Jump to content
Dogomania

Schronisko w Hajnówce błaga o pomoc dla swoich podopiecznych


bbgm

Recommended Posts

[URL="http://www.dogomania.pl/threads/217424-quot-M%C5%82odzie%C5%BCowa-akcja-dla-schroniska-psiska-pe%C5%82na-miska-quot-Wrze%C5%9Bnia-%29"]http://www.dogomania.pl/threads/217424-quot-M%C5%82odzie%C5%BCowa-akcja-dla-schroniska-psiska-pe%C5%82na-miska-quot-Wrze%C5%9Bnia-%29[/URL]! -może coś w tym stylu zorganizować

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 942
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jaanna wysłałam Ci kolejną porcję fotek ze schroniska. Proszę podziel się nimi z Jolą :) Tak jak Wam będzie wygodniej.
Aktywowałam ogłoszenia dla poprzednich psiaków. Dziękuję bardzo za ogłoszenia :)
Katinka Tobie też podesłałam, może zrobimy z tych fotek kolejne wydarzenia adopcyjne?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='suślik']Pomysł świetny! Zaraz zadzwonię do Jolasek i zobaczę co się uda zrobić. Ona ma upoważnienie od stowarzyszenia Ciapek i w ich imieniu może występować o zbiórki itp.[/QUOTE]
Niby ma upoważnienia, a nie ma. :oops: Dziś się pewnie do końca wyjaśni. Fajne akcje można by zrobić na schronisko, tyle że w Hajnówce brak chętnych. Na odległość ciężko zorganizować coś co powinno być załatwione na miejscu. Alina sama nie wyrabia na zakrętach.[B] Wolontariusze w Hajnówce poszukiwani.[/B] Dogomaniacy pomogą w podbramkowej sytuacji, ale jak długo?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='suślik']Sylwia czy będziesz miała możliwość zrobić fotki psiakom?
Bardzo by się przydały fotki szczeniaków do adopcji. Szkoda, że to w sobotę jedziesz. ja niedzielę mam wolną i chętnie bym pojechała z Tobą.[/QUOTE]


w niedzielę prawdopodobnie też będę jechała do Hajnówki, fotki mogę zrobić nie ma problemu

Link to comment
Share on other sites

Suslik, dostalam fotki. Mozna zrobic wydarzenie. Ale ja sie dopiero tym zajme w weekend. Zlapalam jakas grype zolodkowa i od wczoraj trzyma mnie bardzo krotko. Sprawdzcie wydarzenie na fb. ktos podal kila bdb adresow gdzie ewentualnie mozna dac ogloszenie o wolontariuszach. Nie wiecie czy schroniso ma swoja strone na NK? :hmmmm::Dog_run:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='katinka']Suslik, dostalam fotki. Mozna zrobic wydarzenie. Ale ja sie dopiero tym zajme w weekend. Zlapalam jakas grype zolodkowa i od wczoraj trzyma mnie bardzo krotko. Sprawdzcie wydarzenie na fb. ktos podal kila bdb adresow gdzie ewentualnie mozna dac ogloszenie o wolontariuszach. Nie wiecie czy schroniso ma swoja strone na NK? :hmmmm::Dog_run:[/QUOTE]

[quote name='sylwia1982']schronisko ma swój profil na nk [url]http://nk.pl/#profile/24131442[/url][/QUOTE]


Katinka kuruj się dziewczyno kuruj! Na FB wstawiłam linki do głosowania w krakvecie. Z Sylwią w niedzielę pojedziemy do schronu i będziemy miały lepsze fotki. Może w sobotę Sylwi się uda zrobić część fotek. Jak się stworzy album z fotkami to wstawimy linka do wątków dogo i fb.

Sylwia może roześlemy info o głosowaniu na krakvecie na NK ? widzę, że schron ma sporo znajomych można by było ich też poprosić o głosy.
Jak głosować w krakvecie? Może z tym tekstem?

Schronisko Ciapek w Hajnówce potrzebuje pomocy! Ma pod swoją opieką ok. 200 psów. Na utrzymanie ich dostaje 5 tysięcy czyli ok. 25zł na jednego psa miesięcznie! Pomóż psom z Hajnowskiego schroniska i oddaj darmowy głos w KrakVecie
Jak zagłosować?
1. Proszę wejść na stronę
2. Następnie na górze strony wcisnąć link Zarejestruj się
3. Proszę zaakceptować warunki rejestracji
4. Teraz trzeba wypełnić pola wymagane do rejestracji: Pole "użytkownik", "email", "hasło", "powtórz hasło" oraz wpisać kod z obrazka, następnie nacisnąć "wyślij"
5. Otrzymacie Państwo e-mail aktywujący konto (który może być w zakładce spam)
6. Logujecie się na Forum Krakvetu [URL]http://www.krakvet.pl/forum[/URL] wpisując nazwę użytkownika i hasło
7. Następnie prosimy wybrać dział "Pomoc dla schronisk" oraz wybieramy temat "Głosowanie na schronisko, które otrzyma pomoc - listopad 2011"
8. W ankiecie która się pojawi, prosimy zaznaczyć pozycję nr 5 Schronisko "Ciapek" w Hajnówce


Co o tym sądzisz?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sylwia1982']ja już wysłałam swoim znajomym na nk prośbę o oddanie głosu na Hajnówkę[/QUOTE]

Wstawiłam na profilu w komentarzach prośbę o głos. I w swoim profilu zaraz ustawię to samo. Później trzeba przyatakować ludzi z profilu schroniska :) jest ich ponad tysiąc. niech połowa odda głos chociaż to już coś wielkie coś :)

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny dziękuję bardzo za pomoc bo u nas wolontariuszy nie ma, ludzie czytają niekiedy ktoś napisze ale włączyć się do pracy czy pomocy nie ma. Latem przychodziły dziewczynki ale teraz mają szkołę i nie mają czasu chyba i chęci i dlatego muszę się borykać sama- dzięki wam nie sama. Piszecie że wybieracie się do nas w sobotę ale mnie tam nie będzie muszę nadrobić parę domowych spraw, bo zapomniałam , że mam dom i rodzinę.
Wczoraj byłam w Białymstoku i dziękuję IZABELI JABŁOŃSKIEJ za tak obfitą paczkę

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...