Jump to content
Dogomania

wystawy na litwie, estoni, łotwie


Savannah

Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

@Dorotal

My to chyba musimy się niemalże o siebie potykać... 8) 8) 8)
Gratulacje jak zawsze...nam też poszło w Trokach doskonale...
Che zgarnął wszystko...spotkałem Orsini...no, ale to jak jej poszło opisze prawdopodobnie sama po jutrzejszej klubówce ,ja już siedzę w domku i zaprawiam się brovarkiem...

Jeszcze raz gratulacje :P :P :P

Jarek.

Link to comment
Share on other sites

Nieładnie gorzała, mieliście zadzwonić zaraz po przyjeżdzie. Gratuluję sukcesów :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking:

mamnadzieję,że zadzwonicie jutro z równie dobrymi wiadomościami o Fibi. Czy ładniejsza połowa będzie jutro miała omórkę na wystawie. Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

@Draczyn

Witam, wczoraj wrócilismy około 23 -ciej...ciężko wpienieni...na kierowców bez mózgów...w 24 godziny drogi cztery razy staliśmy w korkach, widzieliśmy (mijaliśmy) 4 poważne kolizje...szok..............
Jak przyjechałem myślałem tylko o piffku i łóżeczku...co zresztą zrealizowałem... :evilbat: :evilbat: :evilbat:

Nie mam pojęcia jak pójdzie Ferbi Fibi w Sopocie - najbardziej zapchana klasa to oczywiście jej pośrednia...zmiana sędziego też nigdy nie nastraja pozytywnie...zaczynają się ploty i komentarze...to jeszcze tydzień czasu - Pelaśka będzie wystawiana przez moją Agnieszkę i to też może być duża zmiana in plus 8) 8) 8)

Link to comment
Share on other sites

@Draczyn

Dziękuję kochani jesteście...zadzwonmy dzisiaj napewno jak Agnieszka wstanie...prowadziła całą drogę bo ja się ja zawsze musiałem uraczyć brovarkiem :oops:

ps. A teściwą to raczej sobie daruję....no bez przesady... :evilbat: :evilbat: :evilbat:

Link to comment
Share on other sites

@Draczyn

:x :x :x nie pisz tego na oficjalnej stronie - potem będzie na mnie Gorzała wykończył w końcu teściową :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Witajcie,
Wróciliśmy w nocy z klubówki terierów i retrieverów z Trok. Super wystawa, tylko lało przez cały dzień...
W każdym razie przywieźliśmy dla foksa pierwszy litewski CAC i zwycięztwo klubu Litwy, a dla goldena mł. zwycięstwo klubu Litwy i 3 III miejsce na BIS junior. :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote]W każdym razie przywieźliśmy dla foksa pierwszy litewski CAC i zwycięztwo klubu Litwy, a dla goldena mł. zwycięstwo klubu Litwy i 3 III miejsce na BIS junior. [/quote]

GRATULACJE!!! :BIG:

:laola:


Juz co prawda skladalam przez telefon, ale - jak tu ktos bardzo madrze pisze :D - dobrego nigdy za wiele 8)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...