Jump to content
Dogomania

"Powystawowe jaja jak berety i inne pierdoły...!!!"


zpr

Recommended Posts

  • Replies 834
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A gończych będzie mam nadzieję, że hoho...

W końcu może usłyszymy...

Wtedy po prostu trzeba być. pokazać nasze gończaki. że rasa, że odrĘbna, że rodowodowe, że populacja niczego sobie, że dużo pracuje, polują , że... [B]nakręcam się[/B]. Ale tak właśnie , nadzieja na rejestrację kończyłam mój artykuł o gończarstwie ogarów i gończych w PSIE ('96). I trzyma mnie to bardziej niż MISS WORLD, ME w piłce nożnej czy OLIMPIADA.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='samograj']
MY CHCEMY SZCZENIAKI!!! ŚLICZNOŚCI POMARSZCZONE!!!
Widać na avatarze jak ŻMIŁKA hołubi haszczątka:loveu: :loveu: :loveu:
[/quote]

[LEFT]No, właśnie - te zmarchy są nie do wytrzymania! Mój syn już snuje plany, gdzie te zmarchate będą spały i gdzie je będzie zabierał ( np. 8! - chłe chłe chłe!).
[CENTER]:crazyeye::crazyeye::crazyeye:
[/CENTER]
[/LEFT]

[quote name='samograj']
Na Świerklaniec czekam ,żeby wreszcie was poznać osobiście i jakoś poukładać sobie WHO IS WHO:razz:[/quote]

No to do zobaczenia i... obwąchania się przez niektórych..

:bluepaw::bluepaw::bluepaw::bluepaw::bluepaw::Dog_run::olympic::olympic::olympic::olympic::olympic::olympic::olympic::olympic::olympic::olympic: :bluepaw::bluepaw::bluepaw::bluepaw::bluepaw::Dog_run: :cool2:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='samograj']dogaja
jak to sie robi,żeby cytować kilka postów???:oops:[/quote]

Nie wiem, jak to się robi, zgodnie z instrukcją. Napiszę Ci, jak ja to robię:

Cytuję, taką np.: Samograjkę, potem urzynam z dłuższej wypowiedzi to, co zbędne (tzn.: zaznaczam niechciany fragment, uważając, żeby nie wyciąć znaczników [/quote], bo będzie kicha). Potem sobie zaznaczam jeszcze raz tę wiadomość, kopiuję i wycinam to, co już było. Reszta, jak wyżej.
Tak to sobie wymyśliłam i to działa.:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='samograj']dogaja
jak to sie robi,żeby cytować kilka postów???:oops:[/quote]

Na dole postu, po prawej masz [quote] a za nim ["] - i to drugie zaznaczasz we wszystkich postach, które chcesz kopiować.

A mnie interesuje jak kopiujecie, bo u mnie kopiuj jakoś nie działa.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hania']

A mnie interesuje jak kopiujecie, bo u mnie kopiuj jakoś nie działa.[/quote]

Ale jakie "kopiuj" nie działa, Haniu? :???: :???: :???:

Przecież tę funkcję masz po paluchem, naciskającym prawy klawisz myszy albo w górnym pasku, włażąc w "edycję".

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hania']
A mnie interesuje jak kopiujecie, bo u mnie kopiuj jakoś nie działa.[/quote]
U mnie działa pod warunkiem, że kopiuje z posta bezpośradnio, a nie z cytatu!!!:razz:

[quote name='dogaja']Ale jakie "kopiuj" nie działa, Haniu? :???: :???: :???:

Przecież tę funkcję masz po paluchem, naciskającym prawy klawisz myszy albo w górnym pasku, włażąc w "edycję".[/quote]
sprawdzam czy mi zacytuje!!!
UDAŁO SIĘ!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='KUMPELka']A dlaczego Kumpel taki odosobniony :-([/quote]

Oszukuję - odosobniona była Gaja. W poście w "Part II..." (post nr 1454 chyba ) napisałam Dogaji, ze spotka 37 innych ogarów. Chodziło mi o inne poza Gają. Czyli razem 38.
Cieszę się bardzo na spotkanie, chociaż szkoda, że Kumpla jutro nie będzie :mad::mad::mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hania']Cieszę się bardzo na spotkanie, chociaż szkoda, że Kumpla jutro nie będzie :mad::mad::mad:[/quote]
Nawet mi nie wspominaj :shake: bo Sławkowi już powiedziałam co o tym myślę :angryy:
Byłam pewna, że go zgłosił :placz: ale powiedział, że są jeszcze nie gotowi :placz: Wielka szkoda !!

Link to comment
Share on other sites

Pozostaje mi powiedzieć...przepraszam i postawić Kumpliskowi wielką kość.
Przemyślałem sobie parę rzeczy po ostatniej rozmowie z Hanią i...doszedłem do wniosku ze faktycznie popełniłem bład. Powinniśmy pojechać i zdobywać doświadczenie - moze zbyt ambitnie podchodzę do wszystkiego - a przecież "nie od razu Kraków zbudowano" wiec jak to tylko będzie możliwe rozpoczynamy "nową przygodę" i będziemy zbierać doświadczenia

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dogaja']Ale jakie "kopiuj" nie działa, Haniu? :???: :???: :???:

Przecież tę funkcję masz po paluchem, naciskającym prawy klawisz myszy albo w górnym pasku, włażąc w "edycję".[/quote]

No własnie ten pod paluchem. Tzn "kopiuj" działa, ale potem "wklej" się nie pokazuje.

Link to comment
Share on other sites

A nie lepiej skróty klawiaturowe??:cool1:
Zaznaczamy to co chcemy skopiować (a jak całośc to "ctrl+a") i wciskamy "ctrl+c" po czym udajemy sietam gdzie chcemy wkleić i wciskamy "ctrl+v" pojawia się nam to co chcemy wkleić
Jesli chcemy zacytowac to uzywamy komend
[ quote ][quote] tu klepiemy tekst, wklejamy cos itp itd... [/quote][ / quote ] (spacje wstawiłem żeby było widać)
i już mamy zacytowane, nie lubie myszli i dla mnie o wiele lepsza jest klawiatura i umiłowane skróty klawiaturowe, mam nadzieje ze znow nie mieszam....:D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jorge30']A nie lepiej skróty klawiaturowe??:cool1:
Zaznaczamy to co chcemy skopiować (a jak całośc to "ctrl+a") i wciskamy "ctrl+c" po czym udajemy sietam gdzie chcemy wkleić i wciskamy "ctrl+v" pojawia się nam to co chcemy wkleić
Jesli chcemy zacytowac to uzywamy komend
[ quote ][ / quote ] (spacje wstawiłem żeby było widać)
i już mamy zacytowane, nie lubie myszli i dla mnie o wiele lepsza jest klawiatura i umiłowane skróty klawiaturowe, mam nadzieje ze znow nie mieszam....:D[/quote]

O Jesuuuuuuuuu, Jorge! Ale żeś biednej Hani namieszał (jak, nie przymierzając, wczaśniej z tą mapą - chociaż ostatnio, w kwestii mapy, wyszło Ci lepiej!).
:shithappens:

Haniu, są też skróty, ale według mnie to te akurat sraaaaaaaaaaasznie się dłużą.

Czyż "paluch - kopiuj, edycja - wklej!" nie brzmi cudownie krótko?

P.S. Jorge: [B]I TAK CIĘ LUBIĘ![/B]

Link to comment
Share on other sites

Dojechalam z wystawy, jestem wykończona!!!
Ale impra super!!! To było przemiłe spotkanie towarzyskie ogaro i gończomanów, atmosfera cudowna!!!
[B][SIZE=3][COLOR=red]WIELKIE GRATKI DLA WSZYSTKICH ZWYCIĘZCÓW!!![/COLOR][/SIZE][/B]
[B][SIZE=3][COLOR=#ff0000]JA TYM RAZEM NA TARCZY!!! 6 MIEJSCE!!![/COLOR][/SIZE][/B]
[B][SIZE=3][COLOR=#ff0000]ALE CIESZĘ SIĘ Z SUKCESÓW INNYCH!!!:multi: :multi: :multi: [/COLOR][/SIZE][/B]
[COLOR=black]JUTRO PRZEKAŻĘ SZCZEGÓŁY!!![/COLOR]

JESTEM ,DOŚĆ POWAŻNIE ZAWIEDZIONA(NIE WIEM JAK TO MOŻLIWE), ŻE POMIMO ,ŻE ZGŁASZAŁAM SIĘ JAKO PIERWSZA NA TESTY PSYCHICZNE , PILNOWAŁAM TEGO, CZEKAŁAM NA SKSEROWANE PROTOKOŁY ( ŻMIŁKA NIE MIAŁA ŻADNEGO PROBLEMU Z ZALICZENIEM TESTU!!!) I JAKO JEDYNA PROTOKOŁU NIE OTRZYMAŁAM( CO SIE Z NIM STAŁO???). NIE UKRYWAM, ŻE JESTEM WKURZONA, BO JECHAŁAM GŁÓWNIE W CELU ZALICZENIA TESTÓW, TO BYŁ MÓJ PRIORYTET!!!. [B]TO NIE POWINNO MIEĆ MIEJSCA!!![/B]:shake: :shake: :shake: NO I TO BEZPRODUKTYWNE CZEKANIE!!!:mad: :mad: :mad:
Ja to jestem jakaś pechowa baba, najpierw nie dojechałam na czas do Będzina, teraz te testy , nie potwierdzone protokołem!!!

Ale generalnie bardzo sie cieszę z poznania tylu przemiłych , sympatycznych i życzliwych psiarzy:loveu: :loveu: :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Anka, nie denerwuj się

Jeśli dobrze zrozumiałam nie otrzymałaś protokołu. Ale on chyba jest fizycznie. Upomnisz się to ci prześla.
Ja też czekałam na ksero przegladu i w końcu bym go przegapiła , gdyby nie... dobra dusza (Dalibóg, nie pamietam kto zacz) - do rak mi wcisnęła.

Będzie dobrze.

No Opus dzisiaj wypadł dobrze, podobnie jak wczoraj.

A "nasza" hodowla - też całkiem dobrze.:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...