Jump to content
Dogomania

Amstaffy i bulle do adopcji we Wrocławiu


diuna_wro

Recommended Posts

Witam wszystkich dogomaniaków:)
Pytanko mam i prośbę od razu czy znajdą się chętni na zakup gryzaczków dla psinek?? Zamawiam z tego linku [URL="http://allegro.pl/listing.php/user?us_id=7211591"][COLOR=#4444ff]http://allegro.pl/listing.php/user?us_id=7211591[/COLOR][/URL] chętnych proszę o info do końca tygodnia:)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

a takie maleństweczko odebraliśmy wczoraj z pseudo w Miliczu
zarobaczone, zapchlone, chude, z początkami krzywicy
zwie się Fionka (matka chrzestna Ciocia Uru, bo też ma ta taką krówkę Fionę)
na dt u Serferów
[IMG]http://images39.fotosik.pl/1252/ae4698dbfcb3c8de.jpg[/IMG]

a tak wiozłam dzidziusia. W beciku z podkładu higienicznego:)

[IMG]http://images43.fotosik.pl/1306/762637a4d3c67991.jpg[/IMG]

krówcia wydala tasiemce, ale ma apetyt. Wcina RC Starter
po odrobaczeniach i szczepieniach gotowa do adopcji

[IMG]http://images38.fotosik.pl/1296/451c52b7c6be691fgen.jpg[/IMG]

Edited by diuna_wro
Link to comment
Share on other sites

[quote name='diuna_wro']dziewczyny i chłopaki:cool3:

ale to my [B]dziękujemy[/B] Nadziei Amstaffa TTBSczecin, że jesteście czujne nawet na naszym terenie.[/QUOTE]
Co by bylo z tej czujnosci, gdyby nie Wasza pomoc... mogla bym se tylko pobaidolic przed ekranem komputera... ;)

A chlopakow przepraszam, ja tak z rozpedu, bo u nas same baby :calus:

Link to comment
Share on other sites

nie dosc ,że już mamy [B]takich[/B] chłopaków w teamie to sie jeszcze jeden do nas powoli dokleja;)

niesamowite są takie przypadkowe spotkania.
jak jechalysmy z Diunka i Tilką do świdnicy, mała jak wiadomo zwymiotowała. wiec zatrzymałysmy sie na pierwszym lepszym zjezdzie z drogi. okazalo sie,ze to mirosławickie pole spadpchroniarskie,lotnisko itd. wyszedł sympatyczny pan. od razu zaczął od tego,ze chce z psem sie witac. nie dosc,ze dał nam wiadro wody do mycia autka to jeszcze wyprowadził z domku 2 psiaki. buldoga amerykanskiego i cane corso. obydwie dziewczyny. 18 miesiecy i 10 lat. niesamowicie ułożone. Pan od razu dostał info co robimy i tak oto przyjedzie w sobote oglądac naszego Maxa. Pan ma ambicje by z nim pracowac a kto wie czy nie weźmie go pod swoje skrzydła do domu by tam wypracować Maxiatko:)

Dzisiaj do domku pojechała Tila. Do kępna. opole wczoraj zrezygnowało. Wg. mojego rozeznania powinno być wszystko dobrze. Młodzi bracia. kochaja psy,to pewne. Tila za wyjatkiem tego,ze jet strasznym cagnikiem wad nie posiada. Trzymajmy kciuki za ta adopcje.

Pojawiła sie też szansa na DT dla Ayuchny. ale cicho sza bo decyzji jeszcze nie mamy

Link to comment
Share on other sites

kurcze Dziewczyny mi psiaki wyciągają z pod mojej opieki:lol: Sam nie wiem czy się cieszyć bo co raz miej tych stafów :shake: trochę to przygnębiające te puste klatki i wspomnienia po psiakach :razz: No ale dobrze że mają ciepłe fajne domki :lol:
chciał bym podziękować Paulinie G za pomoc w pracach schroniskowych i Karolinie za maxymalne za angażowanie w wyprowadzanie psiaków. Jesteście kochane:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gameness']kurcze Dziewczyny mi psiaki wyciągają z pod mojej opieki:lol: Sam nie wiem czy się cieszyć bo co raz miej tych stafów :shake: trochę to przygnębiające te puste klatki i wspomnienia po psiakach :razz: No ale dobrze że mają ciepłe fajne domki :lol:
chciał bym podziękować Paulinie G za pomoc w pracach schroniskowych i Karolinie za maxymalne za angażowanie w wyprowadzanie psiaków. Jesteście kochane:loveu:[/QUOTE]

My wiemy ze jestesmy kochane :) A tak na powaznie to jak mozna nie przyjsc do tych pieknych mordek no jak? Nie da sie poprostu przejsc kolonich obojetnie zwlaszcza ze jestesmy zakochane w tej rasie :) Pozatym to sama przyjemnosc popracowac z tak madrymi i cudnymi siersciuchami jak one :)

We wtorek zabieramy z Paulina kolejne stworki na zdjecia :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gameness']kurcze Dziewczyny mi psiaki wyciągają z pod mojej opieki:lol: Sam nie wiem czy się cieszyć bo co raz miej tych stafów :shake: trochę to przygnębiające te puste klatki i wspomnienia po psiakach :razz: No ale dobrze że mają ciepłe fajne domki :lol:
chciał bym podziękować Paulinie G za pomoc w pracach schroniskowych i Karolinie za maxymalne za angażowanie w wyprowadzanie psiaków. Jesteście kochane:loveu:[/QUOTE]


czysta przyjemnosc :):) co do Ayutki: Dziś kolega pojechał do rodziców na weekend by namówic ich na adopcje Ayo :) trzymajmy kciuki :) czekam na info :) rodzice kolegi sa bardzo dobrymi ludzmi , maja stycznosc z ttb :) Ayko miałaby u nich bardzo dobrze :)

Link to comment
Share on other sites

kiki wczoraj poszla do domku.
black jack wstepnie jest juz zapisany do Pana zWrocka. w sobote robiemy z malym nalot na ich mieszkanko. pan super:) fioneczko jesli tam cos nie pojdzie blacki bedzie czekal na Twoich znajomych:) mamy rowniez inne swietne psiaki:D
dzis pojechal do domku Ronin a wczoraj Kenzo:D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Uru']kiki wczoraj poszla do domku.
black jack wstepnie jest juz zapisany do Pana zWrocka. w sobote robiemy z malym nalot na ich mieszkanko. pan super:) fioneczko jesli tam cos nie pojdzie blacki bedzie czekal na Twoich znajomych:) mamy rowniez inne swietne psiaki:D
dzis pojechal do domku Ronin a wczoraj Kenzo:D[/QUOTE]


wydajecie go bez kastracji ?

znajomi długo decydowali się na psiaka bo czekali na koniec remontu we własnym M
no cóż jeśli chłopak pójdzie i będzie szczęśliwy to tylko się cieszyć

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...