Jump to content
Dogomania

wystawy na litwie, estoni, łotwie


Savannah

Recommended Posts

[quote name='Bankiwa']My też dzisiaj dostaliśmy dyplom Ch.Lv. i rozetkę, tyle, że na dyplomie nie ma ani podpisu, ani żadnej pieczątki... Czy na Łotwie tak te dyplomy wyglądają, czy ktoś przeoczył ?[/quote]
Na moim też nie ma żadnych pieczątek ani podpisów. Widocznie tak ma być!
pzdr.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Noelani']Bankiwa i DuzyCP a jak placiliscie na dyplom i jak zalatwialiscie formalnosci?

Bo ja cos od lipca nie moge sie zebrac :oops:[/quote]
Ja, Asiaczek, zrobiłam tak: zrobiłam przelew. Kopię przelewu włożyłam do koperty + ksero rodowodu + ksero championatu PL + ksero karty oceny. I bardzo szybko dostałam milusią przesyłkę.
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Noelani']Bankiwa i DuzyCP a jak placiliscie na dyplom i jak zalatwialiscie formalnosci?

Bo ja cos od lipca nie moge sie zebrac :oops:[/quote]
My od razu na wystawie zgłosiliśmy się w sekretariacie wystawy, metodą "na wieżę Babel" wyłuszczyliśmy o co chodzi, wybuliliśmy 20 euro i złożyliśy kserokopie rodowodu, CAC'a zdobytego na tej wystawie i powiedziano nam, że najdalej w ciągu miesiąca będzie championat i tak się stało :lol:. Nawet nie musieliśmy wypełniać żadnego wniosku :crazyeye:. No i dokładnie po 30 dniach dostaliśmy dyplom i rozetkę ;). Aha: jeżeli ktoś nie chce rozetki to płaci tylko 10 euro :lol:.
Dzięi za informacje. W międzyczasie znaleźliśmy w necie kopie dyplomów Ch.Lv. i rzeczywiście na żadnym nie ma podpisów i pieczątek :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bankiwa']My od razu na wystawie zgłosiliśmy się w sekretariacie wystawy, metodą "na wieżę Babel" wyłuszczyliśmy o co chodzi, wybuliliśmy 20 euro i złożyliśy kserokopie rodowodu, CAC'a zdobytego na tej wystawie i powiedziano nam, że najdalej w ciągu miesiąca będzie championat i tak się stało :lol:. Nawet nie musieliśmy wypełniać żadnego wniosku :crazyeye:. No i dokładnie po 30 dniach dostaliśmy dyplom i rozetkę ;). Aha: jeżeli ktoś nie chce rozetki to płaci tylko 10 euro :lol:.
Dzięi za informacje. W międzyczasie znaleźliśmy w necie kopie dyplomów Ch.Lv. i rzeczywiście na żadnym nie ma podpisów i pieczątek :lol:[/quote]
Ooo, nawet nie wiedziałam, że można bez rozetki! Teraz już jestem mądrzejsza.
pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martach1']Ja mam poytanie jaka jest najbliższa wystawa na Lietwie i łotwie na którą można się zgłosić??
Niejestem często na wystawach szczególnie na wschodzie dlatego prosiłabym o odpowiedz.:lol:[/quote]
Na Łotwie - Valmiera - 14.10.2006 r. zgłoszenia do 31.08.2006 (30 euro), lub do 14.09.2006 (35 euro).
Na Litwie - Kowno - 10.09.2006 - zgłoszenia (ostatni termin) do 1.09.2006 (40 euro) :lol:

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Jakby ktos byl zainteresowany wystawa CAC w Wilnie 2.12.2006 [/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]to mam informacje. Na stronie litewskiego zwiazku pisze tylko "full information" :evil_lol: [/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]zgloszenia do 15.09 - 25 euro[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]zgloszenia do 15.10 - 30 euro[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]zgloszenia do 15.11 - 35 euro[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]za nastepne psy 3 euro mniej, veterany, baby, puppy - 50% taniej[/SIZE][/FONT]
[SIZE=2][FONT='Times New Roman'][SIZE=3]adres e -mail[/SIZE] [SIZE=3]:[/SIZE][/FONT][FONT='Times New Roman'][EMAIL="[email protected]"][SIZE=3][COLOR=#800080][email protected][/COLOR][/SIZE][/EMAIL][/FONT][/SIZE]
[FONT='Times New Roman'][FONT=Times New Roman][SIZE=3]Sedziowie: niestety bez podzialu na grupy[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]1. Ramunė Kazlauskaitė (Litwa);[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]2. Irina Trifonova (Rosja); [/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]3. Gunnar Jensen (Norwegia);[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]4. Paul Stanton (Szwecja);[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]5. Torbjorn Skaar (Szwecja);[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]6. Laszlo Erdos (Węgry);[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]7. Janosne Balazsovits (Węgry);[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]8. Peter Harsanyi (Węgry);[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]9. Zsuzsanna Petik (Węgry);[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]10.Anka Redlicka (Polska).[/SIZE][/FONT]
[/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Musiałek']na ile przed wystawą i gdzie szukałyście tych informacji ??[/quote]
Informacje można znaleźć na [URL="http://www.dogs.lv/"]http://www.dogs.lv[/URL]
lub tu: [URL="http://www.kinologija.lt/"]http://www.kinologija.lt[/URL]

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

[quote name='Agappe']nie wiecie kiedy pojawi sie spis wystaw na następny rok na Litwie?[/quote]
Nie wiadomo:-(
Ale wiem kiedy beda miedzynarodowki
Wilno 10.03.2007
Wilno 11.03.2007
Palanga 03.08.2007 - najdalej na Litwie gdzie moze byc :shake:
Palanga 04.08.2007
Wilno 15.12.2007
Wilno 16.12.2007
Z krajowek bedzie 28.01.2007 w Kownie

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...