Jump to content
Dogomania

Ośrodek Rehabilitacji Dzikich Zwierząt LSOZ


MaDi

Recommended Posts

  • Replies 164
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='justyska2']Cieszę się, że w Polsce są takie organizacje :)
Zapisuję i będę odwiedzać.[/QUOTE]
Są ale jest niestety bardzo ciężko, u nas było o tyle łatwiej,że osoba prywatna użyczyła terenu, jednak budowa boksów, wybiegów,leczenie i wyżywienie to olbrzymie wydatki.

Link to comment
Share on other sites

też mysle o czymś takim w przyszłości w swojej okolicy, bo zbytnio nie ma tu niczego pro zwierzęcego, ale nie wiem czy będę miała odpowiednią ilość pieniędzy... :(
Domyślam się, że ciężko coś takiego utworzyć i prowadzić.
Podziwiam pasję i włożoną pracę w to dzieło

Link to comment
Share on other sites

[quote name='justyska2']też mysle o czymś takim w przyszłości w swojej okolicy, bo zbytnio nie ma tu niczego pro zwierzęcego, ale nie wiem czy będę miała odpowiednią ilość pieniędzy... :(
Domyślam się, że ciężko coś takiego utworzyć i prowadzić.
Podziwiam pasję i włożoną pracę w to dzieło[/QUOTE]
Dużym problemem jest odpowiednia opieka weterynaryjna w Lublinie jest UP dzięki temu możemy korzystać z pomocy specjalistów.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MaDi']Jeśli zechcesz będziesz mogła wybrać sobie jakiegoś charakterystycznego;)[/QUOTE]

W takim razie chciałabym zaadoptować 1 bociana na luty, mój chłopak taż chciałby zaadoptować 1 bociana na luty.
Czy bocianki mogłyby się w lutym nazywać Dorek Pomidorek oraz Bratek?
Czy są dostępne fotkich skrzydlatych do wyboru?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Secia']a wychudzoną oneczke pamiętam, podczytywałam post. Razem z nią były chyba jeszcze 3 husky, chyba też sunie[/QUOTE]
Owszem były i cała masa innych psów z jednego miejsca:shake:
Mam nadzieję,że ten człowiek ma nauczkę i nie zacznie zbieractwa od nowa.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Secia']W takim razie chciałabym zaadoptować 1 bociana na luty, mój chłopak taż chciałby zaadoptować 1 bociana na luty.
Czy bocianki mogłyby się w lutym nazywać Dorek Pomidorek oraz Bratek?
Czy są dostępne fotkich skrzydlatych do wyboru?[/QUOTE]
Niestety nie mam portretowych zdjęć bocianów, ale nadrobię to;)
Czyli chcecie 2 bociany na miesiąc? Jak coś to jest ich w sumie 9;)
Co do imion, też zazwyczaj wymyślam w podobnym stylu to taka miła odskocznia w szarej codzienności.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MaDi']Jest był na wątku:eviltong:
Wyroku nie skomentuję przez 12 miesięcy ma odpracować co miesiąc 32 godziny społecznie i przepadek odebranych zwierząt....[/QUOTE]
Dzięki za info. A tak poza tym, to najbliższa sobota (znaczy jutro) szykuje mi się całkiem bezczynna (jak na moje możliwości), więc gdyby Tobie pasowało, to moglibyśmy podjechać na zdjęcia sarenek tudzież boćków.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='muzzy']Dzięki za info. A tak poza tym, to najbliższa sobota (znaczy jutro) szykuje mi się całkiem bezczynna (jak na moje możliwości), więc gdyby Tobie pasowało, to moglibyśmy podjechać na zdjęcia sarenek tudzież boćków.[/QUOTE]
Może być niedziela? Jadę dzisiaj poza Lublin i wracam jutro wieczorem:(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MaDi']Niestety nie mam portretowych zdjęć bocianów, ale nadrobię to;)
Czyli chcecie 2 bociany na miesiąc? Jak coś to jest ich w sumie 9;)
Co do imion, też zazwyczaj wymyślam w podobnym stylu to taka miła odskocznia w szarej codzienności.[/QUOTE]

Tak chcemy zaadoptować 2 bociany na luty. A ich imiona to nasze ksywki ;-)

Czym je karmicie zimą, pytam z czystej ciekawości.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...