Jump to content
Dogomania

Schronisko w Hajnówce błaga o pomoc dla swoich podopiecznych


bbgm

Recommended Posts

Mnie działa ale ja jestem zalogowana tam . Wystarczy zalogowac się do picasa web albums (zakładając konto google swoją droga bardzo przydatne bo można wtedy tworzyć swoje albumy ) i po kłopocie. rejestracja jest w 100% darmowa.

EDIT : i bez zalogowania linki działają i pokazuje się galeria.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 942
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[CENTER][B][SIZE=3]W niedzielę 27.11 planujemy wyjazd do schroniska![/SIZE][/B][SIZE=3][SIZE=2]
[/SIZE][/SIZE][LEFT]Jeśli chcecie przekazać cokolwiek albo wybrać się z nami to serdecznie zapraszamy :)
Wyjazd z Bielska Podlaskiego. Godzina do ustalenia :)
Info na PW u mnie albo u Sylwi.
[/LEFT]
[SIZE=3][SIZE=2][/SIZE][/SIZE][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='eliza71']dzisiaj w gazecie "Mój Pies" jest artykuł Pani Doroty Sumińskiej "Prezent z celi" o programie współpracy więźniów z psami a na koniec zachęca do pomocy Hajnówce :) i psom i osadzonym, bo nie tylko psom pomagaja :)[/QUOTE]

Eliza a możesz mi jakoś przesłać ten artykuł? to bym wstawiła na FB i tu w postach :)
Kurczę, że też ja nie czytam tego typu czasopism :(

Link to comment
Share on other sites

Pięknie dziękuję za plakat bardzo mi się podoba zostanie umieszczony na naszej stronie a naturze mogę płacić. Mam rewelacje dzisiaj byłam u burmistrza i zgadnijcie ile dostaliśmy dotacji na następny rok pewnie wiecie -tyle samo jak przez te 4 lata jak istniejemy czyli dalej 5000zł miesięcznie, cholera mam ich dosyć czy to stary burmistrz czy nowy to nic sie nie zmienia ten jedynie jest miły ale ..............dalej jest to samo czyli gu.... [quote name='jolasek']Plakat zrobiła simera, bardzo dziękujemy. Ciapek zapłaci w naturze, czyli swoim podopiecznym. :loveu:[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='eliza71']dzisiaj w gazecie "Mój Pies" jest artykuł Pani Doroty Sumińskiej "Prezent z celi" o programie współpracy więźniów z psami a na koniec zachęca do pomocy Hajnówce :) i psom i osadzonym, bo nie tylko psom pomagaja :)[/QUOTE]
To duża zasługa Agnieszki Terechowicz, dogoterapeutki która pracuje z psami i z więźniami w Hajnówce. To ona zainteresowała problemami Ciapka Fundację Karuna, która z kolei ma dobre kontakty z panią Dorotą Sumińską. Dziękujemy.

[URL="http://www.dogomania.pl/threads/200589-Schronisko-w-Hajn%C3%B3wce"][IMG]http://img39.imageshack.us/img39/9137/beznazwy1r.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='suślik']Eliza a możesz mi jakoś przesłać ten artykuł? to bym wstawiła na FB i tu w postach :)
Kurczę, że też ja nie czytam tego typu czasopism :([/QUOTE]

no niestety nie mogę zesknować :( coś padło :( jeżeli to nie problem to jutro rano prześle skan na Twojego maila :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...