Jump to content
Dogomania

Amstaffy i bulle do adopcji we Wrocławiu


diuna_wro

Recommended Posts

mordka dokladnie jak Kasty. wszyscy to widzimy:)
wnoszac z opisów pies marzenie- nie moge sie doczekac zatem kiedy go poznam:) swiateczno noworoczna przerwa juz zakonczona.

Dzisiaj było kilka tel. w sprawie adopcji. w najblizszym tygodniu jedziemy na dwie wizyty przed adopcyjne a dwie maja sie odbyc poza wrocławiem. obecnie poszukujemy kogos do wizyty w łodzi i warszawie.
jak zwykle-trzymajcie kciukasy

w kwestii zaginionego Ramzesa... zaginał 14 grudnia. to juz dlugi okres poza domem... :( pies przyjmuje regularnie leki.

Korzystajac z okazji,ze doddy zagladasz do nas ,powiem tylko,ze kalendarz jest piekny! kupujcie moi mili ASTowe kalendarze!:)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Z tego co widzę na terenie Wrocławia jest do oddania amstaff z rodowodem, po wystawach. Za darmo. Łatwy kąsek dla pseudo.
Zastanawiam się czy właściciele robią jakąś selekcję potencjalnych nowych właścicieli.
[url]http://tablica.pl/oferta/amstaff-z-tytulem-reproduktora-za-darmo-IDAZ8W.html[/url]

Link to comment
Share on other sites

Dokładnie tak. Jeden z moich znajomych ze Zdzieszowic jest zainteresowany adopcja 2 psiakow w typie , do tej pory mial 2 psiaki Olivke ( mix ast -bokser, cudo pies, z lara moja brykala jak szalona ) i maxi ( dogo argentino, dosyc leniwa, nie przepadajaca za nowymi psami, ignouje je i nie chce sie bawic ), psiaki te zostaja w domu jego rodzicow. zna rase , dogaduje wszystki sprawy z narzeczoną, i maja zamiar jakos w najblizszym czasie sie przeprowadzic do swojego wasnego domu. chca wziąc 2 posiaki do domu najlepiej pies i suka po sterylke i kastracji jak jest taka mozliwosc, maja tez do dyspozysji ogrod( mega duzy , prawie jak moj) bylam u niego jakis czas temu i widzialam jak nowy domek wyglada i jakie warunki beda mialy psiaki. obiecal sie skontaktowac ze mna gdy tylko bedzie gotowy na wziecie psiakow! jak tylko sie odezwie dam cynka:) trzymam kciuki!:)

Link to comment
Share on other sites

doddy,dzieki za info.Do dziewczyn z łodzi zaraz sie odezwe. w sprawie Warszawki-stara Warszawa;) tyle wiem. ludzie po rozmowie telefonicznej sensowni, w kazdym razie jak tylko dosla konkretny adres damy Ci znac.

rutka,weekend bede na pewno w schronie. zadzwonie, podjade do Ciebie i zabiore owe co nieco:)

Dzisiaj okazalo sie, ze nasza Lara, która wciąż straramy sie wyadoptowac i która w sumie powoli zaczynała nam spedzac sen z powiek, zostanie w domu, do którego była początkowo wyadoptowana. obecnie przebywa u córki we Wrocławiu. wraca jednak do domu a do wrocka przyjezdza Amor.jesli ktos nie pamieta to krótko przypomne . Lara i Amor zeszłej zimy zostaly zaadoptowane przez rodzine do jednego domu. Wszystko bylo idealnie do momentu,az amor sie nie pochorowal i lara zaczela go atakowac. przeniesiono ja wtedy do córki do Wrocławia. obecnie tam mieszka i wszystko jest dobrze. Amor był w trzebnicy. dzisiaj okazalo sie,ze dojdzie do zamiany i to dla Amora musimy szukac domku. Amor juz od jakiegos czasu nie tolerowal w domu jednego domownika, jezdzilismy na interwencje itd, jednak jest bez zmian. Chłopak atakowany generalnie tragicznie boi sie psów. jego paniczny lęk powoduje u Amora nieciekawe zachowania.Do nas jak i do innych ludzi Amor zachowuje sie jak zdrowy psychicznie, kochany pies. miejmy nadzieje, ze wszystko potwierdzi sie równiez u córki we Wrocławiu i Amor jako na prawde piękny pies znajdzie szybko nowe lokum.

Link to comment
Share on other sites

przepraszam ..ale co Waszym zdaniem powinno się zrobić . Pies uznany przez wet i wszystkich nie do adopcji znika z przechowalni miejskiej .Nikt nic nie wie i nie chce powiedzieć .Co mam zrobić .to mix amstaffa - mój Tygrysek:-(:-(:-(:-(

[url]http://www.dogomania.pl/threads/208538-Tygrys-mix-amstaffa-dominant-i-indywidualista............./page6[/url]

Link to comment
Share on other sites

Zapewne został uśpiony, aby zwolnić boks.
Ja będę szczera, ale taki pies, w takich warunkach ani nie ma szansy na adopcje, ani nie ma szansy na szkolenie, ani naprostowanie go. I dla takiego psa najlepszym rozwiązaniem jest humanitarne uśpienie, niż zamknięcie za kratami, bez ludzi, ciepła, miłości, pracy umysłowej, spacerów - bez normalnego życia. Z tego co wiem to wykazywał agresywne zachowanie do Ciebie, czy to przez Twoje natręctwo czy nie. Pies nie miał szans na korektę zachowań, został zamknięty i odizolowany.
Agresywne psy same ze sobą się męczą.
Życzę Ci abyś dowiedziała się prawdy co stało się z Tygrysem, bo wiem ile walczyłaś o niego, spacery, szukałaś behawiorysty.
Ale myślę, że dla niego samego lepszym rozwiązaniem była eutanazja niż dożywocie za kratami, bez szans na ludzi, dom albo nie daj Boże wpadka w nieodpowiednie ręce.


edit:
Poproś kogoś by poszedł do przechowalni albo zadzwonił do UM i powiedział, że poszukuje tego psa, bo jest zainteresowany jego adopcją.

Link to comment
Share on other sites

oj, tam zaraz ,ze niby mam wiedziec;)
tak mi Diuna powiedziala-ze stara Warszawa
bedzie adres-wszystko stanie sie jasne

w sprawie wizyty w łodzi, napisałam do rudej76 jednak ostatnie logowanie bylo 12.XII ,aga1234 ma totalnie zapchana skrzynke.no nic.czekam do jutra

ps. podejrzewam, ze Tygrys został uśpiony:(

Link to comment
Share on other sites

niestety nie jestem Fundacją nie mam funduszy ,ale miałam opłacić wizytę behawiorysty za swoje fundusze tylko!!.
3 TYG TEMU CHCIAŁAM GO NA JUŻ wyciągnąć do Mirka z Bolesławca ,ale stwierdził ,ze dopiero po kastracji ,ale byłby bezpieczny ...
Nie wierzę w uśpienie !!!:-(:-(:-(:-(:-(
urząd miasta powiedział,ze został adoptowany . -i to nie pani sprawa -to była odpowiedż .
Chciałam mu dać szansę i pracę takze , potem w hotelu ..ale -mówiłam o tym wprost , wet. także .
Wyszłam tez z nim na spacer 2 tyg temu.....................
Wiedziano o tym ..

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=4][B]PILNIE POSZUKIWANY DT DLA 7 MIESIĘCZNEGO PSIURKA W TYPIE AMSTAFFA[/B][/SIZE]
rodzina się rozpadła, sytuacja bardzo dramatyczna w tym domu, kobieta nie ma wyjścia, ma suke ast i tego przygarniętego malca, którego musi oddać, bo z dwoma psami nie ma gdzie się podziać. Mały do jutra ma czas, mieszka teraz w klatce kennelowej w złych warunkach, nie ma kto z nim wychodzić na spacer. Jutro trafi do schr

[IMG]http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/75919c3b15a0d9b8.html[/IMG][IMG]http://images37.fotosik.pl/1256/75919c3b15a0d9b8.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...