Jump to content
Dogomania

Amstaffy i bulle do adopcji we Wrocławiu


diuna_wro

Recommended Posts

[quote name='diuna_wro']natalek - dziękuję bardzo bardzo za ogłoszenie Diunki[/QUOTE]
nie ma za co :D na tych dwóch portalach zawsze zrobię ogłoszenia jeśli będzie potrzeba ;)

kolejna osoba odezwała się o Diunkę, również kazałam dzwonić do Was.
czekam na jakieś wieści, co z Małą :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Natalek,

z jedną Panią jestem umówiona na wizytę.
drugiej odmówiłam, bo tam pies nie bardzo ma wstęp do pokoi, a na fotel to już skandal
trzecia jeszcze nie dzwoniła...

a może dla znalezionego przeze mnie koteczka gumtree i tablicę?
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/221727-ogrodowy-czarny-kocur?p=18472864#post18472864[/URL]

Link to comment
Share on other sites

chciałam tylko powiedzieć że u Riki ok :) (musimy jej galerię założyć i zmobilizować "rodziców" do relacji z życia)
ale jak już tu piszę to z najświeższych wieści:
mała była dziś w doktora, wyczyścili uchi, dostała tabsy na odrobaczenie i za tydzień szczepienie (wścieklizna i wirusowe)
Małej jeszcze nie widziałam (w sobotę się poznamy :), doktor mówił że ma zaczerwienienia między paluchami i trzeba obserwować czy aby to nie alergiczne
wczoraj jeść nie chciała, był pafff i rozwolnienie i ogólnie osowiała była, jednak nic się nie dzieje, dziś apetyt wrócił a qp w normie
Rika każdą wolną chwilę spędza wypoczywając na ... łóżku oczywiście :diabloti:
nocki śpi z "siostrą" na jednym wyreczku ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='diuna_wro']Natalek,

z jedną Panią jestem umówiona na wizytę.
drugiej odmówiłam, bo tam pies nie bardzo ma wstęp do pokoi, a na fotel to już skandal
trzecia jeszcze nie dzwoniła...

a może dla znalezionego przeze mnie koteczka gumtree i tablicę?
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/221727-ogrodowy-czarny-kocur?p=18472864#post18472864[/URL][/QUOTE]
oooo, trzymam mocno kciuki za małą!! :D

gumtree zrobiłam:
[URL]http://wroclaw.gumtree.pl/c-Zwierzaki-koty-kocieta-liczny-kocur-DOM-PILNIE-POTRZEBNY-W0QQAdIdZ349101654[/URL]

proszę tylko o info dot. wieku i ewentualnie inne zdjęcia tez ;) jak się pojawią jakieś nowe info o nim to dodam do ogłoszenia, bo na razie takie skromne jest. :D

Link to comment
Share on other sites

natalek,

dzięki:loveu:

jakby sie dało edytować to dopisz gdzies, że jest "dorosły" bo ludzie jak czytają kociak to pomyślą, ze to kocię małe. A to kawał dojrzałego kota, ale nie starego, więc "dorosły" będzie idealnie. I jeszcze, że zachowuje czystość, tzn. prosi pod drzwiami o wypuszczenie na ogród.

no i dupa wołowa ze mnie, przepraszam, bo nie dopisałam, że warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej i wizyta przedadopcyjna.

Link to comment
Share on other sites

ok, już zmieniłam co trzeba ;)

[quote name='diuna_wro']no i dupa wołowa ze mnie, przepraszam, bo nie dopisałam, że warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej i wizyta przedadopcyjna.[/QUOTE]
oj tam, ja w ogłoszeniach czasem nie dopisuję tego, ale jak ludzie się oddzywają w sprawie danego zwierzaka, to wtedy im to mówię. ;) jeśli ludzie nie mają nic do ukrycia, to ich to nie odstraszy.

no ale dodałam info o tym.

Link to comment
Share on other sites

jeśli ktoś zainteresowany ;) to dziś mamy wizytę u Riki ... idziemy na spacer i będą fotki ;) ... mam nadzieję ze dziewczyny będą grzeczne i spacer bez scysji się odbędzie





[B][COLOR="red"]EDIT:[/COLOR][/B]
ten mały smarkacz jest charakterny jak cholera
startowała do Moniki z zębami, kilka razy wylądowała na plecach z łapą na pysku i ząbkami na szyi ale nie odpuszczała, co jakiś czas próbowała ataku i to z gulgotem
szczęście że Mona ze smarka niewiele sobie robiła a jak już przydusiła to starczyło krótkie puść ... bo gdyby trafiła na inną sukę to baty by dostała porządne
jutro przyjadą do nas ... smarkacz ma się nauczyć koleżeństwa i już

tu fotki z dziś [url]https://picasaweb.google.com/108854367960787664649/RikaWDomciu?authkey=Gv1sRgCI2lk6--i8vYXw[/url] ... mało bo było cholernie zimno i sprzęt odmawiał posłuszeństwa

Edited by fioneczka
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jara']Jakieś wieści od Scota ?[/QUOTE]

To co się ostatnio działo ze Scotem to była histeria. Zdemolował cały dom, poprzegryzał drzwi, osikał wszystkie ściany, dostawał szału.
Jego Pan wyjechał do Afganistanu na misję. Został tylko z Panią. Musieliśmy podjąć natychmiastowe rozwiązania, bo kobieta psychicznie nie udźwignęła tego.

Scotowi przesłałam leki p/lękowe. Dawkowanie ustaliła wetka.
Czuje się po nich lepiej. Nie jest osowiały, normalnie się posila, na spacerach normalnie, a nawet jakby weselszy.
Na razie nic nie zniszczył i przestał sikać po całym mieszkaniu.

Edited by diuna_wro
Link to comment
Share on other sites

[quote name='diuna_wro']To co się ostatnio działo ze Scotem to była histeria. (...)
[/QUOTE]

żeby nie było tak straszno, dodam, że u pozostałych psiurków wszystko pieknie, grzecznie, bezproblemowo:lol:

tylko ślad po Fabianie, Majlo i LeBronie zaginął. Mam nadzieję, że i u nich wsio dobrze

Link to comment
Share on other sites

[quote name='diuna_wro']tylko ślad po Fabianie, Majlo i LeBronie zaginął. Mam nadzieję, że i u nich wsio dobrze[/QUOTE]

Odrazu Ci ludzie mi sie nie podobali:angryy: No ale jestem dobrej mysli i wmawiam sobie ze u nich wszystko dobrze :) Ostatnio myslalam o LeBronie czy nie marznie na jakiejs budowie :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='diuna_wro']co jakiś czas sprawdzamy co u naszych psów
wspominam wtedy te, o których nic nie wiem
i czuję straszny niepokój
najgorsze, gdy pokochasz jakiegoś psa, a on tak znika
to prawie jakby mój własny pies zaginął
i też wmawiam sobie, że jest OK:-([/QUOTE]

No niestety nie mamy na to wpływu :( Nowi własciciele LeBrona najbardziej mi sie nie podobali :(

Link to comment
Share on other sites

lada moment będziemy szukać domu dla takiego cuda
na razie zapowiadam....
jak rozpoczniemy proces adopcji i ustalimy warunki - dam znać
fajny, hm?
9 miesięcy
chłopaczek

[IMG]http://images40.fotosik.pl/1323/1dc52de550058c23gen.jpg[/IMG]

[IMG]http://images39.fotosik.pl/1279/05a70390033128a5.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gameness'] [B]Schronisko nie ma uprawnień do sprawdzania nikogo[/B] , a powinno być to jakoś uregulowane , moim zdaniem jeśli istnieje podejrzenie o jakimś wykroczeniu to np. TOZ mógłby mieć dostęp do umów i wtedy do sprawdzenia psiaka przecież jak ktoś nie ma nic do ukrycia to nie widzę problemu .... No ale to tylko takie moje przemyślenia ...:razz:[/QUOTE]
jak najbardziej ma uprawnienia, w każdej umowie adopcyjnej ze schronu jest zdanie: "Schronisko zastrzega sobie prawo przeprowadzenia inspekcji w nowym miejscu pobytu zwierzęcia i w razie stwierdzenia nieodpowiednich warunków zabrania go z powrotem do Schroniska." Problem tylko "kim" te inspekcje miałyby być przeprowadzane i dlatego nie są praktykowane, a szkoda.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gameness']No nie stety na adopcję lebrona nie miałem wpływu była zatwierdzona z góry:angryy: ale jestem dobrej myśli bo zakupili dość drogie i ładne smycz i obroże ...[/QUOTE]
A szkoda ze nie miales:( Jakos budwlancy nie wbudzaja mojego zaufania (zwlaszcza ze ten mlody strasznego cwaniaka zgrywl) mimo ze kupiliby mu zlota obroze i smycz :) no ale to tylko moja opinia :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...