Jump to content
Dogomania

wystawy na litwie, estoni, łotwie


Savannah

Recommended Posts

Czy ktoś wybiera się na wystawy na Litwie i Łotwie??? Albo nawet Estonii?? ma ktoś info o wystawach w tych krajach.... :oops: ja nic nie wiem.....poza tym chciałabym wiedziec czy w Szwecji są jakieś wystawy?????bo nic o nich nie słyszałam,a jade tam latem, i chciałam przy okazji na jakąś pojechac.
jak macie jakies info to piszcie :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Popraw nazwe topiku, bo wyszlo dwa razy to samo :D
W poprzednim roku bylam raz na Litwie. W tym roku bylam w styczniu w Kownie. Zglosilam tez psy na 3 wystawy litewskie: Alytus, Plunge i Kowno. Na Łotwie bede w Valmiera. W Estonii bede w Parnu.
Link na wystawy w Estonii [url]http://www.kennelliit.ee/eng/shows/official_shows[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Savannah'][quote name='LoveStorm']http://www.skk.se/ - chyba Szwecja :P[/quote]
hehe gdybym ja cos skapowała po szwedzku;)
a wogole ktos był na wystawach w tych krajach???
LoveStorm - starasz sie :D
Pzdr.
Villarica Siberians[/quote]

ja bylam, bez suczyska oczywiscie w Sztokholmie (12.12.2004 chyba) i polecam :-)) poszukaj gdzies wczesniej bylo o tej wystawie!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martyna'][quote name='Savannah'][quote name='LoveStorm']http://www.skk.se/ - chyba Szwecja :P[/quote]
hehe gdybym ja cos skapowała po szwedzku;)
a wogole ktos był na wystawach w tych krajach???
LoveStorm - starasz sie :D
Pzdr.
Villarica Siberians[/quote]

ja bylam, bez suczyska oczywiscie w Sztokholmie (12.12.2004 chyba) i polecam :-)) poszukaj gdzies wczesniej bylo o tej wystawie![/quote]

A mogła byś mi napisać coś o tej wystawie wiecej,płynęłaś promem, czy jest dorogi itd?
bede bardzo wdzieczna!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ofcca']A mogła byś mi napisać coś o tej wystawie wiecej,płynęłaś promem, czy jest dorogi itd?
bede bardzo wdzieczna![/quote]

wiesz, ze juz teraz nie pamietam dokladnie. Jechalysmy samochodem i na promie skorzystalysmy z jakiejs promocji (samochod + 5 osob) chyba ok 1000 zl albo troche wiecej. Do Sztokholmu dziewczyny dzielnie prowadzily bez noclegu, a tam czekal na nas hostel :-) Wystawa kapitalna, ale glowie dlatego ze stawka mojej rasy byla swietna i faktycznie bylo na co popatrzec. Poza tym niesamowite byly finaly! takie troche magiczne! :-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martyna'][quote name='ofcca']A mogła byś mi napisać coś o tej wystawie wiecej,płynęłaś promem, czy jest dorogi itd?
bede bardzo wdzieczna![/quote]

wiesz, ze juz teraz nie pamietam dokladnie. Jechalysmy samochodem i na promie skorzystalysmy z jakiejs promocji (samochod + 5 osob) chyba ok 1000 zl albo troche wiecej. Do Sztokholmu dziewczyny dzielnie prowadzily bez noclegu, a tam czekal na nas hostel :-) Wystawa kapitalna, ale glowie dlatego ze stawka mojej rasy byla swietna i faktycznie bylo na co popatrzec. Poza tym niesamowite byly finaly! takie troche magiczne! :-)[/quote]

a czy tam są jakieś wystawy oprocz sztokholmu??? :) ja tam nic nie moge się dopatrzec, powiem tylko ze interesują mnie wystawy w okolicy letniej, najlepiej poczatek sierpnia.

Link to comment
Share on other sites

Lipiec
Data Miejsce Int./nat.
2-3 Borås Nat So 1,3,5,6,7,10 N 2,4,8,9
2-3 Piteå Int So 3,4,5,6,8,10 N 1,2,7,9
2 Visby Int
3 Visby Nat
9 Tvååker Nat
9-10 Alfta Nat So 2,4,5,6,7,10 N 1,3,8,9
10 Tvååker Int
23-24 Lövudden/ Västerås Int So 1,3,5,7,9,10 N 2,4,6,8
30-31 Ransäter Int So 2,3,4,5,6,7 N 1,8,9,10


Sierpien
Data Miejsce Int./nat.
6-7 Östersund Int So 1,3,5,6,7,9 N 2,4,8,10
6-7 Askersund Int So 2,3,4,5,6,7 N 1,8,9,10
6-7 Ronneby Nat So 1,8,9,10 N 2,3,4,5,6,7
13-14 Norrköping Int So 2,4,5,6,8 N 1,3,7,9,10
13-14 Nyköping Nat So 1,3,7,9,10 N 2,4,5,6,8
28 Täby Nat
I przypominam o badaniach na przeciwciala w paszporcie bo inaczej kwarantanna

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dorotal']Lipiec
Data Miejsce Int./nat.
2-3 Borås Nat So 1,3,5,6,7,10 N 2,4,8,9
2-3 Piteå Int So 3,4,5,6,8,10 N 1,2,7,9
2 Visby Int
3 Visby Nat
9 Tvååker Nat
9-10 Alfta Nat So 2,4,5,6,7,10 N 1,3,8,9
10 Tvååker Int
23-24 Lövudden/ Västerås Int So 1,3,5,7,9,10 N 2,4,6,8
30-31 Ransäter Int So 2,3,4,5,6,7 N 1,8,9,10


Sierpien
Data Miejsce Int./nat.
6-7 Östersund Int So 1,3,5,6,7,9 N 2,4,8,10
6-7 Askersund Int So 2,3,4,5,6,7 N 1,8,9,10
6-7 Ronneby Nat So 1,8,9,10 N 2,3,4,5,6,7
13-14 Norrköping Int So 2,4,5,6,8 N 1,3,7,9,10
13-14 Nyköping Nat So 1,3,7,9,10 N 2,4,5,6,8
28 Täby Nat
I przypominam o badaniach na przeciwciala w paszporcie bo inaczej kwarantanna[/quote]

wielkie dzięki!!! ale o co chodzi z tą kwaramtanna, ????moj pies ma juz chipa i paszport...jezu jakie badania :o

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dorotal'][quote name='Santy']Mam pytanie dotyczące championatu Łotwy i Estonii.
Wiem,że jeśli pies jest championem w swoim kraju to wystarczy uzyskać tam 1 CAC. Ale,czy musi to być CAC z wystawy międzynarodowej ? :fadein:[/quote]
Moze byc zwykla.[/quote]

Zgadza się!
Niestety na Łotwie, w Estonii(jak również w Szwecji) Cac dostaje tylko najlepsza suka i najlepszy pies w rasie :cry:
pozdrawiam iwona

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martyna']ten CAC moze byc z krajowki?[/quote]
tak moze być.

a ja mam pytanie?czyli jak cac dostaje champion Łotwy wystawiany w klasie championów to sie nie liczy i musi dostać taki co nie ma czyli zwyciezca posredniej albo otwartej?dobrze rozumuje?
pozdrawiam iwona

aha,i jak to jest dokladnie z tą Szwecją?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...