Jump to content
Dogomania

Galeria Kory - Wielka Reaktywacja!!!


Ola&Kora

Recommended Posts

  • Replies 3.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

hehehe gratluję Korze nauczenia się chodzenia po huśtawce... nie wiem czy zauważyłaś, ale Cer czasami tak pedził, ze też nie zdąrzył sobie podbić na dół huśtawki i też latał w powietrzu... on jednak się nie zniechęcał :D
heheheh a z kółkiem to było po prostu ekstra... Kora wymiata :evil_lol: z tym też Cer problemów w sumie nie miał... za pierwszym razem przelecieł pomiędzy kółkiem a stojakiem :D ale później yło juz ok :)

Link to comment
Share on other sites

O w mordę, ale mnie teraz nosi :angryy: Przed chwilą wróciłam od weta. A właściwie wetki. Bo pana Marcina Kłosa nie było, a ona wzieła se jego godziny pracy (bo facetka przyjmuje od 10 do 16, a Kłos od 16 do 18 ). No to se myślę, że pogadam z nią na temat tego nietrzymania moczu u Kory i zobaczę, co ona powie. No to jej mówie, jaka jest sprawa, że ten niby to rewolucyjny Propalin nie pomógł, a ona mi nagle przerywa i wyskakuje, że teraz to jedynie operacja! :crazyeye: Ja się tak patrzę na nią otępiała i zszokowana... Pytam się, czy nie ma innego leku lub innego sposobu (bo na dogo znalazłam rózne wątki na temat sposobów na nietrzymanie moczu u suk m.in. chemioterapię i inne leki) a ona na to że nie! Potem coś zaczeła kręcić, ale jej nie słuchałam, bo byłam lekko przybita. Potem wetka wzieła ulotkę propalinu, zaczeła mi zadawać pytania typu, ile Kora ma lat, jak długo dostawała Propalin, w jakich dawkach itp.... aż w końcu mówi, że trzeba jeszcze raz Propalin zamówić, stopniowo zmniejszac dawki, albo podawać do końca życia psa... a na końcu dodała, że to bym musiała jeszcze raz z panem Marcinem omówić, ale ona nie wie, kiedy on wróci, bo ma dużo roboty w rzeźni, i że na razie muszę sobie jakoś radzić sama... :roll:
Ja pierdzielę, znowu przekonałam się, że mogę ufać tylko panu Marcinowi, bo wiem, że jak już uda mi się go złapać w gabinecie, to on na pewno coś doradzi.... chociaż ile mam jeszcze na niego polować?! :shake:

Link to comment
Share on other sites

Ola, trzymam kciuki za zdrowie Kory. :-( Uch ci weci :shake:
Ja dopiero po 3 latach znalazlam zaufanego weta, ktory wyleczyl mi chore uszy Azy skutecznie, a nie jak pozostali zdzierali tylko kasę. :shake:

[quote name='Ola&Kora']Tylko wiecie, ona nie polubia tej huśtawki na tyle, by z chęcią na nią wskakiwać, tak jak na palisadę na przykład, ale jak ją trzymam za obrożę, to idzie całkiem pewnie. Jeszcze tylko, kiedy huśtawka się opuszcza, Kora jest mocno przestraszona, no ale popracujemy sobie jeszcze i wyrobimy huśtaweczkę na perfekto :evil_lol:
No i na szczęście na zawodach w klasie A0 nie ma huśtawki i slalomu :multi:
Więc mamy dużą szansę zająć wysokie miejsce :p [SIZE=1]Ale ja skromna jestem... :eviltong:[/SIZE]
-
Hahaha co za zbieg okoliczności :eviltong: Może powinnam robić więcej fotek sprzetom domowym, to może się okazać, że jeszcze mamy coś wspólnego :evil_lol:[/quote]
Z czasem pewnie nie bedzie juz miala w ogole problemow z hustawką. Ale niezłe robi postępy :loveu:

Kiedy macie jakieś zawody? :cool3:

Hahaha :D Mozesz robić, a nuz bedziemy miec prawie identyczne chałupki :evil_lol: :evil_lol: (albo ich wyposażenie)

[quote name=':: FiGa ::']Jak widzisz kciukiasy Goni i kotów sprawiają że dzieją sie wspaniałe rzeczy, także myślę że jak ona sie postara i bedzie trzymać na zawodach to wysokie miejsce macie w kieszeni :evil_lol:
Moje koty też się dołączą :evil_lol:[/quote]
No to BA :loveu: Pewnie ze bede trzymać i to jak :loveu: Jeszcze papuzki zatrudnie do pracy i bedzie wiecej kciukasow :loveu:

Link to comment
Share on other sites

hej, żona :buzi: gratulacje postępów z huśtawkami i takimi innymi tegesami :cool3: A ten wet :shake:

[quote name=':: FiGa ::']A nie macie tam jeszcze innego weta? Ktogoś dobrego? W naszym małym wypierdku Leżajsku mamy 5 lecznic, nie wierze że we Włocławku jest tylko jedna...[/quote]

Właśnie, musi być jeszcze jakaś inna lecznica :shake: Trzymam kciuki :buzi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ola&Kora']
[URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/ab1772409f0ff2a5.html"][IMG]http://images24.fotosik.pl/28/ab1772409f0ff2a5.jpg[/IMG][/URL]
[/quote]
Hej Olu, buziaki dla Ciebie i Misia!!!:loveu: :lol:
Ja tak tylko szybciutko, bo tu mam klpoty z dostępem do netu - brawo za postępy na torze :multi: :loveu: no i...trzymam kciukasy, oby Korce się polepszyło z tym siusianiem.:oops:

Link to comment
Share on other sites

Witajcie!

No z Korą jest o wiele lepiej! Nie nasiusiała nigdzie od trzech dni, mimo że jeszcze nie odwiedziłam weta, bo cały czas czekam na niego. Na środowym treningu była istna samowolka, bo nie było naszej trenerki, pani Dorotki. No więc w sumie większość czasu przegadaliśmy zamiast biegać po torze :evil_lol:
No ale jak już biegałam to Korze szło całkiem nieźle... na mediumach :eviltong: Jak tylko hopki poszły na wysokość large, to Kora znów zrobiła bunt :roll: Ale ja ją wyćwiczę :cool3: Bedzie chycać jak zajączek :eviltong:

A oto króciutki filmik, na ktorym widać, jak Kora "pięknie" pokonuje hopka na lagre...

[url]http://video.google.pl/videoplay?docid=-5844059195418713446&hl=pl[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote=eria;]hehe jakbym Foxi widziała :evil_lol: zrobiłaby to samo:evil_lol: a poważnie to chyba większego rozbiegu by potrzebowała nie ?[/quote]

Hehehe z tego co pamiętam, to był pierwszy dzień, jak awansowaliśmy na large, a ta filmikowa próba była bodajże czwartą i już nawet nie zwracałam uwagi na odległość i rozbieg, bo wszystkie wcześniejsze próby kończyły się tak samo :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

A dzień dobry, dzień dobry :p
Dzisiaj byłam z Luizą i Cerberem, no i oczywiście z gwiazdą galerii, czyli Korą, nad małą rzeczką. Było fantastycznie, szkoda tylko, że tam dużo ludzi było... w większości głupi chłopacy... w pewnym momencie zabrali mi piłkę, zaczęli się nią bawić, a potem wyrzucili gdzieś w krzaki :angryy: Na szczęście Kora, mój kochany pies myśliwski, znalazła piłeczkę :multi: No ale potem już pilnowałam swoich rzeczy. Poza tym było sporo dzieciaków z rodzicami, ale na szczęscie psy im nie przeszkadzały, wręcz zrobiły furorę wśród dzieciarni, która z radością rzucała im do wody piłeczki i patyczki :p Tak więc psiaki wróciły do domu wybiegane, mokre i szczęsliwe :loveu: Mam kilka foteczek i kilka filmików, wstawię je wieczorem.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ola&Kora']Bellatriks!!!! Kopę lat!!! :multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi:
Ja też zapomniałam cię odwiedzić... aż mi głupio, że o tobie zapomniałam :oops:
Ale zaraz to nadrobię ;)[/quote]
Mnie jeszcze głupiej:oops:

Ale fajnie Cię znowu odwiedzić! :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote=Dobcia;]Filmik bomba!:lol: A jaka kultura! Jak pancia dziekuje Korci za piłeczke:cool3::loveu:[/quote]

No a jak, kultura musi być! :eviltong:

[quote name=':: FiGa ::']A ja jak zwykle filmiku nie obejrzę :placz:[/quote]

Ojej, czemu nie możesz go obejrzeć? Nie otwiera ci się?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...