Jump to content
Dogomania

Galeria Kory - Wielka Reaktywacja!!!


Ola&Kora

Recommended Posts

  • Replies 3.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote=g_o_n_i_a;]Super filmik :loveu: :loveu:[/quote]

Dziemkujem :*

[quote=Asiaczek;]Witaj [B]Ola&Kora[/B] - Cerber dała mi na Ciebie namiary, a właściwie na Twoją Korę.
Kora ma chyba coś wspólnego z dobermanem, prawda? Cudna Czekoladka!:loveu:
I jaka sprawna torze agility!!! Pozazdrościć!
pzdr.[/quote]

Witaj Asiaczku!!! :multi: MIło cię widzieć w Korowej galerii ;)
Hmmm... czy Kora ma coś z dobrmana... może :eviltong: Jedni mówią, że ona ma coś z labradora, inni że z wyżła niemieckiego... ale ja najczęsciej mówię, że to (nazwana tak przez pewną facetkę-znawczynię ras psów) Aporterek Legawiec :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Sprawna na agility jest dopiero teraz, te filmiki były robione na pierwszym treningu. Teraz potrafi cały torek bez błędu przelecieć... o ile wysokość hopków jest na mediumach :eviltong: Bo largów do tej pory nie lubi :roll:
Jak tylko będę miała chwilkę czasu, obiecuję, że zajrzę też do twojej galerii ;)

[quote=Carolcia;]hehe ale sie usmialam jak Kora chamila sie i nie chciala dac pilki :lol: :loveu:. Sliczna jest:loveu: :loveu:[/quote]

Ona po prostu wykorzystała sytuację, że miałam drugą rękę zajętą, bo musiałam trzymać aparat :evil_lol: A że Bambusek jest szpryty, widziała że jestem bezbronna, to po dobroci piłki nie oddała :eviltong:

A teraz macie kolejny filmik, a potem foteczki ;)

[url]http://video.google.pl/videoplay?docid=-2328446422818179481[/url]

Link to comment
Share on other sites

Słuchajcie, ludziska!! Jak dzisiaj dobrze pójdzie, to wpadnie do mnie Asia, dogomaniakowa [B]AśkaK[/B] !!!! :multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi: Napisała do mnie smsa, że bedzie dzisiaj we Włocławku i że może się spotkamy! :multi: Wreszcie poznam ją i jej cudowne psiaki - Lusię i Rudego :loveu: Już kiedyś miałyśmy się spotkać, ale niestety wtedy nie wypaliło, ale dzisiaj jest duża szansa, że się zobaczymy :p Asia pójdzie też ze mną na trening, żeby zobaczyć, jak Kora radzi sobie na torze. Mam tylko nadzieję, że pani Dorotka, nasza trenerka, nie będzie miała nic przeciwko.... ale ona jest wspaniałą osobą więc myśle, że się zgodzi.... :p

Trzymajcie kciuki, żeby spotkanie się udało!!!! :cool3::cool3::cool3::cool3:

Link to comment
Share on other sites

Udało się, udało!!!:cool3: :loveu:
I po pierwsze to...Kora ma bardzo fajną panią!:cool3: :lol: :loveu: Naprawdę jestem pod wrażeniem ile czasu Olu poświęcasz Korce, widać że ona jest w siódmym niebie jak może pobrykać na torze, sama widziałam jak ciągnęła Olę do bramy żeby już tylko się tam znaleźć!:loveu: Kora jest strrrasznie kochana, taka przyjazna i wesoła, wulkan energii!:lol: Mam na samochodzie pamiątkę - ślady jej łapek na drzwiach i bagażniku :lol: , nie będę myć samochodu przez miesiąć!;) :loveu:
Super Olu macie z tym torem. Szkoda że zapomniałam aparatu, skleroza nie boli.:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Wczorajszy dzień był zarąbisty!
Wreszcie poznałam Asię i jej cudowne psiaki :loveu: Rudego troszkę mniej, bo chłopak był lekko zdenerwowany i raczej niezbyt przyjaźniw powitał Korę. Ale za to Lusia to ósmy cud świata :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
Na torku próbowliśmy nauczyć jej tunelu - ja laik totalny, najpierw wprowadziłam ją do lekko zakręconego tunelu :oops: Ale potem dziewczyny mnie poprawiły no i Lusię wpakowaliśmy do tunelu, a Asia wołała ją z drugiej strony :p Udało się psince aż dwa razy przejść :p A była taka nieśmiała maleńka, cały czas swój kikutek trzymała między nogami. No ale jak jej pokazałam paróweczkę, to troszkę się ożywiła i nabrała do mnie śmiałości :p
Szkoda tylko, że Asia musiała tak szybko jechać, chciałam z nią jeszcze porozmawiać o wielu rzeczach, ale nie było czasu.... :-(:-(:-( No cóż, teraz tylko bede czekać, aż wybiorę się do Warszawy, albo Asia znów odwiedzi przyszłych teściów :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ola&Kora']Wczorajszy dzień był zarąbisty![/quote]
Niooo, fajnie było!:loveu: :lol: Żałuję że musiałam się zbierać do domu, jazda zajmuje mi niestety 2,5 godziny.:placz:
[quote name='Ola&Kora']Wreszcie poznałam Asię i jej cudowne psiaki :loveu: Rudego troszkę mniej, bo chłopak był lekko zdenerwowany i raczej niezbyt przyjaźniw powitał Korę.[/quote]
:oops: Wstyd mi za niego strasznie Olu, byłam pewna że zacznie się do Korki zalecać jak to ma w zwyczaju widząc jakąś ładną suczkę :cool3: , a ten łajdak zachował się jak ostatni cham!:roll: Najwyraźniej chciał bronić samochodu, strasznie lubi jeździć i auto traktuje jak swoje legowisko.
Fajnie że Korcia zbytnio się nie przejęła tym burackim zachowaniem i dalej szalała cała ucieszona.:loveu:
[quote name='Ola&Kora']Szkoda tylko, że Asia musiała tak szybko jechać, chciałam z nią jeszcze porozmawiać o wielu rzeczach, ale nie było czasu.... :-(:-(:-( No cóż, teraz tylko bede czekać, aż wybiorę się do Warszawy, albo Asia znów odwiedzi przyszłych teściów :p[/quote]
Na pewno jeszcze nie raz się spotkamy Olu, teraz skoro mam mieć rodzinkę we Włocławku to będę pewnie częściej wpadać.:p :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Witajcie kochani!
Hehehe jak to Asia świetnie określiła - trenujemy! :evil_lol: No i wypoczywamy, najczęściej poza domem, więc nie ma czasu na siedzenie na forum. Korzystam z ostatnich dni wakacji.
No ale w ciągu tego miesiąca troszkę się wydarzyło. W zeszłą sobotę skręciłam kostkę na treningu. Graliśmy w siatkówkę, żeby się trochę rozgrzać przed biegiem, no i ja tak się rozgrzałam że se skręciłam kotkę :eviltong: Tego bólu nie życzę najgorszemu wrogowi... no może temu najgorszemu :diabloti: Kostka mi spuchła niesamowicie, ale jakimś cudem następnego dnia, jak mieliśmy trening w bydgoszczy, nie dość że biegałam, to jeszcze zajełam z Korą drugie miejsce z w mini zawodach :p Teraz z nogą jest już o wiele lepiej, mogę nornalnie chodzić.
W sobotę jedziemy do Pęcic na ogólnopolskie, nieoficjalne zawody agility! życzcie mi powodzenia :cool3: Liczę na dużo kciukasów :eviltong:
Poza tym do treningów dołączył Cardigan, czyli moja ulubiona rasa! Sunia jest przecudowna, ale pod koniec treningu miała dość moich czułości :evil_lol:
Hmm... co by tu jeszcze napisać... fotek nie bedzie, bo mi się robić ich nie chce :eviltong: No chyba że chcecie jakieś starsze ;)
Dziękuje wszystkim za odwiedziny i za pamięć o mnie :*:*:*:*:*
[B]
Furciaczku [/B]odezwij się do mnie na gg, bo ja już twojego nie mam, a chciałabym z Tobą koniecznie porozmawiać. Proszę, odezwij się, jak bedziesz miała chwilkę czasu...

[B]Rybka 39[/B] witam w jakże zaniedbanej przeze mnie galerii :P

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...