Jump to content
Dogomania

wystawy na litwie, estoni, łotwie


Savannah

Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Tu jest Łotwa [URL="http://www.dogs.lv/index.php?mode=exb&id=0"]http://www.dogs.lv/index.php?mode=exb&id=0[/URL]
tu czesciowo Litwa [URL="http://www.kinologija.lt/dogsen/show_list.php"]http://www.kinologija.lt/dogsen/show_list.php[/URL]
tu nie widac wystaw z konca roku czyl
23.09 CAC Mariampol
30.09 albo 1.10 klubowa VIII grupy
15.10 CAC Siauliai
2.12 CAC Wilno
2.12 klubowa spanieli
16.12 CACIB Wilno
17.12 CACIB Wilno

Link to comment
Share on other sites

[quote name='skubi']dorotal, bongobongo, Dzięki za rady :loveu:

Do Parnu planujemy zajechać dzień wcześniej, więc nie grozi nam, że przez korek spóźnimy (tym bardziej, że na ring mamy wchodzić o 14)

Macie może jeszcze jakieś informacje o Estońskich 'zwyczajach wystawowych'?

Do zobaczenia w Parnu :lol:[/quote]

Ważne jest to, że przed Bisami nie można opuścić wystawy, bo odbierane są tytuły.
Poza tym, jeżeli wygra pies, który jest już CH.EST, to certyfikat na Ch przechodzi na drugiego. Jak byłam w Rakvere, to w katalogu przy takich psach były minusy.

A tak w ogóle, to gdzie tam nocujecie, Skubi?

Link to comment
Share on other sites

[B]SuperGosia, Martyna[/B] - termin pasuje, odległość nie taka znowu duża (ok. 435 km w jedna stronę). Ale mam jedno zastrzeżenie. Na Białoruś potrzebujemy wizę. Dlatego, napiszcie, co myślicie o jeździe nie przez Białoruś? To będzie troszkę dalej, ale bez wizy!
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bongobongo']Ważne jest to, że przed Bisami nie można opuścić wystawy, bo odbierane są tytuły.[/quote]
[B]NIE PRAWDA. [/B]W Estonii mozna opuscic wystawe i nic nie jest kasowane. Taki problem wystepuje na Łotwie jak sie dostanie BOB.

Link to comment
Share on other sites

Dorotal, bardzo dziękuję. Jesteś niezastąpiona!!!
A jak to jest w tych Państwach? Ja chcę skończyć mojemu psu Intera. Czy zgłaszać go do klasy otwartej czy do championów? Już wszystko mi sie myli, gdzie nie ma przyznawanych rzadnych wnioskow w klasie championow? w jakim Panstwie?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek'][B]SuperGosia, Martyna[/B] - termin pasuje, odległość nie taka znowu duża (ok. 435 km w jedna stronę). Ale mam jedno zastrzeżenie. Na Białoruś potrzebujemy wizę. Dlatego, napiszcie, co myślicie o jeździe nie przez Białoruś? To będzie troszkę dalej, ale bez wizy!Pzdr.[/quote]

[LEFT]hmmmm bylam tylko dwa razy w Wilnie, ale nigdy nie jechalismy przez Bialorus :-) raczej moi znajomi tez jezdza bezposrednio na Litwe :-) chyba nie ma co sie pakowac w granice na Bialorusi, a Litewska to tylko formalnosc - pokazujesz papierki i jedziesz![/LEFT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dorotal'][B]NIE PRAWDA. [/B]W Estonii mozna opuscic wystawe i nic nie jest kasowane. Taki problem wystepuje na Łotwie jak sie dostanie BOB.[/quote]

Upsss, pomyliłam:oops: Wielkie Sorrki!
Dobrze, że Dorotal nad wszystkim czuwa....:lol: !

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martyna'][LEFT]hmmmm bylam tylko dwa razy w Wilnie, ale nigdy nie jechalismy przez Bialorus :-) raczej moi znajomi tez jezdza bezposrednio na Litwe :-) chyba nie ma co sie pakowac w granice na Bialorusi, a Litewska to tylko formalnosc - pokazujesz papierki i jedziesz![/LEFT]
[/quote]No własnie! Myslę, że Supergosia nie będzie protestowała.
To co? Jedziemy we trzy osoby busem, czy każda na własną rękę?
pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Juta']Dorotal, bardzo dziękuję. Jesteś niezastąpiona!!!
A jak to jest w tych Państwach? Ja chcę skończyć mojemu psu Intera. Czy zgłaszać go do klasy otwartej czy do championów? Już wszystko mi sie myli, gdzie nie ma przyznawanych rzadnych wnioskow w klasie championow? w jakim Panstwie?[/quote]
CACIB-y to sa wszedzie na miedzynarodowkach,
CAC-e nie sa przyznawane w klasie championow w Skandynawii, Francji, Belgii, Rumunii.
W panstwach baltyckich tj. w Estonii i Łotwie to CAC jest przyznawany jak CACIB, czyli jeden na plec, ale nie moze go dostac champion Estonii i Łotwy. Litwa ma podobne zwycze do polskich

Link to comment
Share on other sites

Witam !!

no takiej wystawy na lotnisku się nie spodziewałam :evil_lol: pogoda - deszcz + ulewa !!!!!!!!

no ale i takich sukcesów też się nie spodziewałam:

[B]Blue: Zw. Mł. NJwR, BOB[/B]

oraz

[B][SIZE=3][COLOR=red][SIZE=4]1[/SIZE] miejsce na grupie I i [SIZE=4] 3[/SIZE] miejsce na BIS-ie :multi: :multi: :multi: [/COLOR][/SIZE][/B]
[B][SIZE=3][COLOR=#ff0000][/COLOR][/SIZE][/B]
[B][SIZE=3][COLOR=#ff0000][/COLOR][/SIZE][/B]
[COLOR=black]Asiaczku, było mi bardzo. ale to bardzo miło cię spotkać !!! i spróbować Twojego pysznego ciasta i pomagać ci przy wystawianiu. Mam nadzieję że częściej będziemy się spotykać. Zawsze służę pomocą :lol: [/COLOR]
[B][COLOR=black][/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Musiałek']Witam !!

no takiej wystawy na lotnisku się nie spodziewałam :evil_lol: pogoda - deszcz + ulewa !!!!!!!!

no ale i takich sukcesów też się nie spodziewałam:

[B]Blue: Zw. Mł. NJwR, BOB[/B]

oraz

[B][SIZE=3][COLOR=red][SIZE=4]1[/SIZE] miejsce na grupie I i [SIZE=4] 3[/SIZE] miejsce na BIS-ie :multi: :multi: :multi: [/COLOR][/SIZE][/B]
[B][SIZE=3][COLOR=#ff0000][/COLOR][/SIZE][/B]
[B][SIZE=3][COLOR=#ff0000][/COLOR][/SIZE][/B]
[COLOR=black]Asiaczku, było mi bardzo. ale to bardzo miło cię spotkać !!! i spróbować Twojego pysznego ciasta i pomagać ci przy wystawianiu. Mam nadzieję że częściej będziemy się spotykać. Zawsze służę pomocą :lol: [/COLOR]
[B][COLOR=black][/COLOR][/B][/QUOTE]
ogroooooooomne gratulacje!!!!!! a gdzie była wystawa???

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj w Kownie debiutowała moja norwich terrierka, w klasie baby chyba, bo nie ma jeszcze pół roku. Czy mogę poprosić:modla: o informację jakie byly konkurencje dla klasy baby na tej wystawie i jaka jest tam skala ocen dla tej klasy?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']No własnie! Myslę, że Supergosia nie będzie protestowała.
To co? Jedziemy we trzy osoby busem, czy każda na własną rękę?
pzdr.[/quote]

Na wlasna reke nie mam mozliwosci :placz: :placz: :placz:

Moze jednak busik, dziewczynki? Albo moze ktoras sie zlituje i mnie zabierze? Jestem bardzo chuda i pies tez. W dodatku ten ostatni jest hiper grzeczny, spytajcie Iwy-R, ktora nas goscila 3 ostatnie nocki :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sortis']Wczoraj w Kownie debiutowała moja norwich terrierka, w klasie baby chyba, bo nie ma jeszcze pół roku. Czy mogę poprosić:modla: o informację jakie byly konkurencje dla klasy baby na tej wystawie i jaka jest tam skala ocen dla tej klasy?[/quote]
informację jakie byly konkurencje dla klasy baby na tej wystawie - nie wiem o co ci chodzi
W klasie baby na litwie sa oceny - wielce obiecujaca, obiecujaca, malo obiecujaca
W szczeniakach natomiast - badzo dobra, dobra, dostateczna

Link to comment
Share on other sites

[quote name='SuperGosia']Na wlasna reke nie mam mozliwosci :placz: :placz: :placz:

Moze jednak busik, dziewczynki? Albo moze ktoras sie zlituje i mnie zabierze? Jestem bardzo chuda i pies tez. W dodatku ten ostatni jest hiper grzeczny, spytajcie Iwy-R, ktora nas goscila 3 ostatnie nocki :multi:[/quote]
[B]SuperGosia[/B] - na razie jest nas 2, ale może jeszcze ktos do naszego składu dobije. Obecnie trwa intensywne myslenie u osób chętnych do jazdy. Spoko. Ja jadę na pewno.
pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...