Jump to content
Dogomania

Amstaffy i bulle do adopcji we Wrocławiu


diuna_wro

Recommended Posts

  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[INDENT]Klembów jest oficjalnym kandydatem Dogomanii i Miau.Prosze zagłosuj!
W Klembowie przebywa 350 psów, 40 szczeniaków oraz 20 kotów
Poniżej instrukcja!

Uwaga zmiana: nowy punkt w regulaminie: żeby wziąć udział w ankiecie i żeby głos był ważny trzeba napisać min. 1 post na forum, najprościej w temacie poznajmy się:

[URL="http://www.krakvet.pl/forum/viewtopic.php?f=18&t=14611"][COLOR=#4444ff]http://www.krakvet.pl/forum/viewtopic.php?f=18&t=14611[/COLOR][/URL]

Instrukcja głosowania w Krakvecie:

1. wchodzisz na stronę [URL="http://www.krakvet.pl/forum"][COLOR=#4444ff]http://www.krakvet.pl/forum[/COLOR][/URL]
2. wciskasz link Rejestracja
3. wyskakuje opis, a Ty zaznaczasz: zgadzam się na te warunki.
4. wyskakuje wniosek rejestracyjny, a Ty go wypełniasz: pole użytkownik, email, dwa razy hasło oraz rozwiązujesz krótkie zadanie i wciskasz"wyślij"
5. dostajesz na maila (często ląduje on w spamach), którego podałeś, wiadomość aktywacyjną i klikasz na ten przysłany link
6. logujesz się na Forum Krakvetu [URL="http://www.krakvet.pl/forum"][COLOR=#4444ff]http://www.krakvet.pl/forum[/COLOR][/URL] wpisując nazwę użytkownika i hasło
7. piszesz na forum jeden zgodny z regulaminem KrakVet post np. w wątku "Poznajmy się" -> dział "Pomoc dla schronisk"
8. na forum wybierasz dział "Pomoc dla schronisk"
9. dalej wybierasz „Głosowanie na schronisko, które otrzyma pomoc - styczeń 2012”
10. wyskoczy Ci ankieta- zaznaczasz Schronisko dla bezdomnych Zwierząt w Klembowie,i klikasz pod ankietą „wyślij”.



[B][COLOR=red]PROSIMY O GŁOSY, KLEMBÓW PRZEGRYWA, A SYTUACJA JEST DRAMATYCZNA!!! :([/COLOR][/B]
[/INDENT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gameness']Tak czasami dopadają smutki nasze psiaki:-( jak tylko widzę że któryś jest osowiały biorę go od razu na dwór. Dziękuje Ola za spacery z psiakami i przekazanie info o Kavie i jej nie proszonych gościach;) już się nimi zajełem:mad:[/QUOTE]
aa to Ty :) no, niech ją opuszczą szybko :P

Link to comment
Share on other sites

[quote name='olalolaa']aa to Ty :) no, niech ją opuszczą szybko :P[/QUOTE]

no ja ;) opuszczą opuszczą, jak chcesz zdjęcia Kavy to ja mam aparat może nie taki jak Agnieszka ale zdjęcia robi ok , daj znać kiedy będziesz to go wezmę i weżniemy Kave to coś sie pstryknie tak na szybko , a jak będzie Agnieszka to zrobi jakieś extra foty ...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='olalolaa']w tym tygodniu i w weekend na pewno mnie nie będzie.. jak do tej pory ciocia od fotek wystrzałowych nie zrobi to dam znać :) bo będę jej robic ogłoszenia itd.[/QUOTE]

Trudno:razz: nie ma problemu jak by były jakieś dziewczyny to z nimi po robię i wyślę Ci to zrobisz cos z tym tematem ....

Link to comment
Share on other sites

[URL]http://www.dogomania.pl/threads/222085-Weterynarz-Riwana-Antczak-zachęca-do-rozmnażania-nierasowych-kotów-SKANDAL!!?p=18516511#post18516511[/URL]

Weterynarz pisze sobie radośnie w gazecie o tym, jak rozmnożyła swoją nierasową kotkę- zamierzam zrobić tej babie taką antyreklamę, że hej!!!! I zapraszam do pisania maili do gazety.

Link to comment
Share on other sites

zachorowała nam Lara (w dt)
zrobiła jej się przetoka w odbycie
prawdopodobnie czeka ją operacja
a na razie antybiotykoterapia

i potrzebna dla niej karma Light dla suk sterylizowanych, bo tyje

mam parę fantów na bazarek
może ktoś z Was ma coś do dorzucenia?:oops:

dla Lary poszukujemy też wolontariusza, który czasem weźmie ją na 2h spacer
niestety dt nie jest w stanie jej tego zapewnić

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam że tutaj zawracam głowę ale nie wiem co mam robić. Mieszkam w Polkowicach, na moim osiedlu mieszka rodzina która miała ok 1,5 rocznego amstaffa pies ich tak zdominował i zterroryzował że przypinali go w mieszkaniu do kaloryfera bo bali się go, teraz Demon trafił do faceta również z mojego osiedla facet ma ok 50 lat jest to taki pijaczek, ten pies zaczyna terroryzować inne psy, rzuca się na koleżanki amstaffa. W wakacje wziął suczkę ze schroniska, zaniedbywał ją, sunia podczas jego nieobecności wychodziła przez okno na parapet a mieszka on na 2 piętrze, była bita wypuszczana
samopas na dwór, facet nie reagował na nic. Boję się że takie sytuacje się powtórzą bo on już się chwali jakiego ma psa, że już nikt do niego nie podejdzie że Demon nikogo do domu nie wpuszcza itd. Co można zrobić z tą sytuacją? Można odebrać jemu psa? Jak dla mnie ten pies to tykająca bomba jeszcze jak ten facet zacznie go bić to już całkiem. Bardzo proszę o jakieś porady zanim dojdzie do jakiejś tragedii

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kajaa21']Przepraszam że tutaj zawracam głowę ale nie wiem co mam robić. Mieszkam w Polkowicach, na moim osiedlu mieszka rodzina która miała ok 1,5 rocznego amstaffa pies ich tak zdominował i zterroryzował że przypinali go w mieszkaniu do kaloryfera bo bali się go, teraz Demon trafił do faceta również z mojego osiedla facet ma ok 50 lat jest to taki pijaczek, ten pies zaczyna terroryzować inne psy, rzuca się na koleżanki amstaffa. W wakacje wziął suczkę ze schroniska, zaniedbywał ją, sunia podczas jego nieobecności wychodziła przez okno na parapet a mieszka on na 2 piętrze, była bita wypuszczana
samopas na dwór, facet nie reagował na nic. Boję się że takie sytuacje się powtórzą bo on już się chwali jakiego ma psa, że już nikt do niego nie podejdzie że Demon nikogo do domu nie wpuszcza itd. Co można zrobić z tą sytuacją? Można odebrać jemu psa? Jak dla mnie ten pies to tykająca bomba jeszcze jak ten facet zacznie go bić to już całkiem. Bardzo proszę o jakieś porady zanim dojdzie do jakiejś tragedii[/QUOTE]

Wysłałam PW w tej sprawie :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kajaa21']Przepraszam że tutaj zawracam głowę ale nie wiem co mam robić. Mieszkam w Polkowicach, na moim osiedlu mieszka rodzina która miała ok 1,5 rocznego amstaffa pies ich tak zdominował i zterroryzował że przypinali go w mieszkaniu do kaloryfera bo bali się go, teraz Demon trafił do faceta również z mojego osiedla facet ma ok 50 lat jest to taki pijaczek, ten pies zaczyna terroryzować inne psy, rzuca się na koleżanki amstaffa. W wakacje wziął suczkę ze schroniska, zaniedbywał ją, sunia podczas jego nieobecności wychodziła przez okno na parapet a mieszka on na 2 piętrze, była bita wypuszczana
samopas na dwór, facet nie reagował na nic. Boję się że takie sytuacje się powtórzą bo on już się chwali jakiego ma psa, że już nikt do niego nie podejdzie że Demon nikogo do domu nie wpuszcza itd. Co można zrobić z tą sytuacją? Można odebrać jemu psa? Jak dla mnie ten pies to tykająca bomba jeszcze jak ten facet zacznie go bić to już całkiem. Bardzo proszę o jakieś porady zanim dojdzie do jakiejś tragedii[/QUOTE]

z wrocławskiego schroniska?
gdzie ta sunia teraz jest? też tam?

raczej na podstawie podejrzeń, że zacznie bić - nie można odebrać
jeśli pies zacznie zagrażać ludziom i innym psom na ulicy, to chyba tylko zgłoszenie na Policję

Link to comment
Share on other sites

[quote name='diuna_wro']z wrocławskiego schroniska?
gdzie ta sunia teraz jest? też tam?

raczej na podstawie podejrzeń, że zacznie bić - nie można odebrać
jeśli pies zacznie zagrażać ludziom i innym psom na ulicy, to chyba tylko zgłoszenie na Policję[/QUOTE]

straz miejska zajmuje się tez właścicielami psów, ktore są zagrożeniem dla ludzi i zwierzaków. ja raz musiałam poprosic ich o pomoc i jestem zadowolona z interwencji.

Link to comment
Share on other sites

Suka zaczęła stwarzać jemu problemy a raczej nie chciała być agresywna to ją gdzieś oddał. Nie była ona z wrocławskiego schroniska on mówił że znalazł ją w lesie ze szczeniakami ale jakieś schronisko wzięło tylko szczeniaki a drugim razem twierdził że adoptował ją ze schroniska więc całej prawdy nie znam. Ja Demona widuję dosyć często nie raz przechodziłam obok, nigdy nie zareagował, ale wiem że w domu bali się chodzić i trafiał przypięty do kaloryfera, poprostu ich zdominował. A koleżanka dzisiaj właśnie mi opowiadała jak Demon zaczął skakać do jej psa bez żadnego powodu a facet się przechwalał że jaki to on groźny itd

Link to comment
Share on other sites

Zalezy na jakiego straznika sie trafi moim zdaniem... U mojej mamy na wiosce 3 kaukazy biegaly luzem mega agresywne do ludzi i psow ( mieszkaja na farmie indykow) przyjechala straz, policja i nic nie zrobili bo bali sie wyjsc z samochodu bo psy ich atakowaly. Psy nadal biegaja luzem mimo iz ludzie napisali stosy skarg, nic to nie dalo dlatego zalezy na jaka wladze sie trafi :)

Co do faceta to nie ma przeslanek zeby natychmiast zabrac psa od niego. Lecz moze sam by sie zrzekl prawa do niego. Trzeba wszystkiego sprobowac.

Link to comment
Share on other sites

Wieści od SKOTA

chłopak po tabletkach przeciwlękowych jak nowonarodzony:multi:
chętny jak nigdy do zabawy, do spacerów
nie niszczy, nie sika, nie piszczy
ma apetyt, mocny sen

widać teraz jak mocno zakorzeniona była jego depresja
tylko leki pomogły, oczywiście wsparte wskazówkami behawiorysty
niestety wcześniej, mimo terapii behawioralnej, efektów długoterminowych nie było
teraz tylko trzymac kciuki, by leczenie wyciszyło złe duchy w duszy w Skota na zawsze...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...