Jump to content
Dogomania

Amstaffy i bulle do adopcji we Wrocławiu


diuna_wro

Recommended Posts

mam transport z pod schronu do szewc. nie bedzie z tym problemu tylko chcialabym zebyscie szczyla i gadzety pod schro przywiozly jak wam odpowiada . ja bede kolo 9 w schronisku jesli pociag sie nie spozni:)czyli kolo 9.30 moge malca zabrac. czekam na info :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[quote name='taju666']mam transport z pod schronu do szewc. nie bedzie z tym problemu tylko chcialabym zebyscie szczyla i gadzety pod schro przywiozly jak wam odpowiada . ja bede kolo 9 w schronisku jesli pociag sie nie spozni:)czyli kolo 9.30 moge malca zabrac. czekam na info :)[/QUOTE]

Maluch jak rozumiem szuka domu?
Mam rodzinkę chętną z Warszawy na adopcje szczeniaka asta. Zapowiada się fajnie, ale wizyte trzeba i tak.
Dajcie znać jak sie sytuacja juz wyjasni i maluch bedzie w dt :)

Link to comment
Share on other sites

[B]paoiii,[/B] maluch cezar szuka domu. zdecydowanie. biedak ostatnio nie mial najlepszego czasu.
masz z tymi ludzmi z Warszawy jakis kontakt? mozesz przekierowac ich do nas.

Paulinko.cezara moge odebrac dopiero jutro ok 14.30 ze staszica. wiec mysle 15 bede pod schroniskiem z psem i kennelem... pasuje?w razie w gdybys nie miala jak jechac tj,nie byloby transportu samochodowego to zawioze Was

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj Black Jack byłem z nim u kotów nie reaguje chce co najwyżej się bawić:lol: więc może do domu z kotem ...
Na spacerze był tez Samir szkoda mi tego psa tak mało wychodzi ...
I byłem tez z moimi ulubienicami Diabllo i Tillka - zaczynam z nią pracę zaczyna co raz lepiej się słuchać :lol:
Nie stety znów jestem sam na kwarantannie i roboty mam w..... więc takie moje wyprowadzanie....
Ps. Diuna - Dzięki Ty wiesz za co ..... było :multi: -polecam się na przyszłość :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Uru'][B]paoiii,[/B] maluch cezar szuka domu. zdecydowanie. biedak ostatnio nie mial najlepszego czasu.
masz z tymi ludzmi z Warszawy jakis kontakt? mozesz przekierowac ich do nas. moze najlepiej bedzie jesli podam nr tel. 507 077 651

Paulinko.cezara moge odebrac dopiero jutro ok 14.30 ze staszica. wiec mysle 15 bede pod schroniskiem z psem i kennelem... pasuje?w razie w gdybys nie miala jak jechac tj,nie byloby transportu samochodowego to zawioze Was[/QUOTE]


Uru , kuzynka jest spoko da rade najwyzej poczeka :P jesli o 15 bedziecie to w pol godziny obrocimy z nim i bez problemu bedzie :) przez weekend bede u brata bede miala na oku malego :):) byc moze zostanie tam na stale:) ale to sie okaze w najblizszym czasie:)zobaczymy jak brat zdecyduje :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Uru'][B]paoiii,[/B] maluch cezar szuka domu. zdecydowanie. biedak ostatnio nie mial najlepszego czasu.
masz z tymi ludzmi z Warszawy jakis kontakt? mozesz przekierowac ich do nas.
[/QUOTE]


rozmawiałam już z Diuną i jesteśmy w kontakcie :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='taju666']byc moze jeszcze blackjacka umieszcze u kuzyna ktoremu kiedys ukradli pitbulke (bardzo dobry dom) :( niestety policja jej nie znalazla:(
jutro dam znac albo po weekendzie , bo nie wiem czy tam bede miala neta :)[/QUOTE]

dobra passa
czekamy na info

Link to comment
Share on other sites

:multi:wspaniałe wiesci! Lotosposzedł dzisiaj do domku. Do Piotra,który regularnie od 3 tygodni przyjezdzał do niego i zabierał go na wspaniałe długie,4h spacery:) ja wyjątkowo ciesze sie podwójnie bo Lotos był i zawsze bedzie dla mnie psem, który wiele mnie nauczyl i z którym miałam wyjątkową więź.Wszystkiego co najlepsze psiaku!:)

Dzis na spacerze wspaniale wybawily sie: black jack zwany Lemonem;), Tila, Ayo, Helenka,kenzo, samir, max i cejlon:)
swoją milosc do lotosa w pewnym sensie ulokowałam dzisiaj w Kenzo:D jest wspaniały! aportowal pilki jak szalony,jest posluszny, zna i rewelacyjnie wykonuje komendy, wobec zaczepek psów uległy. na prawde wspaniale zwierze!
szczęsliwie trwaja rozmowy z ludzmi z łodzi, wiec jesli wizyta,która ma sie odbyc jutro wypadnie pozytywnie to kenzo ma domek!

trzymajcie kciuki za Tile, która jutro wieziemy na przed adopcyjna do świdnicy:)

Link to comment
Share on other sites

Qrde ale fajnie:) Lotos to piekny pies Pan Piotr jest szczesciarzem no i Lotosik tez:)

Oby te wizyty byly udane bo i Kenzo i Tila zasluguja na to :) Chodz od niedawna moge brac je na spacerki to kocham je juz wszystkie:)

Mysle ze ten rok bedzie dobry dla psiakow i dla nas :) Oby dobra passa trwała caly czas :) Jak one beda szczesliwe my tez :) Wiec psiaki do domow :)

Link to comment
Share on other sites

Tila wrociła dzis z nami do wrocka. wizyta nie wypadla pomyslnie, glownie ze wzgledu Riko czyli psa , z którym Tila mialaby mieszkac. strasznie pobudzony seksualnie psiak, nie dawal tili spokoju, biedna miala dosc. nie bylaby tam szczesliwa. 2 razy zwymiotowala nam w aucie. poza tym jest wspaniala! ciagnie na smyczy jak ciagnik ale bede nad tym pracowac.
gdy wrocilysmy do schroniska padalo i bylo juz szaro. jeden z pielegniarzy otworzyl nam boks.puscilysmy tile a ona pognala do boksu jak do najlepszego domku.wskoczyla tam cala zadowolona;) to byl mimo wszystko mily widok.

Link to comment
Share on other sites

wieści od cezara:
zdjecia:
[url]http://www.facebook.com/photo.php?fbid=277204405665971&set=a.148363605216719.61979.100001292426973&type=1&ref=nf[/url]

[url]http://www.facebook.com/photo.php?fbid=277203072332771&set=a.148363605216719.61979.100001292426973&type=1&permPage=1[/url]

[url]http://www.facebook.com/photo.php?fbid=277202132332865&set=a.148363605216719.61979.100001292426973&type=1&permPage=1[/url]

[url]http://www.facebook.com/photo.php?fbid=276573545729057&set=a.148363605216719.61979.100001292426973&type=1&permPage=1[/url]


ogolnie jest grzeczny , kocha obgryzac patyki ktore nalogowo znosi do pokoju:) jest bardzo zywiolowy, duzo skacze , podgryza,szybko sie ekscytuje, zna komende siad ,zostan, nie rusz :) ogolnie wszystko jest do wypacowania! z moim Tigerem tez były takie problemy jak obgryzanie dywanu , koca czy przeżuwanie butow:) ale troche pracy i jest teraz grzeczniutki :) na pewno Sylwek bedzie musial wzmocnic ogrodzenie bo cezar gania autka :P
kocha wszystko co sie rusza:) kota sasiadow traktuje jak dobrego kupla :P mysle ze chlopaki dogadaja sie bardzo dobrze!
cezar uspokoja sie w klatce ! bardzo grzecznie w niej siedzi !:)

Edited by taju666
Link to comment
Share on other sites

SPRAWA BARDZO PILNA !!!!!!!!!!!!

[B]Czy znacie jakiegoś ozdrowieńca nosówki? Potrzebna jest pilnie jego krew. Ozdrowienie mogło mieć miejsce maksymalnie 1,5 roku temu[/B] - [B]NA CITO!!![/B]

Kilerek mari23 ma nosówkę [url]http://www.dogomania.pl/threads/220834[/url]

Link to comment
Share on other sites

[B]KENZO[/B] w sobotę jedzie do domu w Łodzi:multi::multi::multi:


z [B]Tilą[/B] w niedzielę jedziemy na kolejną wizytę przedadopcyjną, tym razem do Opola.


P.S. [B]gameness, prośba wielka:[/B] nie karm Kenzo od piątku, a Tilluchny od soboty. Co najmniej 12h przed podróżą niech będą głodne.
czyszczenie na poboczu drogi wymiocin z tapicerki i jazda potem pare godzin w smrodzie rzygowin, to wątpliwa przyjemność, o czym miałam okazję przekonać się tydzień temu. Bleh!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...