Jump to content
Dogomania

kto ze szpicem na światówkę?


ARISEK

Recommended Posts

Jeśli chodzi o Poznań: wszystko odbywa się w dużych halach w kilku pawilonach, które niestety są kiepsko oświetlone (poza jedną chyba o nr 4 - tam są duże okna ze wszystkich stron) tak więc jeśli ktoś chce robić zdjęcia to musi się zaopatrzyć w mocną lampę błyskową albo robić zdjęcia z bardzo bliska. :shake: Same pawilony są rozłożone na dużym terenie, więc jak ktoś ma dwie rasy w dwóch różnych halach to musi się nieźle nabiegać :evil_lol:
Przy takiej ilości psów może być lekko tłoczno choć widzów może nie być dużo w czwartek - no ale nigdy nic nie wiadomo. Na międzynarodówkach do niektórych ringów był utrudniony dostęp tylko że wtedy cała wystawa była w dwa dni. Na Europejskiej raczej można było wszystko spokojnie obejrzeć - też jak Światówka była kilkudniowa no i było mniej psów. Na pewno będzie to wystawa inna niż wszystkie polskie więc trzeba być przygotowanym na wszystko. :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 84
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Z tego co wysledziłam nie pojedzie na wystawę Małgosia od ASTONA (po Mercedesie) z Wrocławia. Bardzo żałuję, bo liczyłam, że sie tam spotkamy, szkoda ...
Czy wiecie coś o konkurencjach typu: najlepsza hodowla, najlepsza para, reproduktor, suka? Jak będą one organizowane - zaraz po ocenie poszczególnych ras na tym samym ringu, a może tak jak rok temu w Łodzi - przed ocenami indywidualnymi na innym ringu?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tulasy']Gosiu oba numery dostaliśmy w jednej kopercie.[/quote]

Za Figulca też już mam potwierdzenie. Ona jest zarejestrowana na współwłasność i jako pierwszy w dokumentach widnieje Zbyszek. Dlatego potwierdzenia zawsze przychodzą nam osobno, mimo że jest jeden adres :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bety']Bileciki kupione już dawno :razz:
Ja będę jechać tym pociągiem i zastanawiam się czy przez te remonty w PKP zdążę na czas :roll:
Eurasierko masz może przeciek w którym pawilonie jest Twoja rasa?[/quote]
jeszcze nic nie wiem, ale możliwe, że będę wiedziała do końca tygodnia :p
a z czym będziesz jechać? :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Tak jak Ty jadę bez psiaka :-( za to z siostrą :multi: . Miałam niemiłe doświadczenia z wystawiania w Poznaniu i nie zdecydowałam się na zgłoszenie mojej akity amerykanki :angryy: . Moje "amerykańce" są podobno w pawilonie 15 zastanawiałam się czy w tym samym będą wszystkie szpice z sekcji 5. Jeśli tak by było - to fajnie :razz: :lol: - nie musiałabym biegać po całych targach. :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tulasy']Jak przygotowania do wystawy ?????????????:razz::crazyeye::cool3:[/quote]


tak naprawdę to jeszcze się nie zaczęły............... ale najważniejsze że mamy potwierdzony nocleg i przyszedł numerewk startowy
po niedzieli zaliczymy wizytę u weterynarza i zabierzemy świadectwo zdrowia no i jutro zaczynamy dbać o urodę Ariska.......... czyli bierzemy się za łapki i uszka coby ślicznie dowyglądał to co zachowaniem zepsuje:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
czy planujecie jakieś spotkanie :szpicowe" po wystawie, czy też wracacie do domu?////////

mile są widziane wszelkie porady dla poprawy zachowania naszego smyka wobec sędziego........... żeby się nie cofał przy badaniu:placz:

Link to comment
Share on other sites

właśnie wczoraj wykąpaliśmy nasze panienki ( mam nadzieję że nie załatwiliśmy im kataru) bo trzeba przyznac że były kąpane w maju.
Od dziś biorę sie za rozczesywanie i wyczesywanie :shake: Chyba będą bardzo
niezadowolone. My wyjeżdzamy z domu już w środę i zatrzymamy się
w Osiecznej k/Leszna razem z naszą Ulą Szreder i Carusem.Zamierzamy tam spędzic kilka nocy i dojechać na czwartek i niedzielę (na finały).
Chętnie spotkamy sie ze wszystkimi;) Szczegółowe plany będą zależne
od sytuacji.
Katalog możemy kupić, nie ma sprawy.

Link to comment
Share on other sites

Widze, ze przygotowania trwaja. az milo poczytac, szkoda, ze nas tam nie bedzie... ale i tak byloby ceizko, bo jestem ostro chora, leze w lozku na antybiotykach, wiec lepiej siedziec w domu.
jesli chodzi o ten katalog, to ja tez mialabym prose, ale tylko o strony naszej rasy:D oczywiscie pokryje koszt ksera i przesylki. bede bardzo wdzieczna, tym bardziej, ze szukamy "partnerki" dla Astona.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='filonek_bezogonek'][B]Tulasy[/B]

mam do ciebie prosbę

mialam jechac na wystawe ale chyba nie uda mi sie dotrzec. Poniewaz nie masz PM to musze napisac na forum i troche to rozbije watek (sorrki):modla:
czy moge prosic o zakup katalogu wystawowego ( wpłace ci pieniadze na konto) bardzo prosze :)

trzymam kciuki za wszystkich i czekam na zdjecia[/quote]

Żeby nierozbijać wątku odezwijcie się nam na emaila : [email][email protected][/email]

Link to comment
Share on other sites

Raczej sport i współzawodnictwo, ale też spotkanie z innymi szpicami ( raczej z ich właścicielami ). Trzeba też porównac psiska i wymienic się różnymi opiniami. Partnera to może przyokazji się wypatrzy jakiegoś - trzeba też ewentualnych kandydatów porówna.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tulasy']Ksero stron ze szpicami z katalogu macie zapewnione.Co do pokrycia kosztów to bez wygłupów. Ksero mam gratis, a znaczki to żaden wydatek - liczy się promocja rasy.[/quote]

jesli ktos będzie miał skan katalogów szpicow to poproszę na maila to sie wrzuci na forum szpicowe i każdy będzie mógł sobie zerknać

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PW']jesli ktos będzie miał skan katalogów szpicow to poproszę na maila to sie wrzuci na forum szpicowe i każdy będzie mógł sobie zerknać[/quote]

My niestety skanera nie mamy.:angryy: Może uda się to jakoś inaczej rozwiązać. Zobaczymy po wystawie.

Link to comment
Share on other sites

Ja mam skaner. Mogę wszystko zeskanować, ale wrzucę na forum najwcześniej w poniedziałek albo wtorek, bo na wystawę też jedziemy na kilka dni.
Śpimy w Gruszczynie, czy kogoś tam spotkamy?

@Gosia&Aston - planujesz zakup suczki do hodowli, czy tylko chcesz "zareklamować' psiaka innym hodowcom?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tulasy']My niestety skanera nie mamy.:angryy: Może uda się to jakoś inaczej rozwiązać. Zobaczymy po wystawie.[/quote]
możemy zeskanować i wrzucić "szpickowe strony" na forum, a czy ktoś moće był już w tych halach i wie jakie tam są warunki, słyszałam że jest tam zimno , ciekawe czy są tam jakieś miejsca do siedzenia, bo z halówek zaliczyliśmy tylko Kielce ...
a co do noclegów, to przed wystawą mamy w samym Poznaniu a po wystawie 30 km dalej w Jawicie

Gosiu- życzymy Ci szybkiego wyzdrowienia:lol: i wymiziaj od nas Astonka:multi:

Link to comment
Share on other sites

W Poznaniu raczej nie ma miejsc do siedzenia, przynajmniej w większości hal. To hale wystawowe a nie sportowe, więc trybun brak.
Ale jak do tej pory nigdy tam nie zmarzliśmy, owszem nie było gorąco ale ogrzewanie z całą pewnością działało i zapewniało pewien komfort termiczny :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...