Jump to content
Dogomania

IV Ogólnopolski Zlot Dogomaniaków - Morsko 2006


PaYooK

Recommended Posts

  • Replies 3.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Miałam dać znać i daję... Z-D-A-Ł-A-M i tym samym koniec upiornej sesji :angryy: :diabloti:

Wysłałąm Adze na priv, ale jak coś wklejam tutaj [B][B][COLOR=red][FONT=Verdana]koszulka czarna M-nick koło logo-tył 4 OZDm 2006

:multi: :multi: :multi:
[/FONT][/COLOR][/B][/B]

Link to comment
Share on other sites

[B][I][COLOR=red][U]Gratulacje rebellia[/U][/COLOR][/I][/B]
:multi:[B][COLOR=#ff0000] :multi: [/COLOR][/B]:multi::multi:[B][COLOR=#ff0000] [/COLOR][/B]:multi:[B][COLOR=#ff0000] [/COLOR][/B]:multi:
:multi:[B][COLOR=#ff0000] :multi: [/COLOR][/B]:multi::multi:[B][COLOR=#ff0000] [/COLOR][/B]:multi:
:multi:[B][COLOR=#ff0000] :multi: [/COLOR][/B]:multi::multi:
:multi:[B][COLOR=#ff0000] :multi: [/COLOR][/B]:multi:
:multi:[B][COLOR=#ff0000] :multi:[/COLOR][/B]
:multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agga'][B][COLOR=darkgreen]NO teraz mi na ambicje wjechała. ZObaczysz bedzie zeszyt zapisany. :evil_lol: Zeszyt naszykowany.[/COLOR][/B][/quote]:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[COLOR=RoyalBlue][B][I]to się nazywa KAPOWNIK:p[/I][/B][I]ten zeszycik ma sie rozumieć ;)[/I][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[B][COLOR=#006400]PAGAJ -[/COLOR][COLOR=black]czarna [/COLOR][COLOR=red]M-nick pod logo-tył sam adres serwera[/COLOR][/B]
[COLOR=#006400][B][COLOR=#ff0000][COLOR=darkgreen]Szamanka-[/COLOR][/COLOR][COLOR=black] czarna[/COLOR][COLOR=red] M-nick pod logo-tył adres serwera[/COLOR][/B][/COLOR][COLOR=#006400]
[B]beria -[COLOR=black]czarna[/COLOR] [COLOR=red]rozmiar M, nick na rękawie, tył adres serwera[/COLOR][/B]
[/COLOR]
[COLOR=#006400]
[B]1.Asiunia+1 osoba+2psy - [I]domek[/I][/B]

[B]2.AggA+4 osoby+namiot+[COLOR=red]Koszulka[COLOR=black] czarna[/COLOR] S-nick na rękawie- przód logo -tył nazwa serwera[/COLOR][/B]

[B]3.PaY-namiot+[COLOR=red] koszulka[/COLOR][/B]

[B]4.AnTu -namio+[/B][B][COLOR=red]koszulka[/COLOR][COLOR=navy]granatowa[/COLOR][COLOR=red] s-nick na rekawie- tyl 4ozdm 2006[/COLOR][/B]

[B]5.Komar - namiot+[COLOR=red]koszulka [COLOR=black]czarna[/COLOR] XL-przód nick na piersi[/COLOR] -[COLOR=red]zdjęcie na rękawie[/COLOR] [IMG]http://komar5510.webpark.pl/komar.jpg[/IMG] -[COLOR=red]tył 4 OZDM 2006[/COLOR][/B]

[B]6.Misiekesa + 1 osoba - namiot[/B]

[B]7.efra_husky+1 osoba+3 psy-[I]domek+[COLOR=red]koszulka[COLOR=indigo] granatowa[/COLOR] M-nick na rękawie-tył 4OZDM 2006[/COLOR][/I][/B]

[B]8.carragan + 1 pies-[I]domek[/I][/B]

[B]9.Zaba14+osoba-namiot+[COLOR=red]koszulka[COLOR=red] biała[/COLOR] M-nick na rękawie-tył adres serwera i wszystko o psach[/COLOR][/B]

[B]10.dbbst + 1 osoba + szpila - namiot(niepewne)[/B]

[B]11.lucy*+1 osoba+pies-[I]domek+[COLOR=red]koszulka [COLOR=black]czarna[/COLOR]M-nick na przodzie na piersi-tył adres serwera[/COLOR][COLOR=red]+koszulka[COLOR=deepskyblue] niebieska[/COLOR] M-logo-tył 4OZDM 2006[/COLOR][/I][/B]

[B]12.Jureja -domek+[COLOR=red]koszulka [COLOR=black]czarna[/COLOR]M-nick pod logo-tył adres serwera[/COLOR][/B]

[B]13. Kara_TC+2psy-[I]domek+[/I][COLOR=#ff0000]Koszulka [COLOR=black]czarna[/COLOR] XL-nick pod logo-tył 4OZDM2006[/COLOR][/B]

[B][I]14.[/I]Bogarka - domek +[COLOR=#ff0000]koszulka [COLOR=black]czarna[/COLOR] M-nick koło logo-tył 4 OZDm 2006[/COLOR][/B]

[B]15.Olekg18 + 2 psy-namiot[/B]

[B]16.mosii+4 psy-namiot[/B]

[B]17.Truskawa-namiot+[COLOR=red]koszulka[COLOR=black] czarna[/COLOR] M-logo i nick na piersi, tył 4 OZDM 2006[/COLOR][/B]

[B]18.AgaCzips + 1 pies - namiot[/B]

[B]19.Agatha i CObra +3 psy - namiot[/B]

[B]20.ALicjaRydzewska (mam taką nadzieje)+2 osoby+pies-namiot[/B]

[B]21.Malawaszka-namiot+[COLOR=red]koszulka[COLOR=black] czarnaM[/COLOR]-nick na rękawie-tył4OZDM2006[/COLOR][/B]

[B]22.marmara_19 + 2 psy - namiot[/B]

[B]23.gosica + osoba + 2 psy -namiot[/B]

[B]24.rebellia+ pies+namiot+[COLOR=red]koszulka[COLOR=black] czarna[/COLOR] M-nick koło logo-tył 4 OZDm 2006
[/COLOR][/B]

[B][COLOR=magenta]26.marcino -napisał, że na 90% nas odwiedzi na zlocie( wielki znak ?)[/COLOR][/B]

[B][COLOR=black][COLOR=darkgreen]27.KalinaM+Lilly*+1osoba+2psy-namiot[/COLOR]+[/COLOR][COLOR=red]koszulka [COLOR=deepskyblue]niebieska[/COLOR]S-nick pod logo-tył nazwa serwera[/COLOR][/B]

[B]28.PatikujekZabrze+2 osoby+1pies+namiot+[COLOR=red]koszulka [COLOR=black]czarna[/COLOR]XL-nick pod logo-tył nazwa serwera i wszystko o psach[/COLOR][/B]

[B]29.Diana14+1 pies+ domek nr 3[/B]

[B]30. bigos+1 pies+namiot[/B]

[B]31.Formica+1 osoba+ 2 psy+namiot[/B]

[B]32.Bora+1 pies+namiot[/B]

[B]33. Jotka+1 osoba+1 pies+domek nr 3+[COLOR=red] koszulka [COLOR=black]czarna[/COLOR] M-tylko tył logo+ koszulka[COLOR=black] czarna[/COLOR] XL- logo przód ,nick na rękawie Jotka[/COLOR][/B]

[B]34.*luthien* +1 pies+namiot[/B]

[B]35.orzech+1pies+namiot+[COLOR=red]koszulka[COLOR=black] Czarna[/COLOR] M-nick na rękawie-tył 4 OZDM 2006[/COLOR][/B]

[B][COLOR=#ff0000][COLOR=black][COLOR=darkgreen]36.jamnik+ domek nr3[/COLOR] [/COLOR]+ koszulka[COLOR=deepskyblue] niebieska[/COLOR] XL-nick na piersi-tył logo zlotu[/COLOR][/B]

[B][COLOR=darkgreen]37. Wfh85+1 pies+ domek nr 3[/COLOR][/B]

[B]38.tanina+ 1 pies+ namiot[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cobra']i co potem do ipenu dasz notatki[/quote]

[B][COLOR=darkgreen]Cobra wiesz twoja notka pierwsza tam pójdzie. Dokładnie cię prześietle.[/COLOR][/B]

[B]Olek napisał:[/B]
[QUOTE]
Agga ja bede twoim pomocnikiem! Pagaj za dziennik zlotowy 50zł się nalezy!
[/QUOTE]

[B][COLOR=darkgreen]Olek rozważe tą propozycję. A ty jeszcze pomocnikiem nie zostałeś, już kase sciągasz?[/COLOR][/B]
[B][COLOR=#006400][/COLOR][/B]
[B]ALicja napisała:[/B]
[QUOTE]
:evil_lol:[COLOR=royalblue][B][I]to się nazywa KAPOWNIK:p[/I][/B][I]ten zeszycik ma sie rozumieć ;-)[/I][/COLOR]
[/QUOTE]

[B][COLOR=darkgreen]Zwał jak zwał. Notatki będe robić, co by mi potem pomogły w opisaniu zlotu.[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agga'][B][COLOR=darkgreen]Cobra wiesz twoja notka pierwsza tam pójdzie. Dokładnie cię prześietle.[/COLOR][/B]

[B]Olek napisał:[/B]


[B][COLOR=darkgreen]Olek rozważe tą propozycję. A ty jeszcze pomocnikiem nie zostałeś, już kase sciągasz?[/COLOR][/B]

[B]ALicja napisała:[/B]


[B][COLOR=darkgreen]Zwał jak zwał. Notatki będe robić, co by mi potem pomogły w opisaniu zlotu.[/COLOR][/B][/quote]

ja tam jestem czysty jak lza:P czysciutki i pachniutki :P

Link to comment
Share on other sites

A ze mnie to dużo pośmiechu mieć nie będziecie...nie pije, nie pale i innych rzeczy też nie mrobię:evil_lol:
Więc nie będę zbyt często wystepować w waszym dzienniczku pokładowym:)
A to prawda ten watek bez paplaniny nudny się:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cobra']ja tam jestem czysty jak lza:P czysciutki i pachniutki :P[/quote]

[B][COLOR=darkgreen]Ja nie bede cię obwąchiwać MIchaś zwariowałes:roll: [/COLOR][/B]
[B][COLOR=darkgreen][/COLOR][/B]
[B][COLOR=darkgreen]Dianko nadrobisz gadaniem na zlocie:p [/COLOR][/B]
[B][COLOR=darkgreen][/COLOR][/B]
[B][COLOR=darkgreen]NO zeszyt czeka.:evil_lol:[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agga'][B][COLOR=darkgreen]Dianko nadrobisz gadaniem na zlocie:p [/COLOR][/B][/quote]

Oj na zlocie to ja będę cichutko jak myszka pod miotłą:evil_lol:

Agga można tam w Morsku wyporzyczyć konie na przejażdżkę? Pamietam, ze 2 lata temu Manu, Waldek i jeszcze kilka osób jeździło...:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Patikujek_Zabrze']A ze mnie to dużo pośmiechu mieć nie będziecie...nie pije, nie pale i innych rzeczy też nie mrobię:evil_lol:[/quote]

[FONT=Georgia][COLOR=Purple]Achhhh, coraz bardziej mnie ten zlot kusi, zwłaszcza, że pierwszy raz widzę kogoś o podobnych zamiłowaniach jak ja:) Zawsze byłam wielkim dziwem, że nie piję, nie palę i innych rzeczy też nie robię :cool3:[/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agga'][B][COLOR=darkgreen]Jak poszukamy to na pewno można i konie wypozyczyć.[/COLOR][/B][/quote]

Oj super:multi: Na stronie Morksa znalazłam, że są w terenie jazdy po 30zł/godz tylko ja kompletnie nie wiem gdzie te qnie tam są:niewiem:
A wybralabyś się ze mną:cool3: ??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Diana14']Oj super:multi: Na stronie Morksa znalazłam, że są w terenie jazdy po 30zł/godz tylko ja kompletnie nie wiem gdzie te qnie tam są:niewiem:
A wybralabyś się ze mną:cool3: ??[/quote]

[B][COLOR=darkgreen]Dianko oczywiście, że się wybierzemy. Oby te konie nie smierdziały...jak Waldkowy koń. Konie są za basenem tak jak Asia pisze.[/COLOR][/B]
[B][COLOR=darkgreen][/COLOR][/B]
[B][COLOR=darkgreen]COberko a ty dasz rade na koniu???[/COLOR][/B]
[B][COLOR=darkgreen][/COLOR][/B]
[B][COLOR=darkgreen][/COLOR][/B]
[B][COLOR=darkgreen]efra Pay wczoraj wysłał do wyceny koszulki.[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...