Jump to content
Dogomania

Amstaffy i bulle do adopcji we Wrocławiu


diuna_wro

Recommended Posts

  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[quote name='kiddy']a w ten weekend nie ma Przemka ale ja będę.[/QUOTE]

Dziewczyny Diuna i Uru mozecie mnie zbanowac, zablokowac i co tylko sobie chcecie. Lecz bardzo nie podoba mi sie ten wpis. No chyba ze mamy nowego opiekuna amstaffow. Nie podoba mi sie z tego wzgledu ze juz slyszalam ze jezeli zacznie sie samowolka w schronisku to bedziemy miec ograniczenia w wyprowadzaniu psow, a kto na tym ucierpi? Oczywiscie psy bo beda dalej siedzialy w zimnych klatkach i nigdzie nie wychodzily. Nie chce na nikogo najezdzac ale juz chodza takie pogloski po schronisku ze jak dalej bedzie tak ze osoby nie bedace na liscie beda wyprowadzaly psy kiedy im sie zachce i beda mialy na to ochote to nie dostaniemy wiecej psow. Zalezy mi na tym zeby te psy mialy sznse chociaz raz w tygodniu, bo juz psy z boksow ogolnych w weekendy nie maja szansy na to zeby pospacerowac dzieki wlasnie samowolnemu dzialaniu we wszystkim. Mysle ze wszystkim nam tu zalezy na dobru tych psiakow. Po raz kolejny szykuje sie nieprzyjemna sprawa w zwiazku z wyprowadzaniem psow i gadaniem, najezdzaniem jeden na drugiego. Psom to wogole nie jest potrzebne. Wiec niech kazdy pomysli co robi i co ma zamiar robic i pozadnie zastanowi nad swoim dzialaniem. Bo szkoda zeby przez jedna glupia sprawe zawalic lata pracy wlozone w te psy przez wiele osob sledzacych ten watek.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='karolina175']Dziewczyny Diuna i Uru mozecie mnie zbanowac, zablokowac i co tylko sobie chcecie. Lecz bardzo nie podoba mi sie ten wpis. No chyba ze mamy nowego opiekuna amstaffow. Nie podoba mi sie z tego wzgledu ze juz slyszalam ze jezeli zacznie sie samowolka w schronisku to bedziemy miec ograniczenia w wyprowadzaniu psow, a kto na tym ucierpi? Oczywiscie psy bo beda dalej siedzialy w zimnych klatkach i nigdzie nie wychodzily. Nie chce na nikogo najezdzac ale juz chodza takie pogloski po schronisku ze jak dalej bedzie tak ze osoby nie bedace na liscie beda wyprowadzaly psy kiedy im sie zachce i beda mialy na to ochote to nie dostaniemy wiecej psow. Zalezy mi na tym zeby te psy mialy sznse chociaz raz w tygodniu, bo juz psy z boksow ogolnych w weekendy nie maja szansy na to zeby pospacerowac dzieki wlasnie samowolnemu dzialaniu we wszystkim. Mysle ze wszystkim nam tu zalezy na dobru tych psiakow. Po raz kolejny szykuje sie nieprzyjemna sprawa w zwiazku z wyprowadzaniem psow i gadaniem, najezdzaniem jeden na drugiego. Psom to wogole nie jest potrzebne. Wiec niech kazdy pomysli co robi i co ma zamiar robic i pozadnie zastanowi nad swoim dzialaniem. Bo szkoda zeby przez jedna glupia sprawe zawalic lata pracy wlozone w te psy przez wiele osob sledzacych ten watek.[/QUOTE]



zgadzam sie!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='olalolaa']nie wiem o co chodzi z zastępcami itp heh, ja nie mogę w tygodniu teraz za bardzo niestety, dlatego pytam , zeby nie przyjechać i wracac. ;)[/QUOTE]

To określcie się kiedy będziecie wszyscy to postaram się być - chociaż już od czterech tygodni jestem bez przerwy ale będe jak trzeba ...

Link to comment
Share on other sites

[B]Nie wiem co kiddy miała na myśli pisząc, ze "Przemka nie bedzie itd.", myślę, że to skrót myślowy ot co

Kiddy jest na liście ast i NA NIEJ POZOSTANIE[/B][B] !

jest wolontariuszem fundacji, szkoleniowcem, behawiorystką i byłym pracownikiem schroniska. Jej pomoc, wskazówki, obserwacje oraz jej doskonały kontakt z pracownikami schroniska są bardzo cenne, więc proszę naszych wolontariuszy o powstrzymanie się od dyktatorskich zapędów ;)
a przede wszystkim uwaga: wszelkie obawy wolontariuszy należy rozstrzygać we własnym gronie, a nie na forum.
jeśli są jakieś uwagi i "ktoś coś słyszał" proszę dzwonić, pisać e-mail, a nie wyskakiwać tu z informacjami z "drugiej ręki"


nikt samowolki nie będzie urządzał, bo przede wszystkim nie ma technicznych możliwości, ani nikt nie ma takich zapędów
będziemy pod nadzorem Patryka czy kogokolwiek innego, kto będzie zastępował Gameness podczas jego nieobecności[/B]

Edited by diuna_wro
Link to comment
Share on other sites

Witam serdecznie

Moje nazwisko - Bąk Olga. Jestem nauczycielką w przedszkolu, w którym pragnę wprowadzić akcję pomocy bezdomnym zwierzętom. Moim celem jest uwrażliwić dzieci na krzywdę i cierpienia bezdomnych zwierzaków oraz zachęcić dzieci do opieki nad własnym pupilem. W tym celu poszukuję możliwości nawiązania współpracy z instytucją zajmującą się bezpośrednio pomocą bezdomnym zwierzakom. Dlatego też kieruję do Państwa zapytanie: Czy byłaby możliwość zorganizowania spotkania w naszym przedszkolu z osobą/ opiekunem zwierzaczka i zwierzaczkiem, która opowiedziała by dzieciom o trudach życia oraz zachęciła ich do adopcji swojego pupilka. Osobiście jestem "mamusią" znalezionej cudownej suni ale mój przykład jest niewystarczający. Pooszę o bezpośredni kontakt, ponieważ jest to dla mnie bardzo ważne. Mój telefon 0XXXX409 :)

Pozdrawiam

Bąk Olga "



Dostałam takiego maila, może Fundacja 2 plus 4 pisałaby się na taką prelekcję?? Co myślicie?

Link to comment
Share on other sites

iskra wroc, juz za moment stwarzam priva do Ciebie:) realizujemy zajecia w ramach projektu psiaki przedszkolaki. ja prowadze zajecia:) do wielu przedszkoli sie juz odzywalismy. i troche zajęć mialo miejsce.

A teraz w kwestii psiakow:
[B]kiddy[/B],dziękuje za Maxa.Gdybyś mogła prowadzić jego sprawe tj. jego szkolenie byłoby super.
Psiak o któego pytasz to Tayson.Na koniec sierpnia trafił do schroniska. zaraz po kwarantannie zaadoptował go na prawde kiepski typ.Pies juz wtedy wymagal sporego szkolenia. Odradzałam adopcje jak mogłam, mowiac króko wiedziałam ,ze skonczy sie to albo jakims pogryzieniem albo oddaniem psa. Terazjest róniez na liście priorytetowej jesli chodzi o prace z nim.

W najbliższy weekend będziemy z diunka w schronie.Mamy do zorganizowania jeszcze dwie sprawy w terenie ale jakos na pewno sie zorganizujemy i bedziemy,

[B]olalola[/B],dzwon do mnie wieczorem albo pisz esa. dam ci znac jak bede jechac to Cie zgarne po drodze.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='diuna_wro'][B]Nie wiem co kiddy miała na myśli pisząc, ze "Przemka nie bedzie itd.", myślę, że to skrót myślowy ot co

Kiddy jest na liście ast i NA NIEJ POZOSTANIE[/B][B] !

jest wolontariuszem fundacji, szkoleniowcem, behawiorystką i byłym pracownikiem schroniska. Jej pomoc, wskazówki, obserwacje oraz jej doskonały kontakt z pracownikami schroniska są bardzo cenne, więc proszę naszych wolontariuszy o powstrzymanie się od dyktatorskich zapędów ;)
a przede wszystkim uwaga: wszelkie obawy wolontariuszy należy rozstrzygać we własnym gronie, a nie na forum.
jeśli są jakieś uwagi i "ktoś coś słyszał" proszę dzwonić, pisać e-mail, a nie wyskakiwać tu z informacjami z "drugiej ręki"


nikt samowolki nie będzie urządzał, bo przede wszystkim nie ma technicznych możliwości, ani nikt nie ma takich zapędów
będziemy pod nadzorem Patryka czy kogokolwiek innego, kto będzie zastępował Gameness podczas jego nieobecności[/B][/QUOTE]

W nawiązaniu do wypowiedzi Diuny, proszę o rozsądek jak i rozwagę w doborze wypowiadanych słów jak i w swoim działaniu.
Wolontariusze, którzy już od jakegos czasu przychodzicie do schroniska do astów: zaufajcie prosze w pełni mi i diunie. Zawsze jesli jakieś nowe osoby przez nas przyprowadzane sa do pracy z Ast oznaczać to moze tylko jedno: są to osoby kompetentne i mające tylko i wyłącznie poprawe bytu psów schroniskowych.
Nie prowadzimy łapanek ludzi z ulicy, kierujemy się rozumem i doświadczeniem oraz zdobyta wiedzą na temat poszczególnych osób.Tylko w ten sposób jestesmy w stanie jakos fundacja i grupa wolontariuszy działać na mocy dobra i prawa:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Uru']W nawiązaniu do wypowiedzi Diuny, proszę o rozsądek jak i rozwagę w doborze wypowiadanych słów jak i w swoim działaniu.
Wolontariusze, którzy już od jakegos czasu przychodzicie do schroniska do astów: zaufajcie prosze w pełni mi i diunie. Zawsze jesli jakieś nowe osoby przez nas przyprowadzane sa do pracy z Ast oznaczać to moze tylko jedno: są to osoby kompetentne i mające tylko i wyłącznie poprawe bytu psów schroniskowych.
Nie prowadzimy łapanek ludzi z ulicy, kierujemy się rozumem i doświadczeniem oraz zdobyta wiedzą na temat poszczególnych osób.Tylko w ten sposób jestesmy w stanie jakos fundacja i grupa wolontariuszy działać na mocy dobra i prawa:)[/QUOTE]

Jasne rozumiem:) Ja tylko wyrazilam n aten temat swoje zdanie i na tym zakoncze:) Nie chcialam tu nikogo urazic ani krytykowac:)

Link to comment
Share on other sites

gameness,
mam sto milionów nieodebranych, nie nadążam
jutro zadzwonię bo moge gadac cały dzien, a nie tylko wieczorami,
jak nie odbierzesz - spróbuję jeszcze raz

kiddy miała być na liście, i bedzie wpisana bo bedzie szkolic asty
bylam pewna, ze ta formalnosc zostala dopełniona
jak wiesz, nie ja moge uzupelniać tę listę

sprawa opinii jednego z pracowników schroniska zostala juz dzis wyjasniona i podobno nie ma ona merytorycznego przełożenia na czasy obecne,
ale jutro osobiscie sie dowiem wiecej

Link to comment
Share on other sites

Ciotki bullkowe
mamy takiego małego zbója na wydaniu
[IMG]http://images45.fotosik.pl/1362/57f550251a1dbcdf.jpg[/IMG]
Ma 9 miesięcy
jest ofiarą nieprzemyślanej decyzji i braku czasu opiekuna, który dużo pracuje
dużo, za dużo, by zapewnić bullkowi choćby minimum
młody jest gruby, niewybawiony, niespełniony intelektualnie
pierwszy moment zbyt sporadycznych spacerów wywołuje u tego młodego psa niekontrolowane reakcje, np. szarpanie zębami smyczy, czy warczenie na pierwszych napotkanych pod bramą ludzi ...
Vinyl jest przemiły, zabawny, mądry, łagodny, sfrustrowany.
od wtorku wykastrowany
Warunkiem adopcji jest uczęszczanie na szkolenia (jeśli Wrocław - najlepiej do szkoły AKSON), pełna socjalizacja i znajomość rasy
[URL="http://www.facebook.com/media/set/?set=a.1860086079307.53662.1755571571&type=1&l=d4fbd2785a"]http://www.facebook.com/media/set/?set=a.1860086079307.53662.1755571571&type=1&l=d4fbd2785a[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='diuna_wro']gameness,
mam sto milionów nieodebranych, nie nadążam
jutro zadzwonię bo moge gadac cały dzien, a nie tylko wieczorami,
jak nie odbierzesz - spróbuję jeszcze raz

kiddy miała być na liście, i bedzie wpisana bo bedzie szkolic asty
bylam pewna, ze ta formalnosc zostala dopełniona
jak wiesz, nie ja moge uzupelniać tę listę

sprawa opinii jednego z pracowników schroniska zostala juz dzis wyjasniona i podobno nie ma ona merytorycznego przełożenia na czasy obecne,
ale jutro osobiscie sie dowiem wiecej[/QUOTE]


Iiii o to mi tylko chodziło .... a tyle pisania ;)

Link to comment
Share on other sites

Ayo i Kenzo na wolności

cyt. email:
[I]A u nas Kenzo bez zmian bardzo grzeczny i posłuszny puszczany bez smyczy chodzi wokół nas nie oddalając się za daleko wraca na zawołanie,bardzo się do nas przywiązał i my go pokochaliśmy całym serduszkiem. Ayo u brata też sprawuje się super bardzo grzeczna i posłuszna z psiakami nie ma żadnych problemów są idealne :-) !!!!!!![/I]

[IMG]http://images45.fotosik.pl/1370/d1854c8147280cfc.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...