Jump to content
Dogomania

Schronisko w Hajnówce błaga o pomoc dla swoich podopiecznych


bbgm

Recommended Posts

  • Replies 942
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mam kolejne podziękowania ludziom dobrej woli którzy nas ratują z opresji
"Bon Mot" Anna Susek z Rydzewo, Adam Sakowski z Białegostoku, Krystyna Sarosiek z Białegostoku, Agata Woźniak-Juszczak z Bogucin, Mirosława Mertens-Smilewicz z Białegostoku, "Corsam" Korżawska Stefania z Wołomina, Magdalena Lubieńczuk z Bydgoszczy, Magdalena Lajter z Hajnówki, Kamil Aleksander Bartoń z Krakowa, Ewa Urszula Kotowska z Warszawy, Tomasz Kirmuć z Warszawy, Justyna Gabryszuk z czeremchy, Ewelina Budzisława Grobelna z Warszawy, Bełdowicz Aleksandra z Gdańska i ludziom którzy przysyłają nam karmę przynoszą koce, młodzieży i opiekunom ze szkoły w Boćkach którzy odwiedzili nasze schronisko i przywieźli podarunki pieskom.:p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kierownik schroniska']Mam kolejne podziękowania ludziom dobrej woli którzy nas ratują z opresji
"Bon Mot" Anna Susek z Rydzewo, Adam Sakowski z Białegostoku, Krystyna Sarosiek z Białegostoku, Agata Woźniak-Juszczak z Bogucin, Mirosława Mertens-Smilewicz z Białegostoku, "Corsam" Korżawska Stefania z Wołomina, Magdalena Lubieńczuk z Bydgoszczy, Magdalena Lajter z Hajnówki, Kamil Aleksander Bartoń z Krakowa, Ewa Urszula Kotowska z Warszawy, Tomasz Kirmuć z Warszawy, Justyna Gabryszuk z czeremchy, Ewelina Budzisława Grobelna z Warszawy, Bełdowicz Aleksandra z Gdańska i ludziom którzy przysyłają nam karmę przynoszą koce, młodzieży i opiekunom ze szkoły w Boćkach którzy odwiedzili nasze schronisko i przywieźli podarunki pieskom.:p[/QUOTE]
:multi: :multi: :multi:

[URL="http://www.dogomania.pl/threads/200589-Schronisko-w-Hajn%C3%B3wce"][IMG]http://img39.imageshack.us/img39/9137/beznazwy1r.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

Super wiadomości:multi: [quote name='suślik']w piątek luna jedzie do nowego domu :)
napi ( poparzony piesek ) w czwartek jedzie na dt do moniki do białegostoku.
Być może kolejna biedka trafi do chorzowa.
Do ds trafiła też mimi.
Zostały dwa szczeniaki do adopcji lilu i harley.[/quote]

Link to comment
Share on other sites

:happy1::happy1::happy1: Suśliku jestem Ci bardzo wdzięczna za to co robisz psiakom z Ciapka. W tak krótkim czasie załatwiłaś tyle trudnych spraw. Poruszyłaś i niebo i ziemię z pozytywnym skutkiem. :B-fly:Pomoc płynie.
Sylwii należą się też podziękowania. Tyle pomysłów w jednej głowie. Bo głowa wyjątkowa. ;)

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam kilka dni mnie nie będzie odezwę się pewnie dopiero w poniedziałek. Ja też bardzo wam dziewczyny i tobie jolasku tez bardzo dziękuje za bardzo duży wysiłek nie dam rady więcej pisać bo jestem zmęczona z Białego przyjechałam dopiero o 21, podróż powrotną miałam koszmarną Luna całą drogę wymiotowała jak mi jej szkoda było zatrzymywałam się chyba z 7 razy, ale czuje się już dobrze zabrałam ja do siebie.:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kierownik schroniska']Przepraszam kilka dni mnie nie będzie odezwę się pewnie dopiero w poniedziałek. Ja też bardzo wam dziewczyny i tobie jolasku tez bardzo dziękuje za bardzo duży wysiłek nie dam rady więcej pisać bo jestem zmęczona z Białego przyjechałam dopiero o 21, podróż powrotną miałam koszmarną Luna całą drogę wymiotowała jak mi jej szkoda było zatrzymywałam się chyba z 7 razy, ale czuje się już dobrze zabrałam ja do siebie.:lol:[/QUOTE]
Tak myślałam, że miałaś ciężki dzień. Trzymam kciuki za Lunę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jolasek']:happy1::happy1::happy1: Suśliku jestem Ci bardzo wdzięczna za to co robisz psiakom z Ciapka. W tak krótkim czasie załatwiłaś tyle trudnych spraw. Poruszyłaś i niebo i ziemię z pozytywnym skutkiem. :B-fly:Pomoc płynie.
Sylwii należą się też podziękowania. Tyle pomysłów w jednej głowie. Bo głowa wyjątkowa. ;)[/QUOTE]


cieszę się, że mogę pomóc i że pomoc napływa, człowiek ma chęć do dalszego działania a pracy w "Ciapku" jest bardzo dużo

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...