Jump to content
Dogomania

Amstaffy i bulle do adopcji we Wrocławiu


diuna_wro

Recommended Posts

  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Lilu, jutro zadzwonię w sprawie badań Gotana...

zapraszam wszystkich na wydarzenie z dzisiejszej interwencji :-(

[URL="http://www.facebook.com/events/309156225816639/309161089149486/?notif_t=plan_mall_activity"]http://www.facebook.com/events/309156225816639/309161089149486/?notif_t=plan_mall_activity[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[COLOR="red"][/COLOR]
[B][COLOR="red"]PROSZE O OGLOSZENIA CALY PAKIET DLA AMORA.[/COLOR][/B]
ktoś chętny?
ogloszenia na cała Polske, nie regionalnie.
tekst do ogloszenia na pierwszej stronie wątku, lub do mnie prov i przysle tekst odpowiednio zmieniony.

Link to comment
Share on other sites

Mamy takie oto szczenie w schrinisku. czy przypadkiem nie jest to wczesniej zaadoptowane dziecie Birmy?
dopytam w schronisku, dzis nie bylo juz czasu. o ile w ogole jeszcze bedzie ten malec w schronie do weekendu...
jest piekny. dosc wystraszony
[URL="http://imageshack.us/photo/my-images/88/dzidzia3n.jpg/"][IMG]http://img88.imageshack.us/img88/5416/dzidzia3n.jpg[/IMG][/URL]
[URL="http://imageshack.us/photo/my-images/716/dzidzia1.jpg/"][IMG]http://img716.imageshack.us/img716/6443/dzidzia1.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

zaaktualizowalam na pierwszej stronie psiaki dodajac sunke. jest jeszcze jeden samczyk.podobny do Rodiego tyle,ze już zupełnie nie astowy. nie wiem czemu znowu miedzy asty poszedł psiak,który w ogóle nie jest bullowaty.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='diuna_wro']dzieci Birmy nie były pręgowane.

beżowo-białe[/QUOTE]

Z tego co wiem ten szczeniak jest szczeniakiem Birmy oddala go spowrotem kobieta z corka, ktora go adoptowala. Aga to o tej sytuacji ci mowilam jak kobieta adoptuje psa z 5 letnia corka, co dzwonilas do mnie jak szczeniaki mialy isc do domu tymczasowego. wlasnie tak myslalam ze on wroci spowrotem. Jeden szczeniak byl bezowo-bialy a drugi pregowany i to ten szczeniak.

Link to comment
Share on other sites

co do pręgowanego w szczeniakarni -
jeżeli wam chodzi o te dwa amstaffki, co poszły do chat - jeden biało-beżowy jest na chacie, mam z kobietą kontakt, piesek ma na imię Rocky i mówię - to nie ten pies. kobieta go ma i jest szczęśliwa. poza tym on przecież nie miał odmian pręgowanych.
a drugiego z tej parki wzieli jacyś kolesie, duża rodzina, on chyba nie poszedł do Wrocławia, nie jestem pewna.
i był w tym czasie trzeci - mix. amstaff/bull terier i on miał łatę pręgowaną - po tego leciała jakaś babka z Oleśnicy czy skądś. więc nie wydaje mi się żeby to w ogóle był kiedykolwiek nasz szczenior. ale nie wiem...

Link to comment
Share on other sites

oszczeniaku dzis w biurze dostalam info,ze zostal znaleziony przez ludzi, przez nich po kilku dniach przyniesiony do schronu. moglo dojsc oczywiscie do klamstwa.
juz chyba niewazne. jest piesek 5 miesieczny do adopcji,bardzo ladny i bojaźliwy.

Dzisiaj na spacerze byly:
Tajson,Moris,Miriam(bardzo fajna sunieczka, lubi ludzi, szuka kontaktu, z psami nie specjalnie)Rubin(pies idealny),Samir,Rodi,nowy psiak w ogole nie będący astem;) oraz Helenka i Aron ( z ludzmi,którzy bedą go adoptować).

Cejlon jedzie za kilka dni do nowego domu. musimy tylko wykombinować jak go zawieżć bo to dalekooo, pojedzie aż do Gryfic.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Sprawy z Cejlonem nie wyglądają jednak tak kolorowo:(
Rodzina, która miała go zaadoptować zrezygnowała w miedzy czasie z powodu zbyt dużej odległości... ktoś podesłał im tez szczeniaka;/ mimo wszystko obecnie w łodzi i w szklarskiej porebie umawiamy kolejne wizyty przed adopcyjne w jego sprawie. Wiec cały czas trzymam kciuki, ze Cejlon wyjdzie niebawem z wiezienia.

Natomiast dziś szczęśłiwy dzień miały 3 psy:)
Wyszedł [B]Moris[/B], do bardzooo dobrego domku. Od tygodnia bylismy z Panią Ulrike w kontkacie, było pierwsze zapoznanie i miłość od pierwszego wejrzenia. pocztakowo do tego domu miał trafić Rubin, jednak gdy okazalo się ,żę Rubin ma wieksze szanse na dom niż Moris, ze wzgledu na wiek i urode- padła decyzja o adopcji Morisa.bardzo słusznie.

Małego Aniołka w postaci [B]Rubina[/B]( kocham tego psa!) zabralismy również. Mamy na niego kilka domów do sprawdzenia więc niech grzeje już sobie w spokoju doopeczke na tymczasie.

Wyszedł tez [B]Solo[/B], jednak nie znam osób adoptujących.
Adopcja poza fundacyjna. miejmy nadzieje, ze wszystko będzie przebiegało jak najlepiej. prosiłabym tylko gameness'a by miał kontakt z tym domem i w razie jakichkolwiek problemów zachowawczych kierował ludzi na szkolenie( gdziekolwiek we wrocławiu,nie musi byc do nas).

Są tez w schronisku 3 nowe asciaki. Pregowany, rudy samiec 2 letni i sunka 4 letnia-oddane z jednego domu, i samiec duzy wysoki przez kraty strasznie rozwrzeszczany

Link to comment
Share on other sites

[quote name='diuna_wro'][SIZE=4][SIZE=2][SIZE=4][SIZE=2][SIZE=4][SIZE=2][COLOR=red][SIZE=4][COLOR=red][COLOR=red][SIZE=2][SIZE=4][B][SIZE=2][COLOR=black]

[/COLOR][/SIZE][/B][/SIZE][/SIZE][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][COLOR=red][B][SIZE=3]NASTI [SIZE=2][COLOR=black]( nieduzy, rudawy piesio)[/COLOR][/SIZE]
[/SIZE][/B][/COLOR][COLOR=red][SIZE=4][B][SIZE=2][COLOR=black]pies
wiek:
kastracja:
boks:
[/COLOR][/SIZE][/B][/SIZE][/COLOR][COLOR=red][COLOR=black][B]nr ewidencyjny:
nr na szyi:
w schronisku od:
[/B]niestety nic nie wiemy o tym psiaku.
[/COLOR][/COLOR][SIZE=4][SIZE=2][SIZE=4][SIZE=2][SIZE=4][SIZE=2][COLOR=red][SIZE=4][COLOR=red][COLOR=red][SIZE=2][SIZE=4][B][SIZE=2][COLOR=black]
[/COLOR][/SIZE][/B][/SIZE][/SIZE][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/QUOTE]

Piesek został adoptowany przeze mnie :) Myślę, że czuje się bardzo dobrze, właśnie śpi na fotelu. Bardzo kochany i opanowany.

Link to comment
Share on other sites

Rubinek dzisiaj już zamieszkał w swoim nowym domku. szczesliwy i zadowolony:)Rubinio mieszka teraz w Olsztynie.
w najblizszych dniach równiez Cejlon w koncu opuści schron, dom już jest musimy go tylko zawieżć. to juz trzeci psiak od nas , który zamieszka w łodzi:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...