Jump to content
Dogomania

Iberia Bohemia Vampirelli


martika5

Recommended Posts

Jedwab genialny, ale ja stosuję go na własne włosy. Efekt- włosy mocne, zdrowe i biorąc pod uwagę to ,że są farbowane, zupełnie niezniszczone.
U piesków może też się sprawdza , ale ile trzeba go nałożyć żeby przynosił efekty.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 98
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='ann1']Ja też tego używam, plus od niedawna trzymam psy w oleju bio-grom.Pozdrawiam.[/QUOTE]

Kiedyś dla yorki używałam podobnego kremu, tylko że firmy KW, latem nie miałam czasu, żeby robić jej papiloty i miała bardzo wysuszony włos. Ten krem to była rewelacja. Teraz nigdzie nie mogę go znaleźć:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ann1']Jedwab genialny, ale ja stosuję go na własne włosy. Efekt- włosy mocne, zdrowe i biorąc pod uwagę to ,że są farbowane, zupełnie niezniszczone.
U piesków może też się sprawdza , ale ile trzeba go nałożyć żeby przynosił efekty.[/QUOTE]

A na moich włosach po dłuższym stosowaniu-efektem były włosy przesuszone. Jedwabiu używam dla psów przed wystawą, nakładam na mokre włosy. Wydaje mi się, że szybciej schną.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 5 months later...

[quote name='martika5']Witam wszystkich.
Bardzo się cieszymy bo Roxi na początku września zostanie mamą.
Jest w szóstym tygodniu i rośnie w oczach.
Ciekawe jaką będzie mamą.:lol:.
[/QUOTE]

Gratulacje i trzymam kciuki , aby wszystko poszło dobrze i maluchy urodziły się zdrowe. Mamą będzie na pewno troskliwą. Przecież to hawańczyk:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='martika5']
Mam prośbę napiszcie mi czy podawać jej wapno już teraz czy po porodzie[/QUOTE]
wapno podaje sie w czasie porodu wcześniej nie ma sensu ponieważ jezeli podasz wczesniej wapno to suka może nie miec skurczy jeżeli to jej 1 poród

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ann1']My musimy na nasze pierwsze Almendareski jeeeeeszcze poczekać;).[/QUOTE]
Ja już sporo czekałam Roxi ma już trzy lata skończone to już chyba czas.
Podejrzewam ,że na ten pierwszy miot będziecie Państwo czekali z taką samą niecierpliwością jak ja ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...