Jump to content
Dogomania

Figa W Afrykańskim Klimacie - JUZ SZCZESLIWA W SWOIM DOMKU!!!


Lulka

Recommended Posts

  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Biedny kiciuś:shake:, nie dość ,że chory i pogryziony to nie ma na oku domku...Ale za to ma wspaniały tymczas:cool3: i magiczne ręce KKnK ( czy jeszcze pamiętasz co to znaczy?)
A Fiśka biedna bo cierpi niewygody no i strasznie boi się weta. W gabinecie była supergrzeczna ale sapała ze strachu i dygotała :shake::-(. Na szczęście wygląda na to ,że wszystko jest ok. apetyt dopisuje i co prawda nie garnie się do zabawy ale ogólnie jest pogodna....tylko oczy ma smutne...
A odszkodowanie ...he he ...nie wiem jak wygląda Bożenka:diabloti:..ale tak poważnie to gdyby to było tak ,że na spokojnie idaca Fiśkę napadła Bożenka to tak ...ale jak to wyszło w kłótni ..to jakoś nie bardzo to widze ....

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
  • 3 weeks later...

No dziewczyny trochę zaniedbałam wątek Fiśki :oops:- ale nie samą Fiśkę:shake: Trochę działo się w moim życiu rzeczy trudnych, przykrych i to sprawiało ,że nie miałam czasu i nawet ochoty funkcjonować poza realem a i powiem szczerze nowa szata dogo jest ,jak dla mnie mniej intuicyjna i muszę się na nowo poczuć odkrywcą. :crazyeye:Agnie to Fiśkę czasem widywała i jakieś wiadomości do niej dochodziły . Postaram się wpadac bo nie chciałabym zniknąć tak jak niezapomniana loozerka... Jowita Ty się pochwal Majką! :mad:

[URL="http://img268.imageshack.us/i/p1050091d.jpg/"][IMG]http://img268.imageshack.us/img268/6642/p1050091d.jpg[/IMG][/URL]


Zdjęcie zrobione w tę niedzielę na Polu Mokotowskim przez sąsiadkę i panią Atosa - kumpla zza ściany.
Zwierzaki razem chodzą na spacerki

Link to comment
Share on other sites

Jo.. pozdrawiamy serdecznie:multi: bardzo żałuję że Amber ( piękne imię swoją drogą i pasujące do niej) nie toleruje koleżanek. A Amber miałam kiedyś okazję skomplementować za piękne oczęta - była na spacerku - jak się domyślam z Twoją Mamą a ja byłam sama więc sunia patrzyła na mnie łagodnie i wdzięcznie wielkimi oczyskami zza firanki rzęs:cool:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...