Jump to content
Dogomania

Ośrodek Rehabilitacji Dzikich Zwierząt LSOZ


MaDi

Recommended Posts

  • Replies 164
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Secia']zaadoptowałam wirtualnie parkę bocianów w lutym :-)[/QUOTE]
Jak tylko znajdę chwilę to zaktualizuję dane.
Zajrzyjcie proszę:
[url]http://www.dogomania.pl/threads/201772-Zag%C5%82odzony-i-sp%C4%99tany-%C5%82a%C5%84cuchami-czeka%C5%82-na-%C5%9Bmier%C4%87[/url]!!!
[url]http://www.dogomania.pl/threads/201779-DRASTYCZNE...szczeniaki-zjada%C5%82y-padlin%C4%99[/url]....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Secia']widziałam was dzisiaj w uwadze :-) czy mój przelew się odnalazł??[/QUOTE]
Seciu przyznam się szczerze mam ostatnio za dużo na głowie i nie sprawdzałam, możesz mi przysłać potwierdzenie wpłaty na maila?
Nawet specjalnie dla Was było zrobione to zdjęcie parki bocianów.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Betbet']i bardzo dobrze czynią, bo mają większe szanse na wsparcie:) A nie dziwcie się, że pytamy na wątkach... warto wiedzieć komu się pomaga, bo okazuje się, że nie zawsze zwierzętom... albo nie do końca im[/QUOTE]

Nie no, to jasne. Ja znam MaDi prywatnie dość dobrze i ręczę za nią ;) I jej TŻta również podziwiam, bo mój to by mnie już z domu wyrzucił :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kakadu']widzialam uwage :)
poznalam was po bocianach ;)
czyli oddzieliliscie sie od strazy dla zwierzat? bo w jakims artykule (byc moze starym) czytalam, ze pan malysz z sdz, a ja cos nie mam do nich zaufania przez pana jande niestety... :shake:[/QUOTE]
SdZ... lepie nie komentować, głupia pracowałam ciężko na ich wizerunek a i tak ciągle było coś źle. Powstała nowa fundacja chociaż cześć ludzi jest ta sama.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ladySwallow']Nie no, to jasne. Ja znam MaDi prywatnie dość dobrze i ręczę za nią ;) I jej TŻta również podziwiam, bo mój to by mnie już z domu wyrzucił :evil_lol:[/QUOTE]
Dobrze,że Michał nie widzi tej wypowiedzi bo jeszcze mu się coś odmieni. Trzeba iść nakarmić domowe stado...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...