Jump to content
Dogomania

kto ze szpicem na światówkę?


ARISEK

Recommended Posts

  • Replies 84
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[IMG]http://www.dogomania.pl/forum/[URL=http://img166.imageshack.us/my.php?image=najlepiejjestwcienistejtrawiewr6.jpg][IMG]http://img166.imageshack.us/img166/6766/najlepiejjestwcienistejtrawiewr6.th.jpg[/IMG][/URL][/IMG][quote name='Gosia']My będziemy z shibami. Jeszcze nie wiem, z którymi, cieczki, futra itp, ale ktoś z Hannibala na pewno się pojawi.[/quote]
mam nadzieję że Arisek nam wstydu nie przyniesie................
a czy ktoś jedzie ze szpicem wilczym do Wrocławia?;)

Link to comment
Share on other sites

Na światówkę szykuje się sporo naszych polskich szpiców wilczych. My zgłosiliśmy obydwie nasze suki, będzie też Tapir, Bracco, Tytusek, Figa,
Bolek, Carus, Artus, wyczytałam że Mercedes. Myślę też że pojawi się
młoda generacja szpiców, zarówno keeshundowych jak i tych w starym
typie szpica wilczego.Myślę, że i z zagranicy będziemy mieli sporo gości.
Bardzo jestem ciekawa tych obcych , bo nasze już znam.
Do zobaczenia wszystkim.
Czy ktoś planuje przyjazd na Łodzką Krajową V grupy?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tulasy']Na światówkę szykuje się sporo naszych polskich szpiców wilczych. My zgłosiliśmy obydwie nasze suki, będzie też Tapir, Bracco, Tytusek, Figa,
Bolek, Carus, Artus, wyczytałam że Mercedes. Myślę też że pojawi się
młoda generacja szpiców, zarówno keeshundowych jak i tych w starym
typie szpica wilczego.Myślę, że i z zagranicy będziemy mieli sporo gości.
Bardzo jestem ciekawa tych obcych , bo nasze już znam.
Do zobaczenia wszystkim.
Czy ktoś planuje przyjazd na Łodzką Krajową V grupy?[/quote]
dzięki za wyczerpujące informacje, gdzie to wyczytałaś?//////// więc Arisek spodka sporo rodziny i znajomych.......z wystawą w łodzi klops...jak na razie nie ma szans na przyjazd.a szkoda:placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ARISEK']dzięki za wyczerpujące informacje, gdzie to wyczytałaś?//////// [/quote]
pewnie nigdzie :) Spotykamy się wszyscy na wystawach i wymieniamy komentarze, rozmawiamy o planach wystawowych i dlatego mniej-więcej wszyscy wiemy, kto na Światówkę się wybiera. Zresztą to tak wyjątkowa wystawa, że żal byłoby nie pojechać i nie pokazać tam psa. Aniu, zapewne stawi się spora stawka szpiców wilczych i nie należy się nastawiać na medalowe miejsca. Natomiast jak najbardziej należy tam pojechać - w celach towarzyskich i edukacyjnych, bo nie będzie szybko drugiej takiej okazji, by zobaczyć tyle psów z naszej rasy :p

Link to comment
Share on other sites

sprawdzę i zbyszkowisko...!!!
na medale sie nie nastawiamy wogóle, ale liczymy właśnie na miłą atmosferę i poszerzenie kręgu znajomych........okazuje się że
częstochowa jest zaściankiem.........
[IMG]http://www.dogomania.pl/forum/customprofilepics/profilepic12567_4.gif[/IMG]
Was , Tytuska i Figę pamiętamy i wspominamy bardzo ciepło.......wszak pierwszych porad udzielaliście nam w Kielcach........... nie zniechęciliśmy się...teraz Częstochowa w pośrednie, potem Wrocław jeszcze w młodzieży ...........a potem już Poznań.....socjalizacja Arisa trwa i chyba z coraz lepszym skutkiem............mamy 3 zw. mł. i 1 rasy...........
pozdrawiamy.............

Link to comment
Share on other sites

Aniu to Aisek ma już championa młodzieży. Czy wystąpiłaś o certyfikat
do Zarządu Głównego do Warszawy. Najlepiej wysłać bezpośrednio do
Warszawy z pominięciem swojego oddziału bo tak jest szybciej.
Wyslij też ksero ocen z wystaw gdzie zdobył zw. mł.
Cieszę się i gratuluje

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tulasy']Aniu to Aisek ma już championa młodzieży. Czy wystąpiłaś o certyfikat
do Zarządu Głównego do Warszawy. Najlepiej wysłać bezpośrednio do
Warszawy z pominięciem swojego oddziału bo tak jest szybciej.
Wyslij też ksero ocen z wystaw gdzie zdobył zw. mł.
Cieszę się i gratuluje[/quote]
nie ma czego gratulować bo nie mamy zwycięstwa na międzynarodowej..ostatnia szansa jest we Wrocławiu więc wszystkich prosimy żeby trzymali kciuki za Madzię i Arisa......:oops: niemniej jedna cieszymy sie że ma jakieś osiągnięcia . w końcu po takich przodkach powinien coś pokazać:evil_lol: .... do reproduktora też brakuje 1 doskonałej z międzynarodowej..............:placz:
ale jest podobny do Tapirka:multi: jest coraz piękniejszy............i coraz większy smyk:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Nikt nie pisze o szpicach wilczych ,nie podaje wyników wystaw, co to jest?

W Łodzi rasę wygrał Tytusek Imparato, Zw Młodzieży - HOOK Logones,
w kl. szczeniąt Soraya Collarium, a nasza Unga Tulas - najlepsza suka w rasie.
Naj,Weteran Artus Kalix

Kto następny z wynikami szpicowymi.Musimy wprowadzi zwyczaj podawania
najważniejszych lokat, aby wiedziec jak wyglądają "nasi"
Pozdrowionka

Link to comment
Share on other sites

Szpice wilcze i niemieckie -cos niewiele wiadomosci o nich mozna tutaj znalezc.....O niemieckich chetnie cos napisze ,bo to moja pasja ,ale chcialabym tez cos o nich poczytac. Natomiast o wilczym wiem tyle ,ze to urokliwy ,inteligentny poies ,a przede wszystkim nieprzekupny stroz !

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Piuma']Szpice wilcze i niemieckie -cos niewiele wiadomosci o nich mozna tutaj znalezc.....O niemieckich chetnie cos napisze ,bo to moja pasja ,ale chcialabym tez cos o nich poczytac. Natomiast o wilczym wiem tyle ,ze to urokliwy ,inteligentny poies ,a przede wszystkim nieprzekupny stroz ![/quote]
z tą nieprzkupnościa to chyba między bajki włożyć należy:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: za to bardzo nieufna do obcych bestyjka..............:cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gosia&Aston']A ja musze z przykroscia oswiadczyc, ze nas tam nie bedzie!!!
az serce mnie sciska jak pomysle sobie, co nas ominie,ale takie zycie...
zycze wszystkim milej zabawy:)[/quote]
szkoda wielka bo Aston tak pięknie sie prezentuje
my już przeboleliśmy porażkę :oops: we Wrocławiu ale przeciez Aris dostał doskonałą i srebro więc w tym tygodniu załatwiamy papiery reproduktora:multi: może jednak jeszcze cos dobrego sie wydarzy i zaprezentujesz Astonka w Poznaniu
pozdrawiamy miło było Cie poznać

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Collarium']Nie mogę się już doczekać tak wielkiej imprezy. Na "światówkę zgłosiłem dwa moje psiaki: Tokaya i moją małą Sindi. Pozdrawiam wszystkich "szpicowiczów" Marek :multi:[/quote]

miło będzie poznać nowe szpice i ich właścicieli:multi:
czy mi się zdaje czy też masz szpica w typie "niemieckim" a nie "kess"?????
wstaw jakieś fotki...........

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Kto z naszych, o kim niewiemy, się jeszcze zgłosił do Poznania ? Pochwalcie się na Dogo. Zgłosiło się też 5 "Zygzaków". W weteranach ARTUS Kalix i CARUS Przybysz z Matplanety. W Championach ALBA LONGA Logones zwana AURą i UNGA Tulas. Aurze niestety brakło 5 dni, żeby wystąpic w weteranach.
Obecni na krajówce V grupy w Łodzi niech też się chwalą - z 1wszej ręki - że jadą.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...