Jednocześnie proszę o PW, aby potwierdzić wpływ na konto.

Link to comment
Share on other sites

Puszek dostała wczoraj karsivan w tabetkach i zaszczyk penicyline o długim działaniu za tydzien znów kontrolu wetki. Poprzednie leczenie przed podpisaniem umowy będzie kosztowało 55zł antybiotyk i przeciwzapalne leki więc ktoś z was musi to pokryć i bedzie do wglądu faktura na hotelik.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...