Jump to content
Dogomania

BONA ofiara wet-siostry URATOWANA po otruciu!


mrs.ka

Recommended Posts

[B][U]dusje[/U]- bardzo dziekuję za bardzo konkretną pomoc:loveu:[/B] ja osobiście mam nadzieję (jakoś niezręcznie teraz mi się tego słowa używa) ,że ten hotelik to nie będzie na długo:lol: bo psica jest cudowna ,a ja oczywiście już w niej zakochana :loveu:


[B]majqa[/B]- ja naprawdę dawno się tak nie ubawiłam :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mrs.ka']no ja przedstawiłam jakie są warunki w hoteliku SOZ w Celinowie , czyli 13 zł za dobę, warunki kameralne, no i transport mój własny bo to blisko ale jak ktoś ma lepszy pomysł to ja się nie upieram bo przecież to zależy od "sponsorów" czyli osób deklarujących pomoc finansową więc może niech się wypowiedzą.
[B] Paulina78[/B] czy jesteś w stanie ogarnąć jakoś te sprawy finansowe tzn. ile ,od kogo , jakie są potrzeby na pierwszy miesiąc czyli taki minimalny czas potrzebny do znalezienia domu adoptującego bo to trzeba będzie chyba umieścić w pierwszym poście. Ja wiem,że dopiero jutro się okaże co wet powie ale wiadomo ,że i tak przed adopcją trzeba będzie ją wysterylizować i zaszczepić.[/QUOTE]
Ja bardzo chętnie to przedstawię :) Tylko wolę konta nie udostępniać, bo nie ukrywam, że mam spore długi i mogą mi odciąć neta w każdej chwili :( i wtedy nie będę wiedziała kto i ile wpłacił... Ale póki co jestem i najwyżej będę komuś zlecała działalność na wątku :)

[COLOR=red][I][B]Czyli ZBIERAMY DEKLARACJE!!! Hotelik między 350 a 450 zł jak na razie plus WET! Więc każdy grosz się liczy!!! TYLKO GDZIE WPŁACAMY???[/B][/I][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

jestem, co do papużek niestety nie znam nikogo z tego forum, po prostu zaoferowałam pomoc dla nich słysząc je na tym filmiku w tle "pięknej pastorałki do samej siebie" wet-siostry..pomyślałam,że jak piesie mają tam u niej 'raj" to papużki jeszcze wypuści na wolność, a ptaszki będące non stop w klatce absolutnie od razu stanął się łupem nawet wróbla:(oferowałam dom dla nich u siebie, no ale to kawał drogi...może ktoś bliżej, ale na forum papuzim nie byłam..no pospzeram może coś znajdę

Link to comment
Share on other sites

Czy ona nie jest jakims mixem psa rasy
Irish soft coated wheaten terrier ?
Mielismy psiaka tej rasy i byl strasznie podobny do niej. Na starosc siersc sie robila coraz jasniejsza, az w wieku 16lat byla faktycznie przeniczna...
Prawde mowiac szkoda mi suni, tyle przeszla w swoim krotkim zyciu i wyglada na taka smutna na tych pierwszych zdjeciach :shake:

Link to comment
Share on other sites

A czy ona miała badaną krew,żeby ocenic stan watroby po zatruciu? Powinna cały czas dostawac choc jakies osłonowe leki na watrobę, np. Essentiale Forte. Może powinna byc choć trochę na karmie wątrobowej.

Jeżeli wątroba ucierpiała po zatruciu, a pewnie tak, było, to ryzykowna jest narkoza, gdyby okazało się,ze sterylka konieczna. Trzeba wątrobę wcześniej podleczyć.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='erka']A czy ona miała badaną krew,żeby ocenic stan watroby po zatruciu? Powinna cały czas dostawac choc jakies osłonowe leki na watrobę, np. Essentiale Forte. Może powinna byc choć trochę na karmie wątrobowej.

Jeżeli wątroba ucierpiała po zatruciu, a pewnie tak, było, to ryzykowna jest narkoza, gdyby okazało się,ze sterylka konieczna. Trzeba wątrobę wcześniej podleczyć.[/QUOTE]
[B]Właśnie!!! JESTEM TEGO SAMEGO ZDANIA!!! Święte słowa!!! [/B]Nam ostatnio wet zabił kota :( [B]KONIEC ZŁYCH WIEŚCI - trzeba ją teraz chronić kompleksowo[/B], nawet, żeby nie wiem ile to kosztowało!!! Wierzę, że się zgramy!!! mr.ska błagam niech ją wet obejrzy z każdej strony, zrobi co należy, żeby już nie ryzykować!!! :(:(:(

Link to comment
Share on other sites

Ja moglabym suni dac DT bezplatny, tylko trzeba by do mnie ja przywiezc, a to kawal drogi jak juz niektore dziewczyny wiedza, no i wczesniej wysterylizowac.
Bardzo mnie to dotknelo, jak przeczytalam znow o nastepnych psach wet-siostry. Poziomka byla u mnie przed pojsciem do DS, jakby ja dziewczyny sila nieodebraly wtedy, tez by juz niezyla. Bardzo mnie historia tych nowych psow znow ruszyla.

To tylko taka skromna propozycja z mojej strony, przy rozwazaniu co najlepsze by bylo dla Bony. Jezeli macie fajny DT w poblizu, i szanse na szybkie znalezienie DS dla niej, to oczywiscie ja jestem rowniez jak najbardziej za.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Margo05']Dałam znać na wątku papuzim, na tym, które założyła Wet. Założyłam też nowy wątek na "Papuga w potrzebie". Odezwał się użytkownik z lubelskiego, który oferuje opiekę dla papug i gołębi również.[/QUOTE]
Hm... to już jest coś :-) tylko, co dalej? Wiesz, co mam na myśli...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Reksiu21']Ja moglabym suni dac DT bezplatny, tylko trzeba by do mnie ja przywiezc, a to kawal drogi jak juz niektore dziewczyny wiedza, no i wczesniej wysterylizowac.
Bardzo mnie to dotknelo, jak przeczytalam znow o nastepnych psach wet-siostry. Poziomka byla u mnie przed pojsciem do DS, jakby ja dziewczyny sila nieodebraly wtedy, tez by juz niezyla. Bardzo mnie historia tych nowych psow znow ruszyla.

To tylko taka skromna propozycja z mojej strony, przy rozwazaniu co najlepsze by bylo dla Bony. Jezeli macie fajny DT w poblizu, i szanse na szybkie znalezienie DS dla niej, to oczywiscie ja jestem rowniez jak najbardziej za.[/QUOTE]

Cioteczki propozycja............... przeciez transport jest

Link to comment
Share on other sites

Guest Elżbieta481

Ojoj-coś mi się wydaje,że kinderniespodzianka bardzo możliwa...Co Wy dziewczyny zrobicie?Bo jeśli faktycznie było podtrucie czy zatrucie to fakt należy podleczyć wątróbsko-jak tu piszecie..I wtedy co?Będzie rodzić?Poród też ją osłabi..Ja dziękuje-jeszcze tylko ciąży brakuje u tej suki...Obym się myliła..
zmartwiona Elżbieta

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Reksiu21']Ja moglabym suni dac DT bezplatny, tylko trzeba by do mnie ja przywiezc, a to kawal drogi jak juz niektore dziewczyny wiedza, no i wczesniej wysterylizowac.
Bardzo mnie to dotknelo, jak przeczytalam znow o nastepnych psach wet-siostry. Poziomka byla u mnie przed pojsciem do DS, jakby ja dziewczyny sila nieodebraly wtedy, tez by juz niezyla. Bardzo mnie historia tych nowych psow znow ruszyla.

To tylko taka skromna propozycja z mojej strony, przy rozwazaniu co najlepsze by bylo dla Bony. Jezeli macie fajny DT w poblizu, i szanse na szybkie znalezienie DS dla niej, to oczywiscie ja jestem rowniez jak najbardziej za.[/QUOTE]

Zacytuję bo ważne.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Reksiu21']Ja moglabym suni dac DT bezplatny, tylko trzeba by do mnie ja przywiezc, a to kawal drogi jak juz niektore dziewczyny wiedza, no i wczesniej wysterylizowac.
Bardzo mnie to dotknelo, jak przeczytalam znow o nastepnych psach wet-siostry. Poziomka byla u mnie przed pojsciem do DS, jakby ja dziewczyny sila nieodebraly wtedy, tez by juz niezyla. Bardzo mnie historia tych nowych psow znow ruszyla.

To tylko taka skromna propozycja z mojej strony, przy rozwazaniu co najlepsze by bylo dla Bony. Jezeli macie fajny DT w poblizu, i szanse na szybkie znalezienie DS dla niej, to oczywiscie ja jestem rowniez jak najbardziej za.[/QUOTE]
Babeczki za Reksia gwarantuję własną głową, tyle nam pomogła,że nie sposób zliczyć. nie wspomnę o poziomce , bo ma jak w raju.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...