Jump to content
Dogomania

BONA ofiara wet-siostry URATOWANA po otruciu!


mrs.ka

Recommended Posts

Mały ofik

Marzec miesiącem sterylizacji zwierząt.

Maksymalna cena zabiegów kastracji:
suka mała i średnia do 35 kg-200zł, suka duża 250zl, kotka 100zł, pies mały i średni do 35 kg-120zł, pies duży-170zł, kocur 60zł.

Gabinety z woj. świetokrzyskiego:

ANDRZEJÓWKA-Ciecierze 26
Przychodnia Weterynaryjna "Zoona"
Lek.wet. Mateusz Szczepski
26-020 Chmielnik
tel:791-114-114


Szkoda, ze tylko jeden gabinet z Kielc ;-(

KIELCE
Gabinet Weterynaryjny"MEDWET"
ul. Berberysowej 34
Tel 535 50 11 22.
Mail : [email][email protected][/email]

SANDOMIERZ
Gabinet Weterynaryjny "VERA"
ul. Mickiewicza 50C
[url]www.vera.estrefa.pl[/url]
lek.wet. Justyna Obara-Gałek kom. 691-916-512
lek. wet. Damian Gałek kom. 667-146-457

Przychodnia Weterynaryjna
lek.wet.Dominik Sałata
ul.Żółkiewskiego 9
tel.663582301
[url]www.vetsandomierz.pl[/url]

Link to comment
Share on other sites

[B][FONT=Arial Black][COLOR=red]BONI NIE JEST JUŻ PSEM DO ADOPCJI[/COLOR][/FONT][/B]

i kilka słów wyjasnienia tej enigmatycznej informacji: Boni jest bezpieczna , ma świetną opiekę i warunki.
Niestety więcej nie mogę na forum podać informacji gdyż dopóki nie byłam pewna ,że Boni już nic nie grozi nie chciałam o tym pisać ale wet-siostra wymyśliła sobie ,że Boni powinna do niej wrócić...
A oto jedna z wiadomości jaką od niej otrzymałam na nk jakiś czas temu:

[B]Przeczytałam ostatni post Weroniki..."Mam już odpowiedz Pana Prokuratora Andrzeja Sz. art 305 par. 3 i 325 par [/B]
[B]2 k.p.k. Odmowa wszczęcia postępowania . W uzasadnieniu jest podane [/B]
[B]między innymi ,że psy mogły zjeść nieświerzą żywność znalezioną pod [/B]
[B]roztopionym sniegiem.Zrobione były tylko badania prób watrobowych i [/B]
[B]norma była przekroczona tylko 40 u/l. Należy podkreślić,że Nadzieja i [/B]
[B]Ireneusz K jednoznacznie podali ,że psy były luzem wypuszczane na teren [/B]
[B]ich posesji. W dniu kiedy były podtrute psy ( według oświadczenia [/B]
[B]Ireneusza K) temperatura powietrza była 6 stopni C i śnieg uległ [/B]
[B]roztopieniu co powodowało , że psy miały na podwórku łatwodostępne , nie [/B]
[B]świerze i mozliwe do zjedzenia resztki pokarmu." [/B]
[B]Gdybym była świnią,mogłabym teraz oskarżyć Was o bezpodstawne i bezprawne zabranie psa,będącego od 2009 r.MOJĄ własnością.Adoptowałam Bonę przez allegro,nie przez Dogomanię.Wychowałam od szczeniaka,włożyłam wiele sera,bo pieniędzy się nie liczy. [/B]
[B]Wiem,że nie mam co liczyć na to,że oddacie mi MOJEGO psa...Dogomaniacy kierują się swoim własnym prawem...Nawet należna prawem zasada domniemania niewinności w Waszym przypadku nie obowiązuje...Od razu wydaliście wyrok. [/B]
[B]Waszą niesprawiedliwość oddaję Bogu,On to wszystko osądzi. [/B]
[B]Jeśli jednak zechcesz oddać mi MOJEGO psa-zwrócę wszystkie koszty które na nią do tej pory ponieśliście. [/B]
[B]Pozdrawiam.[/B]

razem z [B]Weronika1[/B] podjęłyśmy decyzję,że wobec nieprzwidywalności zachowań wet-siostry nigdzie publicznie nie będzie podane miejsce stałego pobytu BONI.

Chciałam bardzo serdecznie ,ogromnie i z całego serca podziękować [B]Ginn[/B] za wspaniała opiekę nad Boni:loveu: oraz wszystkim ,którzy w jakikolwiek sposób starali się pomóc:Rose:.
W pierwszym poście zrobię rozliczenie.

Link to comment
Share on other sites

A propo zwierząt tej "wet siostry" tak jak się spodziewałam pozbywa się papug:roll:. 25.02 założyła temat że musi oddać papugi. Nie wnikam w to bardziej jednak jedno jest pewne że potrzebują one nowego "dobrego" domu:
[url]http://www.papugi.dt.pl/forum/forum/forum_posts.asp?TID=29316&PN=1[/url]

Link to comment
Share on other sites

zrobiłam podliczenie w pierwszym poście ,nie wygląda to za wesoło (zwłaszcza dla mnie):shake: wiadomo, najważniejsze ,że Boni już bezpieczna i szczęśliwa ale ja mam oprócz tych zobowiązań finansowych w tej chwili 10 psów u siebie na wyłącznie moim utrzymaniu.
Więc jeśli ktoś ma jakieś pomysły jak jeszcze troszeczke zebrać pieniążków to będę wdzięczna :lol:

Link to comment
Share on other sites

Bona ma ogloszenie na [url]www.adopcje.pl[/url]. Najpierw w oparciu o informacje ze strony schroniska. Nastepnie skorygowane o informacje z dogo - co do charaktekteru Bony. Moze to ogloszenie coś pomoże.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='weronika1']Wpłaciłam dzisiaj 50 zł[/QUOTE]

bardzo ,bardzo dziekuję ,są ludzie ,na których mażna liczyć ,najcześciej Ci co najmniej mówią i najwięcej pomagają.
[B]Buster[/B] też dziękuję za deklaracje,dla mnie to naprawdę duża pomoc:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...