Jump to content
Dogomania

"Powystawowe jaja jak berety i inne pierdoły...!!!"


zpr

Recommended Posts

  • Replies 834
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Podziękowania należą się ZPR., bo ona w Będzinie powiedziała zgłoś do Nowego Targu. A w szczególności Edkowi z Beskidzkiego Matecznika , który na moje: zgłosiłabym ale nie pozwalają mi jechać (szpital i mąż) powiedział , zgłosiłem swoje , wezmę i Opusa . Wystawię ci. No i wystawił. Jak sam pisał : kaszana tylko CWC - chociaż dzięki temu skończyliśmy Championat

Link to comment
Share on other sites

[quote name='musia']Podziękowania należą się ZPR., bo ona w Będzinie powiedziała zgłoś do Nowego Targu. A w szczególności Edkowi z Beskidzkiego Matecznika , który na moje: zgłosiłabym ale nie pozwalają mi jechać (szpital i mąż) powiedział , zgłosiłem swoje , wezmę i Opusa . Wystawię ci. No i wystawił. Jak sam pisał : kaszana tylko CWC - chociaż dzięki temu skończyliśmy Championat[/quote]
[CENTER][I][SIZE=3][COLOR=red]Czyli jednym słowem do grona "Kłusaków: dołączył kolejny championa!!!![/COLOR][/SIZE][/I]
:klacz: :klacz: :klacz: [/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='weszynoska']AMBER z Doliny Bystrej - NPwR ZwR dosk I
SMUGA Cnotliwy Nos - NSwR dosk I
BORÓWKA Herbu Węszynos bdb :placz:

to wyniki z Rzeszowa
co dlaej na grupach było nie wiem bo musieliśmy jechać[/QUOTE]
Na grupach wygrywały inne :( My z AMBERKIEM dostalismy 4 miejsce w Rasach Polskich, przywieźliśmy dwa wielkie puchary i dużo wspaniałych wspomnień ;)
Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

To ja też się pochwalę :-)
Reda z Rodu Udry w Białymstoku dostała pierwsze CWC i rozpoczęła drogę do dorosłego championa. Tata Bard i ja jesteśmy z niej baaardzo dumni:-), tym bardziej , że to dopiero jej druga wystawa i jeszcze czuje się trochę nieswojo w tych klimatach.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ania W']To ja też się pochwalę :-)
Reda z Rodu Udry w Białymstoku dostała pierwsze CWC i rozpoczęła drogę do dorosłego championa. Tata Bard i ja jesteśmy z niej baaardzo dumni:-), tym bardziej , że to dopiero jej druga wystawa i jeszcze czuje się trochę nieswojo w tych klimatach.[/quote]

Super!! Gratulacje!!
Zwycięstwa "dzieci" chyba cieszą najbardziej :p

Link to comment
Share on other sites

Szukam kogoś z okolic Reszla,Kętrzyna,Mrągowa lub Olsztyna kto wybiera się do Świerklańca na klubówkę i ma miejsce w samochodzie dla jednej osoby z grzeczną podhalanką.Oczywiście odpłatnie.
Wiadomości proszę przesyłać do mnie na priv.

Link to comment
Share on other sites

To ja zapraszam na fotorelacke z wystawy w Białymstoku na stronie serwisu:
[URL="http://serwis.atena.vip.interia.pl/"]http://serwis.atena.vip.interia.pl/[/URL]
Mozna tam zobaczyc nie tylko corcie Barda - Udre, ale rowniez w znakomitej formie ogarka Świtonia i dzielnie walczacego z beaglami, posokowcami Relaksa Hulaj Duszke oraz w finalach weteranow wielce zasluzonego SIMA z Warminskich Szczekaczy!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ania W']Małgosiu, ogarek w znakomitej formie to jednak Śmiałek...Śwituna tym razem nie było ;-)[/quote]

no tak, teraz "zajarzylam"... przepraszam, nie spradzilam w katalogu... oba na "Ś" i pewnie dlatego mi sie pomerdalo. Sorki... ale oba psiaki zasluzone wiec chyba nikt sie poczul sie urazony! pozdrawiam serdecznie

Link to comment
Share on other sites

Ze strony klubowej u Hani podaję:

[B]Włocławek[/B]

[B]PSY[/B]
[I][B][U]Klasa użytkowa[/U][/B][/I]
1. BOROWY Herbu Węszynos - dosk, CWC, NPwR


[B]SUKI[/B]
[I][B][U]Klasa młodzieży[/U][/B][/I]
1. KRASKA Olfactus - dosk, Zw.Mł, Zw.Rasy, II BIS Ras Polskich, I BOG, III BIS
2. BURZA Wilczy Pazur - dosk

[B][I][U]Klasa pośrednia[/U][/I][/B]
NOA Grający Gon - nie dojechała

[B][I][U]Klasa otwarta[/U][/I][/B]
1. GALA z Doliny Łydyni - dosk

Link to comment
Share on other sites

Wyniki gończych polskich

Klasa otwarta
609. GIEWONT z Beskidzkiego Matecznika, II dosk.
610. OPUS Kłusująca Sfora I dosk.
Klasa championów
611. AMBER z Doliny Bystrej nieobecny
612.[B][I]MAUR Kłusująca Sfora [/I]I dosk. CWC, NPwR. Zw.Rasy, BOG.6[/B]
------------------------------------------
Suki - Hündinnen
Klasa otwarta
613. ISKRA Trzy Potoczki, II bdb
614. MRÓWKA z Ziębowego Wzgórza, I bdb
Klasa użytkowa
615. ŁOZA Sfora Drzymały, I dosk, CWC NSwR
616. TAHIRA z Suchej Strugi, II dosk.



Co do ogarów - sędzia najlepszego psa dał REMIZOWI (i znalazł u niego zgryz cęgowy)
II był KUMPEL ( temu zaś wytknął za dużą strzałkę na piersi.)
Muszę tu wspomnieć , że dzisiaj znacznie lepiej na ringu prezentował się Kumpel. Widać efekty po spotkaniach z młodym prezenterem. Spokojne pokazanie zębów, kulek i oczu. Sprężysty krok z podniesionym ogonem. Ładne pokazanie się w postawie. Tego dzisiaj brakowało Remizowi, ale też wystawiał go Piotr, a nie Mateusz.

Żmiłka jak już wspomniałam wzięła rasę. Co przyprawiło Samograjową o lekki szok i brak kordynacji w rozmowie. Czekamy na wyniki gończaków w finałach.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='musia']Wyniki gończych polskich

Klasa otwarta
609. GIEWONT z Beskidzkiego Matecznika, II dosk.
610. OPUS Kłusująca Sfora I dosk.
Klasa championów
611. AMBER z Doliny Bystrej nieobecny
612. MAUR Kłusująca Sfora I dosk. CWC, NPwR. Zw. Rasy
------------------------------------------
Suki - Hündinnen
Klasa otwarta
613. ISKRA Trzy Potoczki, II bdb
614. MRÓWKA z Ziębowego Wzgórza, I bdb
Klasa użytkowa
615. ŁOZA Sfora Drzymały, I dosk, CWC NSwR
616. TAHIRA z Suchej Strugi, II dosk.



Co do ogarów - sędzia najlepszego psa dał REMIZOWI (i znalazł u niego zgryz cęgowy)
II był KUMPEL ( temu zaś wytknął za dużą strzałkę na piersi.)
Muszę tu wspomnieć , że dzisiaj znacznie lepiej na ringu prezentował się Kumpel. Widać efekty po spotkaniach z młodym prezenterem. Spokojne pokazanie zębów, kulek i oczu. Sprężysty krok z podniesionym ogonem. Ładne pokazanie się w postawie. Tego dzisiaj brakowało Remizowi, ale też wystawiał go Piotr, a nie Mateusz.

Żmiłka jak już wspomniałam wzięła rasę. Co przyprawiło Samograjową o lekki szok i brak kordynacji w rozmowie. Czekamy na wyniki gończaków w finałach.[/quote]
Gratulacje dla zwycięzców, znowu Kłusaki górą@!!!
Asiu a Opusik bez CWC??? będą jakieś foty?

Link to comment
Share on other sites

Bez CWC, a sędzia faktycznie nie przewidywalny. Posokowcowi Wojtka w młodzieży nie dał np dosk. bo z zasady nie daje młodzikom , choć o nim samym w superlatywach samych, pełne zachwyty. Remizowi nie dał CWC (bo wg niego cęgówka , a itak złoto to dużo).

Dał CWC za to Łozie...

Takie jest życie. Grunt , że Opus pokonał konkurenta - ładnego psa.
A wnosek o Championat już leży w ZG, więc ta wystawa jak i następne - bez takiego stresu. Teraz liczą się dla mnie konkursy myśliwskie. No i polowanie zbiorowe Opusa zimą.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...