Jump to content
Dogomania

CACIB Szczecin, 18-19.06.2011


Guest Patiti

Recommended Posts

  • Replies 170
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Guest Patiti

[url]http://www.szczecin.zkwp.pl/2011_Szczecin_CACIB_wykaz_wystawcow.pdf[/url]
[url]http://www.szczecin.zkwp.pl/2011_Szczecin_CACIB_plan.pdf[/url]
1. Przyjmowanie psów zgłoszonych na wystawę oraz wydawanie katalogów w godz. 8.00 - 10.00
2. Początek oceny psów w ringach o godz. 10.30
3. Przy wejściu na teren wystawy należy przedstawić aktualne świadectwo szczepienia psa przeciwko wściekliźnie.
4. Potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia upoważnia do wolnego wstępu jednej osoby z jednym zgłoszonym psem, w dniu jego wystawiania.
5. Wstęp na teren wystawy mają wyłącznie psy ujęte w katalogu.
6. Na terenie wystawy oraz terenach przyległych obowiązuje ZAKAZ SPRZEDAŻY SZCZENIĄT.

Link to comment
Share on other sites

Witam wszystkich!

Szukamy miejscowki dla jednego ludzia i jednej milej suki ;) (w obie strony) do szczecina z bydgoszczy (a jeszcze lepiej z malej miejscowosci błądzim,znajdujacej sie miedzy tucholą a świeciem,bo pewnie bedziemy sie tam wtedy wczasowac).

Pozdrawiam!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='arbacoda']witam wszystkich!

Szukamy miejscowki dla jednego ludzia i jednej milej suki ;) (w obie strony) do szczecina z bydgoszczy (a jeszcze lepiej z malej miejscowosci błądzim,znajdujacej sie miedzy tucholą a świeciem,bo pewnie bedziemy sie tam wtedy wczasowac).

Pozdrawiam![/quote]

zapomnialam sprecyzowac,chodzi nam o niedziele.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jo-jo']a ja nadal myśle czy jechać, hihi[/QUOTE]
Jedź!!!!
Bo ja mam zamówienie na cudne fotki basków:) A Twoje foteczki to juz marka sama w sobie:)

[quote name='jamnicze']Jest już plan sędziowania i spis wystawców.
Już się nie mogę doczekać, tym bardziej, że będzie wystawiana siostrzenica mojej Sajdusi :)[/QUOTE]
Oj, zawojuje Ciebie Romka:) Ona ma taki przylepny charakterek, lubi ludzi, lgnie do nich i cieszy się jak mała małpeczka, gdy ktoś ja pogłaszcze:)

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...