Jump to content
Dogomania

Sosnowiec - Akiro piłeczkowy potwór- mix amstaffa? szuka domu


Jenny19

Recommended Posts

Nie mogę się powstrzymać, żeby nie wkleić fragmentu najświeższego maila z mojej korespondencji z panem (po tym, jak straszyłam go możliwymi zniszczeniami):

[I]Przez ponad pół roku miałem w domu szczeniaka Labradora a to wyjątkowo niesforne psy za młodu :) Obgryzł mi drzwi, zniszczył panele, zdarł tapety i rozszarpał łóżko - świetnie zdaję sobie sprawę, co może zrobić pies kiedy jest sam w domu :) po tym wszystkim nie zdziwi mnie już chyba nic :)

[/I]Na wszelki wypadek dodam, że pan nie pozbył się labradora - miał go tylko czasowo. Jego pies, zresztą wzięty ze schroniska, nie tak dawno odszedł - ze starości.Pan chce też przywieźć jakieś rzeczy dla schroniska[I]..
[/I]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Akiro został adoptowany w piątek- adopcja schroniska. Pan przyjechał w sobotę, bo dopiero w sobotę okazało się że Akiro już w schronisku nie ma, z tego co Iza pisała, pan wziął innego psiaka. Iza mówiła że sprawdzi do jakiego domu poszedł Akiro, w sumie szkoda że tak wyszło, zawsze to jest odrobina niepewności w jakie ręce Akiro trafił, mam nadzieję że w jak najlepsze.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jenny19']Akiro został adoptowany w piątek- adopcja schroniska. Pan przyjechał w sobotę, bo dopiero w sobotę okazało się że Akiro już w schronisku nie ma, z tego co Iza pisała, pan wziął innego psiaka. Iza mówiła że sprawdzi do jakiego domu poszedł Akiro, w sumie szkoda że tak wyszło, zawsze to jest odrobina niepewności w jakie ręce Akiro trafił, mam nadzieję że w jak najlepsze.[/QUOTE]

kurcze ...faktycznie szkoda :(

oby dobrze chłopak trafił

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

[quote name='Jenny19']Wygląda na to że Akiro jednak trafił w dobre ręce, przypadkiem go znalazłam na stronie tvnu:

[url]http://uwaga.tvn.pl/reportaz,53672,24582,316609,adoptowany_przyjaciel_-_galeria_nr_3,konkurs_dla_milosnikow_psow,galeria.html[/url][/QUOTE]

super :cool2: i opis też fajny

Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...
  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...