Jump to content
Dogomania

Skatowany,uratowany. Nie ma na hotel - wraca do schronu. To będzie wyrok.POMOCY


monika55

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Witam,

Reprezentuję organizację, której podopieczną jest Daszka, z którą Puszek przebywa w hoteliku u Lilki. Przeczytałam cały wątek Puszka i w porozumieniu z Dorotą i Dominikiem proponujemy Wam następujące rozwiązanie:

- podpisanie ze schroniskiem umowy adopcyjnej na Puszka (będę osobą adoptującą);
- tym samym Puszek zostanie przekazany fundacji i odciąży Was od comiesięcznych składek;
- Puszek zostanie nadal w hoteliku. Dla Niego zmieni się tylko status prawny.

Nie wyobrażam sobie, żeby teraz te dwa zżyte ze sobą psiaki zostały rozłączone. Szczęśliwe, zadbane, kochane, żyją i troszczą się wzajemnie o siebie. Zabierając stamtąd Puszka każdemu z Nich od razu zawali się świat.

Osobę odpowiedzialną za Puszka proszę o kontakt na PW. Dzisiaj jestem dostępna na Dogo do godz. 17:00, potem jestem od poniedziałku od godz. 8:00.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='alina71']poprosze nr konta przeleje te 65 ktore otrzymalam[/QUOTE]

a ja nie rozumiem....Puszek ma z tego co widze sporo miesiecznych deklaracji - ile niewiem dokładnie bo rozliczenie jest bardzo nieczytelne..i nie mozna sie doprosic o przelew na poczatku miesiacca w kwocie 150zl bo co miesiac 150zl jest wysylane z OTOZU - straszny tu burdel!!! ilez razy mozna pisac, ze wplata ma byc na miesiac z góry - czy to tak trudno pojac?? sa wplaty na Puszka a nie ma Kto tego przelewac?? ile dokladnie jest jeszcze na Puszka na skarpecie jastrzebskiej, skoro u Aliny jest tylko 65zl??nie ma podanego salda ogólnego - nic nie wiadomo....ostatni pies któremu cokolwiek załatwiam i polecam, bo potem swiece przed hotelem oczami..przyjmujac Puszka Lilka nie miala miejsca, ale je wybłagałam licząc na współprace - ale wkurza mnie to tolalne olewactwo - bo skoro kasa jest a nie mozna sie doprosic o przelew to juz lekkie przegiecie

Link to comment
Share on other sites

Ja od początku roku przesyłam zawsze po 10 tym przelew i nawet nie wiedziałam ze to zapóźno :oops: w tym miesiącu przelałam około 17 października bo w sumie myślałam ze do końca miesiąca trzeba - Przepraszam za tak późne wpłaty :oops: poprawię się.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...