Jump to content
Dogomania

Zmarnowany Łajtus - zaginal bez sladu


Recommended Posts

luisen ma rację - czy mogłybyście Tolu pójść na komisariat i spróbować? Oczywiście najpierw może dać szansę temu Łachowi (przepraszam, ale nazwisko kompatybilne z charakterkiem :angryy:) i zażądać wydania dowodów, że pies poszedł do adopcji.

Bo skąd wiemy czy on tam biedny gdzieś nie dogorywa zakopany w budzie???

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 285
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

dokładnie!
a tak jak pisałam wcześniej, jeśli warunki okazą się złe, to przecież na pewno "shandlują" Łajtka. a propo samej adopcji - ja już widzę jak ktoś płaci za takiego zmarnowanego psiaka, acha :( to musieliby być jacyś miłośnicy zwierza, którzy przyjechaliby do schronu, wykupili takiego wymęczeńca :shake::-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rodzice Maciusia :)']dokładnie!
a tak jak pisałam wcześniej, jeśli warunki okazą się złe, to przecież na pewno "shandlują" Łajtka. a propo samej adopcji - ja już widzę jak ktoś płaci za takiego zmarnowanego psiaka, acha :( to musieliby być jacyś miłośnicy zwierza, którzy przyjechaliby do schronu, wykupili takiego wymęczeńca :shake::-([/QUOTE]


Tak naprawdę to nawet nie pomyślałam o tym ze przecież ktoś musiał za niego opłatę adopcyjną dać, no to juz byłby kolejny CUD minionego tygodnia...........:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Szarotka']Ja wole nie myslec co oni robia z psami. Dalej mnie dziwi, ze niczego nie mozna sie dowiedziec ????????[/QUOTE]
:shake: to niepojęte, musi być jakiś sposób zdobycia informacji, niech powiedzą po dobroci co z psem, albo trzeba postraszyć, że się zrobi rozróbę: zaangażować media, policja, władze samorządowe itd.:angryy: Jak nie pomoże to faktycznie zacząć:mad:

Link to comment
Share on other sites

Myślę, że dziewczyny boją się narażać, bo mogą już zostać niewpuszczone do schronu (a wtedy żadnemu innemu psu nie pomogą)... Niestety, gdyby prawo chroniło zwierzaki, nie byłoby takich sytuacji (czy policja, władze samorządowe ruszą tyłki dla jednego schroniskowego psiaka?)...

Z drugiej strony to siedzę i płaczę z bezsilności i smutku, bo właśnie dostalam kilka groszy w prezencie i miałam wysłać dla Łajtka --- gdzie on teraz jest, czy jeszcze jest - serce po prostu pęka z żalu............

Link to comment
Share on other sites

ciotki tam u was problem u nas w Promyku też problemy. Co się dzieje???? Koszmarny kosmos, co za znieczulica i spodlenie ludzi. Proszę kto ma FC niech wystuka Przyjaciele promyka już dymi a przed nami poważniejsze sprawy w tym rda miasta 10 lutego. Rozgłaszamy, piszemy, zaprosiliśmy Radio Gdańsk, TV Gdańsk TV Uwaga i całą długą listę zainteresowanych i nie instytucji i osób........ no i udało się z leni wycisnąć posprzątanie schroniska. To dużo ale jest to ich f....obowiązek, za który im płacą. Idziemy za ciosem......zapraszam do znajomych na FB

Link to comment
Share on other sites

Własnie wróciłyśmy ze schronu; Łajtka nie ma.
Jeszcze czekam na info od stonki...
Wrzucamy na zamojski zdjęcia psów z dzisiejszej wizyty w schronie.
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/136450-Zamojskie-psiaki-szukają-domów-i-miłości?p=16199319[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Może trzeba jeszcze by poszukać Łajtusa w schronisku, nie skreślać go tam tak od razu. Chociaż serce mi podpowiada że podzielił nieznany los Hero i innych psiaków :(.
Ale może szukajcie jeszcze, są pieniążki, niech jeszcze na niego czekają. Nie spisujmy go już na straty :(.
Och, biedny Łajtusiu :(. Czemu taki los cie spotkał.

Link to comment
Share on other sites

Dokładnie, ON JEST NIEPOWTARZALNY, JEDYNY. Dlaczego nie zgłosicie na policji-?! , sprawdzą ten "nowy dom", przecież to oczywiste, proste- żadne wymysły, kontrole po-adopcyjne są przynajmniej teoretycznie standardem. Jeśli został adoptowany-w co nie wierzę-sprawdzicie czy dobrze trafił, jeśli nie-zdemaskujecie drani w schronie/możliwe że to czytają; jak można odpuścić sobie Łajtusia?- i ratować "inne"... to nieco bezwzględne, nie sądzicie? Bardzo pomocne też są media-pomogły mi kiedyś rozprawić się z jednym bezwzględnym draniem/poszłabym opisała sytuację,pokazałabym wątek na fb, "zbiegi okoliczności" i zasugerowała tytuł " Gdzie jest Łajek?"----- może to sprawi ,że w tym schronie przestaną się dobrze bawić kosztem zwierząt i was.
Proszę: policja i prasa.Nie można zwlekać!

Link to comment
Share on other sites

Ja jestem za tym żeby za te pieniążki wyciągnąć innego potrzebującego psiaka, jak Łajtek się odnajdzie - czego bardzo bym chciała to szybko zorganizujemy akcję wyciągnięcia go ze schronu. Widziałam zdjęcia, które wrzuciła Tola, zapadła mi w pamięci czarna mała przestraszona sunia, nowa w schronisku. Może ten domek, który miał przygarnąc Łajtka, mógłby ją przyjąć?

Link to comment
Share on other sites

Bo to takie schronisko, gdzie by trzeba cala zaloge wymienic a szczegolnie kierownika..........wysiudac i juz. Mam nadzieje, ze w koncu mu sie ktos do skory dobierze.
Ja mialam takiego dyrektora w ostatniej pracy, ale przyszla kryska na matyska i ostanio wsadzili go do ciupy i teraz ma sprawe w sadzie, bo straszyl pare osob z personelu, ze je utlucze. Ogolnie jest skonczony. Kierownika ze schroniska tez to nie minie, to tylko kwestia czasu .............:):)

Link to comment
Share on other sites

Chciałam zwrócić się do darczyńców, którzy wpłacali pieniążki na Łajtka! Ponieważ go nie ma, a miejsce w hotelu jest chciałabym Was prosić o zgodę na wyciągnięcie ze schronu innego psa - nie chcę pisać, którego, bo zniknie!!! Pies jest duży i na dużego czeka miejsce w hoteliku w Brzyściu. Ma bardzo długi staż w schronisku, więc może już pora mu pomoc. Spytacie, czemu ja chcę decydować, który to pies - bo zobowiązałam się opłacić mu pierwszy miesiąc w hotelu i karmę, na pewno to nie wystarczające, ale już coś. Jestem też mielecka, hotel jest blisko mojego miasta, znam jego właścicielkę, mam tam innego psa z zamojskiego schronu Dextera, mogę na bieżąco śledzić postępy psa w hotelu. I najważniejsze duże psy rzadko wyciągamy, bo mają mniejsze wzięcie niż małe i średnie, a za trzy miesiące DT weźmie tego dużego Zamojszczaka do siebie, potwierdził mi to. Wiem, że za kolejny miesiąc też już ktoś wpłacił i jest spora grupa wpłacających mniejsze, ale nie mniej potrzebne sumy, więc proszę piszcie na PW do stonki, która zbierała kasę na Łajtusia, aby napisała Wam, którego psa chcemy wyciągnąć!!! I proszę zgodźcie sie na dużego, tak ciężko znaleźć miejsce w hotelu dla wielkopsa, a tu czeka!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...