Jump to content
Dogomania

Galeria Kory - Wielka Reaktywacja!!!


Ola&Kora

Recommended Posts

  • Replies 3.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Witam po przerwie :)
Można? ;)
[IMG]http://i68.photobucket.com/albums/i28/punia/rozne/PICT0010.jpg[/IMG]

[IMG]http://i68.photobucket.com/albums/i28/punia/rozne/PICT0019.jpg[/IMG]

i to samo w zbliżeniu
[IMG]http://i68.photobucket.com/albums/i28/punia/psy/PICT0019p.jpg[/IMG]

Gratulacje!
Miło było zobaczyć Was na żywo :)

Link to comment
Share on other sites

Jejku, APSA ty byłaś na zawodach? :crazyeye: A ja cię nie widziałam! Ale mi głupio teraz... :oops: Dzięki ci ślicznie za foteczki :*
Te fotki były robione podczas rozdawania nagród. Na pierwszej fotce są osoby z naszego klubu (te w czerwonych koszulkach :p). Na dwóch następnych odbieram medal za zajęcie 3 miejsca w kategorii Agility Zero Large! :multi::multi::multi::multi: Pokonałam ponad 30 psów i zajełam 3 lokatę! :multi: Jestem taka szczęśliwa i dumna! :p:p:p

Aha, jutro jadę z panią Dorotką i kilkoma innymi osobami zapisać się do związku i będziemy już mogli startować w zawodach oficjalnych! Najbliższe będą już w drugi weekend września, czyli za dwa tygodnie! Już się doczekać nie mogę :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ola&Kora']Jejku, APSA ty byłaś na zawodach? :crazyeye: A ja cię nie widziałam! Ale mi głupio teraz... :oops: Dzięki ci ślicznie za foteczki :*
Te fotki były robione podczas rozdawania nagród. Na pierwszej fotce są osoby z naszego klubu (te w czerwonych koszulkach :p). Na dwóch następnych odbieram [B]medal za zajęcie 3 miejsca w kategorii Agility Zero Large! :multi::multi::multi::multi: Pokonałam ponad 30 psów i zajełam 3 lokatę! :multi:[/B] Jestem taka szczęśliwa i dumna! :p:p:p
Aha, jutro jadę z panią Dorotką i kilkoma innymi osobami zapisać się do związku i [B]będziemy już mogli startować w zawodach oficjalnych[/B]! Najbliższe będą już w drugi weekend września, czyli za dwa tygodnie! Już się doczekać nie mogę :)[/quote]
Gratulacje!!!! :multi: :multi: :multi: :multi:
I dalszych sukcesów życzymy!

Link to comment
Share on other sites

Ola, Ola, Oooolaaa!!!:bigcool: :BIG: :laola:
GRATULACJE WIELGACHNE!!!:klacz:
Normalnie...dumna jestem z ciebie i Korci!:loveu: :bigok: A jaka Kora wpatrzona w ciebie na tym zdjęciu!:loveu: Jak grzecznie przy nodze idzie! I jakie fajne macie koszulki i smycze i obróżki..! Ach, przeprowadzam się chyba do Włocławka!:loveu: ;)
A Lui które miejsce zajęła?:cool3: Super macie z tym agility!

Link to comment
Share on other sites

Hehehe to nie tak, że nie mam dostępu do dogo :eviltong: Jest po prostu za dużo rzeczy, które muszę zrobić i po prostu nie mam czasu. Poza tym to dogo, co jest teraz, to już nie to samo, co było kiedyś... Nie wiem, dlaczego, ale już nie czuję tego całego klimatu...
Poza tym, mam teraz sporo problemów, a największym jest szkoła tzn. pogodzenie nauki z agility. Jestem teraz w klasie maturalnej, czeka mnie masa nauki + korki z niemca i chemii, no i nie wiem jak uda mi się znaleźć czas wolny na treningi... :-( Nie chcę rezygnować z mojej pasji...

Link to comment
Share on other sites

Racja, dogo się nie zmienia, to my się zmieniamy i chyba tak właśnie powinno być.:p
Oj Olu, klasa maturalna to rzeczywiście nie przelewki. Ale ja pamiętam że najpierw tak nas wszyscy straszyli nawałem nauki, a potem okazało się że wcale nie jest źle. ;) I był czas na imprezy i na randki.:cool3: :lol: A najbardziej mnie cieszyła perspektywa dłuuugich wakacji po maturze.:lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='AśkaK']Racja, dogo się nie zmienia, to my się zmieniamy i chyba tak właśnie powinno być.:p
Oj Olu, klasa maturalna to rzeczywiście nie przelewki. Ale ja pamiętam że najpierw tak nas wszyscy straszyli nawałem nauki, a potem okazało się że wcale nie jest źle. ;) I był czas na imprezy i na randki.:cool3: :lol: A najbardziej mnie cieszyła perspektywa dłuuugich wakacji po maturze.:lol:[/quote]
Własnie my sie zmieniamy... i ja juz tez nie czuje sie na dogo tak jak kiedys :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AśkaK']Ola, Ola, Oooolaaa!!!:bigcool: :BIG: :laola:
GRATULACJE WIELGACHNE!!!:klacz:
Normalnie...dumna jestem z ciebie i Korci!:loveu: :bigok: A jaka Kora wpatrzona w ciebie na tym zdjęciu!:loveu: Jak grzecznie przy nodze idzie! I jakie fajne macie koszulki i smycze i obróżki..! Ach, przeprowadzam się chyba do Włocławka!:loveu: ;)
A Lui które miejsce zajęła?:cool3: Super macie z tym agility![/quote]

hehe pytasz które miejsce hmmm :D na chyba 18 psów w kategorii jumping zajęłam 5 miejsce, a w kategorii jumping miałam DIS. w Kategorii Touch and go miałam na 90 pare psów 7 miejsce i anjlepsze z naszego klubu :D... nie dostałam żadnej nagrody, ale i tak byłam szczęśliwa z tak wysokich wyników jak na pierwsze zawody w życiu ::) no a Oli poszło rewelacyjnie, to nie ulega wątpliwosci :) ja także gratuluję i życze dalszych sukcesów :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...