Jump to content
Dogomania

Spaniel Brego-zostaje na DS u Zalkinaczy. Dziekujemy!!!:)


monika083

Recommended Posts

Kora nie ma dziś neta, a miała naprawdę fajny telefon w sprawie Brego
Chłopak 35 lat, miał już 3 spaniele i rotka, nie wystraszył się [U]wogóle[/U] gryzienia, szczerze i odpowiedzialnie zainteresowany. Ma dzwonić do Tomka, wysłałam Tomkowi sms, że może mieć telefon od kogoś wreszcie konkretnego :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

cholera, nie moge znalezc nikogo z Nysy... szkoda tego domu,zeby przepadlo!

pan 35lat, dziewczyna, bez dzieci. mieszkanie blisko centrum, ale zaraz obok park 15h. pan ma dzialalnosc, ale stara sie pracowac normalnie, po 8 godz. pani pracuje wieczorami, wiec rano dluzej spi, wiec pies nie bylby wiele godzin sam.
karmienie by kontynuowali takie, jak w dt
pan mowil,ze nawet nad morze moze po niego pojechac :)
podalam mu nr do tomka, by jeszcze pogadali. opowiedzialam chyba o prawie kazdym ugryzieniu przez Brego, sytuacji, itp
pan mial juz 3 spaniele, w tej chwili jest 14letnia sunia. Brego byblby drugi. mial tez kiedys rotka.
1 spaniel byl taki... wpuszczal znajomych, obcych do domu, ale juz nie chcial wypuscic, rzucal sie.
ugryzienia nie sa mu straszne.

Link to comment
Share on other sites

pytalam tylko NatiMar, z kedzierzyna, ale ma za daleko. do opola jest 50km z nysy
jakies 50 tez jest z dzierzoniowa. albo wiecej. zabkowice slaskie sa blisko, ato juz woj dolnoslaskie.

dzwonilam teraz do pana mowic,ze z wizyta ciezko izeby czekal. czeka spokojnie. a do tomka jeszcze nie dzwonil.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='LILUtosi']Dziewczyny, ten domek naprawdę brzmi nie źle. może za zwrot paliwa ktoś z Opola by pojechał. A może Budrysek dałaby radę wioząc zamiast do mnie to od razu do nich robiąc wizytę. Jakby uznała że jest źle to przywiezie do mnie.[/QUOTE]


dobry pomysl! nie wpadlama na to!
Budrysek sama pisala,ze moze go zawiesc do nysy jadac w marcu do lilu.
to napisze jej to! :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wiwi']ja czasami jestem w Nysie, niedaleko mieszkają moi rodzice.
Ale nigdy jeszcze nie przeprowadzałam wizyty przedadopcyjnej, więc doświadczenia brak...[/QUOTE]


lepszy rydz, niz nic ;)
ciesze sie bardzo.
opisze wszystko na pm kolo 13stej, podam nr tel do tego pana,zebys sie umowil/a ...?

Link to comment
Share on other sites

Czekaj...............

Brego ugryzł Tomka 21ego dość mocno, w nerw pod kciukiem, ale nie jest źle... Nie wiem dlaczego
Jakoś nie możemy się zdzwonić, Tomek nieraz miał czas a mi się młyn zrobił w pracy i nie miałam jak zadzwonić a po południu Tomek nie mozę rozmawiać
Jutro stawiam sobie "za punkt honoru" zadzwonić do Tomka, jak tego nie zrobię możecie mnie tu zlinczować ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kora78']dobra! to ja juz sobie naoliwie bicz!!
ojjj bicza w szafie juz nie mam.... ale mam kałacha!


:snipersm:[/QUOTE]

Możesz już mnie lać...:look3:
Dziś się nie dodzwonilam do Tomka, nie mógł rozmawiać
Jutro do niego mam zadzwonić do 11ej, może wstanę, bo potem znów jest w pracy
Ale w sms mi napisał, że chłopak dziś nie zadzwonił:niewiem:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kora78']a czemu chlopak mial dzwonc do niego, a nie do mnie? tomek domu nie wybiera. mial tylko opowiedziec o psie i tym, czego mu potrzeba w wywchowaniu i dyscyplinie.
poza tym, nie chlopak, a pan, bo ma 35lat.[/QUOTE]

Wiekowo to Ty mnie Kora nie obrażaj, ja też chce być dziewczyna a nie pani:eviltong:

A dlaczego do Ciebie? Tomek nie wiem jak prowadził rozmowę, ale skoro rozmawiał i chłopak miał uzgodnić z dziewczyną, zastanowić się... no nie wiem... najpierw do niego potem do Ciebie, co za różnica? To Tomek ma Brego a nie Ty
Jutro będę wiedzieć "o co kaman" jak zadzwonię do Tomka

Link to comment
Share on other sites

ale Tomek go odaje, mial go pol roku, a my go mamy juz rok i bedziemy miec nadal. ja tomkowi nie ufam, bo pokazal,ze ufac mu nie mozna. wiemy, jakie ma poglady co do przyszlosci brego, wiec obawiam sie, jak taka rozmowe mogl prowadzic. od czarnowidztwa to ja jestem i skoro po opowiesciach pan sie nie zniechecil, a tu po rozmowie z tomkiem ma sie rozmyslic? to cos tu jest nie tak.
tomek nie jest tu decyzyjny, daje psu platne dt. decyduja ludzie na forum i wynik wizyty przedadopcyjnej.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kora78']ale Tomek go odaje, mial go pol roku, a my go mamy juz rok i bedziemy miec nadal. ja tomkowi nie ufam, bo pokazal,ze ufac mu nie mozna. wiemy, jakie ma poglady co do przyszlosci brego, wiec obawiam sie, jak taka rozmowe mogl prowadzic. od czarnowidztwa to ja jestem i skoro po opowiesciach pan sie nie zniechecil, a tu po rozmowie z tomkiem ma sie rozmyslic? to cos tu jest nie tak.
tomek nie jest tu decyzyjny, daje psu platne dt. decyduja ludzie na forum i wynik wizyty przedadopcyjnej.[/QUOTE]

A mi się z Tomkiem dobrze rozmawia, tylko rzadko ma czas, jedyna wada...
Co do jego poglądów na temat przyszłości psa- wie że musi mieć specjalny dom, a sam jakby mógł to by go zostawił, a obie wiemy że na szczeniora czeka już bardzo długo, dawno o tym pisał, i Brego nie może u niego zostać
Kora jutro z nim porozmawiam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...