Jump to content
Dogomania

wystawy na litwie, estoni, łotwie


Savannah

Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='dorotal']Tu sa ringi w Alytus [URL="http://www.kinologija.lt/dogslt/show_details.php?ID=63"]http://www.kinologija.lt/dogslt/show_details.php?ID=63[/URL] Sa tylko w wersji litewskiej, w angielskiej ich jeszcze nie ma :evil_lol:[/quote]

A czy ma ktoś może jakąś mapkę i wie gdzie ta wystawa jest, albo może ktoś już tam był i może narysować dojazd na wystawę :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bardotka']JA będę ze standardowym zestawem czyli cardiganka i dozia łaciata:)[/quote]

Dorotko pamiętaj o moich staweczkach wiesz oczywiście jakich :evil_lol: Ehh jak ja marze sobie o wystawach zagranicznych :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='NigdyNigdy']My też się w Alytusie planujemy wystawiać- dziś wieczorem kąpiel :evil_lol:
Trzymajcie kciuki kto nie jedzie, a kto jedzie- do zobaczenia, mam nadzieję :roll:[/quote]
My - Asiaczki - mocno trzymamy!!! :lol:
I melduj po powrocie, co tam ugraliście. Czy nasze piękne weterany też powalczą?
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

my juz jestesmy po :-) Wystawa zeby bylo smieszniej w srodku lasu, chyba jakiegos parku :D Dojechalysmy totalnym fartem, bo nawet nie znalysmy adresu :D Ale pozniej juz poszlo gladko:

wystawialam jednak mojego Tijakowskiego i zgarna Junior CAC i zacza Ml Ch Litwy :D i Geralt z Zaglebia (golden) CAC, BOS i zakonczyl Championat Litwy :D

Ringow bylo chyba cale 6 i niestety ustawione na betonie z masa porozbijanego szkla :( zdjec mam kilka, ale to jak wroce do domu :-)

aaa i poznalam Dorotal z rodzinka :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek'][B]Martyna[/B] - a gdzieś Ty była!? Tak tajemniczo piszesz...
Pzdr.[/quote]

a sorry troche zakrecona jestem :-) myslalam ze to wynika z wczesniejszych postow :D mam dla Ciebie nawet zdjecie jakiegos basenji, ale to dopiero w poniedzialek :D jak wroce do domciu :D

Bylam a Alytus :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...