Jump to content
Dogomania

Iberia Bohemia Vampirelli


martika5

Recommended Posts

[quote name='bursztynki']Serdecznie Gratuliuje Roxsi i jej właścicielce ,sa piękne .Taka mała sunie i 6 maluszków poprostu "mistrzostwo" Zdrówka dla mamsi i maluszków!!!!!![/QUOTE]
DZięki sama byłam w szoku,że ich tyle,ale jak widać nie liczy się wielkość tylko plenność i była kryta tylko raz bo to sezon i nie było czasu zostać dłużej. To jest tak jak mówisz przy jednym kryciu na obserwację to mistrzostwo świata :multi:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 98
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Opowiem Wam co przydarzyło mi się przy porodzie Roxi.
To był jej pierwszy poród więc dla mojego spokoju psychicznego zaprosiłam zaprzyjażnioną gromerkę. To ona odbierała szczeniaczki ,a ja się przyglądałam.
Po piątym szczeniaczku stwierdziłyśmy ,że to już po wszystkim i moja koleżanka pojechała do domu. za pół godziny Roxi dostała bóle parte ja myślałam ,że to łożysko ponieważ jednego brakowało.Ja patrzę :crazyeye: ,a tu szósty szczeniaczek,ale dałam radę teraz mogę porody odbierać;)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...

Na tej fotce to sunia Margarita ,właśnie ją planowałam sobie zostawić,ale nie wiem czy dam radę ze względów osobistych.Jedna pani już ją zaklepała w razie ,gdybym ja się nie zdecydowała ,mam jeszcze parę dni na przemyślenia. Serducho mnie boli.
A co do imionek to najpierw wybrałam po łacinie,potem po angielsku ,a zostało bardzo prosto:lol: Margarita ,Martika,Medina,Majka,Mawerik,Medison.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...